Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Właśnie, coś się zasiedziała:(
  2. Podrzucam przed świętami;)
  3. No proszę, muszę moją Larę nauczyć układania puzzli. Narazie umie tylko "uwalić się" na puzzlach
  4. :(..................................
  5. oj faktycznie wygląda jak w pełni rasowy bouvier;) fajne ma zycie
  6. Podrzucę, dawno nikt wątku nie odwiedzał:(
  7. zaznaczam narazie
  8. a doszla juz moja deklaracja? 6.11 wysłałam;(
  9. ale kluseczka się zrobiła:)na zimę ciała nabiera
  10. Ale cudna;) ale na zdjęciach wcześniejszych wydawała się taka labkowa, a teraz widze ze to maleństwo. A ten Hyziek to mistrzostwo świata, piękny jest
  11. oj to super, podglądałam sobie wątek Mamby, bo jest właśnie w moim stylu:) mam nadzieje ze szybko znajdzie ds:)
  12. no to ładnie mu się trafiło:) nawet w łóżku śpi
  13. Sowillo nie przejmuj się że on cały czas śpi, moja Lara nic innego nie robi. Poza paroma spacerami i jedzeniem śpi jak niedźwiedź i chrapie:)
  14. To juz po wszystkim:D
  15. Sowillo mój labrador też tak czasem reaguje na obcych:)
  16. Dobrze będzie, mam nadzieje że jak wrócę z pracy to będą tu same dobre wiadomości:)
×
×
  • Create New...