Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. dobra to kto zapisuje się do elity?
  2. basza i cała grupa nasza :loveu: :loveu: :loveu:
  3. wunia zakładaj nowy wątek, dawaj dużo info o szczylach i mamie to odstawię odjazdowe banerki. allegro widziałam, fotki takie że mało nie posikałam się ze śmiechu :ylsuper: :megagrin: :ylsuper: :megagrin: :ylsuper:
  4. co to za cudaki? :crazyeye: :evil_lol: wunia pewnie do mnie się uśmiechniesz? dobrze policzyłam? sztuka = 9
  5. [quote name='AGA35']takie małe i schorowane ale nie zapomina żeby brzuszek napełnić[/QUOTE] no pewnie w końcu najedzony misio to szczęśliwy misio
  6. proponuję kółko wzajemnej adoracji :lol: :lol: :lol:
  7. sorki że nie zaglądałam. teraz mam kilka dni wolnego w pracy to podgonię troszkę ogłoszenia, a mam tego full. codziennie na jakiejś stronie będzie lampo miał zrobione ogłoszenia
  8. [quote name='Mada:)']Nowe wieści: Aronia ma charakterek dominujący, jeśli chodzi o psy. Podszczypuje psiaki, jest zazdrosna. Nie nadaje się zatem do domu, gdzie jest już pies, czy też kot. Podsumowując, szukamy dla Aronii domu bez dzieci, bez psów i bez kotów. To typ jedynaczki. Niemniej jednak, jest bardzo kochaną sunią![/QUOTE] a to mały diabeł :evil_lol:
  9. jestem banerki? :cool3:
  10. [quote name='Ra_dunia']Normalnie Ellig od rana jak nostalgią zajechała to aż mi się kawy odechciało, za to winka bym się chętnie napiła... Polubek - ja wstaję o 5:30... ;)[/QUOTE] ja różnie jak idę do pracy od rana na nogach jestem od 4 :loveu: [quote name='Wunia'] Polubek ... Ty wolne masz od roboty i o świcie wstajesz????? :crazyeye::crazyeye: Dzięki za zrobienie ka(Wuni) :loveu::loveu: [/QUOTE] nnio niestety jak się chce mieć piesia to tak bywa, na nic wtedy wolne, pobudka rano i koniec, ale za jakąś godzinkę lecimy do parku pobiegać pobawić się, poganiać czy pograć w piłkę
  11. mnie też dawno nie było. co u teosia?
  12. [quote name='AlfaLS']Strasznie dawno nie zaglądałam do Tobisia a tu takie wiadomości - trzymam bardzo mocno kciuki!!!!!!!!!!!:lol:[/QUOTE] ja też ruski rok mnie nie było
  13. [quote name='RenW']O, dzięki za ka(Wunię) nie odmówię sobie..:lol::diabloti: Spalam w nocy twardo...:roll:[/QUOTE] to czas najwyższy na wstanie. ciotka jak się starasz? szakal niedługo będzie szedł drugi raz ajta. tak być nie może że tylko ja wstaję o 6 :nono: :eviltong: :evil_lol:
  14. [quote name='czerda']zastraszony?????? wspina się jak kot po ogrodzeniu ...ale jaki spryciaż , poszliśmy coś zjeść do domu -a tu dzwoni sąsiad ,że Asti u niego sąsiad już się przyzwyczaił poza tym -piękny[/QUOTE] a może to nie asti tylko jakiś duży kot co? :loveu: :loveu: :loveu:
  15. alfa postarajcie się o tekst do ogłoszeń, jakiś krótki ale konkretny i łapiący za serce.
  16. ojejku to super. a nie wiecie może gdzie ten pan mieszka w jakim rejonie łodzi?
  17. nocna zmiana spać dzisiaj rano ja podaję kawkę Witam wszystkich :loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: Ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG]
  18. przychodzę do gapcia i co? zimno, cimno i do domu daleko. gdzie jest zmiana dzienna? a nocna? kto przejmuje wartę nad gapciem?
  19. a to ci dopiero bystrzacho, jaki inteligentny
  20. [CENTER][CENTER] [COLOR=Red][B][SIZE=5]witamy się ponownie. [/SIZE][/B] [/COLOR][LEFT][B][COLOR=Black]tak pisał Marcin kiedy założył wątek:[/COLOR][/B] [/LEFT] [COLOR=Red] [URL]http://www.allegro.pl/item1012289008_slodki_szczeniaczek_oddam_za_darmo_okazja_pilne.html[/URL][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=Red][B]Oddam za darmo słodkiego szczeniaczka dziewczynkę, ma 9 tygodni.[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]Do oddania jest również mama piesków,[/B][/COLOR] na zdjęciach leży na kanapie :smile: [COLOR=Blue]Mama piesków jest bardzo mądra i kochana.[/COLOR] Oddam tylko do dobrego domu, gdzie wszyscy ją zaakceptują i pokochają. [COLOR=Blue]Co ważne mama piesków nie ma żadnych złych nawyków,[/COLOR] za które musiałbym się za nią wstydzić. W przeciwnym razie oddasz mi psa z powrotem jeśli kłamię. Szczeniaczki są po mamie bardzo mądre i kochane, wyglądają jak pluszowe pieski :smile: [COLOR=Blue]Mama piesków mnie lubi,[/COLOR] ponieważ ją uratowałem, gdy ktoś ją wyrzucił w ciąży z domu. Poza tym mnie lubi, bo nie zrobiłem jej aborcji. Jestem przeciwnikiem aborcji, także u ludzi. Serduszko mamy piesków chce kogoś pokochać. Najbardziej pokocha tego, kto ją przygarnie na całe życie, ponieważ w ocenie lekarza jest ona młodym psem, ma dopiero około roku - półtora. [SIZE=5][SIZE=3][B]Suczka jest do odebrania w Warszawie, na Pradze Południe.[/B][/SIZE] [/SIZE][SIZE=4][B]TEL. [COLOR=#ff1616]514-128-006[/COLOR][/B][/SIZE] [U] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6671/72236035.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5082/79185949.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9453/11065379.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4439/38987551.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7949/86206669.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2310/51112723.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5111/32810017.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3117/86457521.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2236/22476588.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3065/74537386.jpg[/IMG] [/U] [B]od dzisiaj tj: 7-05-2010 roku osoba prowadzącą wątek zostałam jak widać ja. nie będę tolerować na wątku żadnego chamskiego zachowania czy obraźliwych tekstów pod adresem żadnej z osób które napiszą tu jakikolwiek post. jeżeli jesteś kimś kto chce pomóc ok, jeżeli masz zamiar prowokować nas do jakiejkolwiek kłótni to niestety przykro mi ale źle trafiłeś(aś). każdy z nas tutaj stara się pomóc na miarę swoich możliwości i umiejętności tak jak potrafi[/B] [SIZE=5][B][COLOR=Red]pamiętajmy: nie ma ludzi nieomylnych nie myli się ten kto nic nie robi [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=5][B][COLOR=navy]Wpłaty:[/COLOR][/B][/SIZE] [B][U]30.04.2010r[/U][/B] [B][SIZE=3]Ellig - 100,00[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Obraczus87 - 25,00 Livka i Nikus - 20,00 Wunia - 50,00 RenW - 50,00[/SIZE][/B] [B][U]05.05.2010r.[/U][/B] [B][SIZE=3]papryka - 15,00 a.piurek - 30,00[/SIZE][/B] [B][U]10.05.2010r.[/U][/B] [B][SIZE=3]ocelot - 20,00[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Razem:[/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red]310,00[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=navy]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]54,00[/COLOR][/SIZE][/B] [B]- środki na odrobaczenie - [/B][B]obraczus87(przelew - 03.05.2010r.)[/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]27,00 - [/COLOR][/SIZE][/B][B]szczepienie+książeczka suni[/B] [SIZE=4][B][COLOR=red]218,00[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- sterylizacja Marcinowej suczy (26.05.2010r. przelew - [/B][B]NiJaSe)[/B] [SIZE=4][B][COLOR=red]11,00[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- przelew na Kundelkową Skarbonkę(20.07.2010r.[/B][B])[/B] [B][SIZE=4]Saldo [B][SIZE=3]21.07.2010r. [/SIZE][/B]:[/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=red] 00,00[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Darczyńcom ślicznie dziękujemy[/B]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [/CENTER] [/CENTER]
×
×
  • Create New...