Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. no jak tak możesz? nie rób mi tego :bigcry::bigcry::bigcry:
  2. nikuś masz jeszcze iejsce w podpisie jakby czekało na bellę. to na co czekasz? ;)
  3. [quote name='andzia69']ja tylko na chwilkę...Albince potrzeba domu - najlepiej z basenem... a tak na powaznie - nie potrzeba operacji...potrzeba rehabilitacji - najlepiej pływanie:-(, odchudzenia i nie wiem czego jeszcze...tak na szybko tyle wiem od Erki, która dzwoniła do Slaya...skąd my weźmiemy to pływanie:placz:[/QUOTE] ojejciu :shake: sama miałam z tym problem z moim niuniusiem z awatarka. jest 1,5 roku po resekcji główki kości udowej i sama szukałam w łodzi i okolicach takiego miejsca gdzie byłby basen do rehabilitacji psiaków. z tym to jest naprawdę duży problem.
  4. no nie trzeba ruszyć ten wątek. nie można pozwolić żeby sunia całę życie spędziła w boksie. właśnie dzisiaj zmobilizowałam się i przeczytałam cały wątek od dechy do dechy. moje zdanie jest jedno. samym hopaniem domku nie znajdziemy. spróbujcie ściągnąć kogoś kto mógłby porobić troszkę ogłoszeń, zestaw stron mogłaby przesłać mailem. ja sama mam do oglaszania ponad 40 psiaków i niestety już nie mogę wziąć następnego. ciotki przez 146 stron (od postu 1 do 1458 było tu gwarno i tłoczno a to był tylko jeden rok, potem zrobiło się tu pusto. musimy ruszyć ten wątek do przodu. czy założycielka wątku udziela się na nim? kto może zrobić jakiś krótki ale sensowny tekst do ogłoszeń? weźcie pod uwagę to że nie każdy lubi czytać epopeje w ogłoszeniu. ja zaraz kicam skołować nowe banerki. [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7176/[/IMG][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7176/[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/106839-Bella-z-Orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze....Podaruj-jej-dom%21"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7176/1001365qa71.jpg[/IMG][/URL]**[IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2761/100[/IMG][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2761/100[/IMG][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2761/100[/IMG][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2761/100[/IMG][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2761/1001324xs51[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/106839-Bella-z-Orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze....Podaruj-jej-dom%21"][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2761/1001324xs51.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/106839-Bella-z-Orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze....Podaruj-jej-dom%21"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8495/ec69f5cc97b8b3091.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/106839-Bella-z-Orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze....Podaruj-jej-dom%21"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9286/336b3e1c30ae1dd51.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/106839-Bella-z-Orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze....Podaruj-jej-dom%21"][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/8636/7772340c0532480e1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/106839-Bella-z-Orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze....Podaruj-jej-dom%21"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6195/pc210123ow11.jpg[/IMG][/URL] nowe banerki i oby coś się ruszyło. pozapraszajcie na wątek znajomych
  5. a ja chciałabym zobaczyć Rediego na kanapie ale czerwonej, nie mówiąc już o czerwonym dywanie :lol:
  6. wreszcie przeryłam cały wątek. jest mi niezmiernie przykro ale nie jestem w stanie nic dołożyć. jedynie jeżeli chcecie mogę zrobić jakieś nowe banerki
  7. jejciu ruski rok mnie nie było u tolka. tyle musiałam się przebić przez wątek że szok
  8. ciotki ogłoszenia robicie na całą polskę?
  9. są jakieś nowe wieści co u gabulca?
  10. ech szkoda słów, nie chcieć dać mu szansy, najlepiej pójść na łatwiznę. przecież "to tylko pies, on nic nie czuje, nic nie rozumie." :bigcry::bigcry::bigcry: z wielkim bólem serca przenoszę ten wątek do mojego najsmutniejszego działu "za tm." maluszku biegaj sobie po zielonych łąkach szczęśliwy
  11. no ciotka ma teraz od poniedziałku 2 tyg wolnego (postój w firmie), to może wreszcie posadzi to swoje dupsko i zmobilizuje się z ogłoszeniami
  12. aroniu w przyszłym tygodniu mam wolne, obiecuję ci że będziemy szukać domku
  13. ok ale tak jak napisałam po niedzieli ruszam z tymi psiakami co mam. te dwa tygodnie wolnego to jak wybawienie
  14. nie umiem robić allegro, ale bardzo chcę się nauczyć. może ktoś ma jakąś instrukcję jak się za to zabrać? po niedzieli mam urlop całe 2 tyg (postój w firmie) to wreszcie podgonię wszystko co mam. ale mało ciotek i wujków tu. roześlijcie troszkę wątek
  15. ****************** OBIECANE BANERKI NAPISZCIE DO CIOTEK OD ASTKÓW
  16. mają małe szansę bo ludzie boją się ich. to media tak nakręciły ich wizerunek psa mordercy. same wiecie cierpliwość i konsekwencja w ułożeniu takiego psiaka i najlepsza przytulanka gotowa
  17. dusia pójdziemy na spacerek?
  18. BANERKI DLA SONI [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184171-Kolejne-psie-ofiary-dobroci%C5%84skiej-umieralni...-Musimy-je-stamt%C4%85d-wyci%C4%85gn%C4%85%C4%87...-POMOCY%21"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9740/dsc022463.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184171-Kolejne-psie-ofiary-dobroci%C5%84skiej-umieralni...-Musimy-je-stamt%C4%85d-wyci%C4%85gn%C4%85%C4%87...-POMOCY%21"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1254/dsc022462.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184171-Kolejne-psie-ofiary-dobroci%C5%84skiej-umieralni...-Musimy-je-stamt%C4%85d-wyci%C4%85gn%C4%85%C4%87...-POMOCY%21"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/886/dsc022461.jpg[/IMG][/URL] A TE DLA ŁATKI [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184171-Kolejne-psie-ofiary-dobroci%C5%84skiej-umieralni...-Musimy-je-stamt%C4%85d-wyci%C4%85gn%C4%85%C4%87...-POMOCY%21"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9905/dsc022433.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184171-Kolejne-psie-ofiary-dobroci%C5%84skiej-umieralni...-Musimy-je-stamt%C4%85d-wyci%C4%85gn%C4%85%C4%87...-POMOCY%21"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8595/dsc022401.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184171-Kolejne-psie-ofiary-dobroci%C5%84skiej-umieralni...-Musimy-je-stamt%C4%85d-wyci%C4%85gn%C4%85%C4%87...-POMOCY%21"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3345/dsc022431.jpg[/IMG][/URL] WSTAWCIE JE NA PIERWSZĄ STRONĘ
  19. i ja też jestem. uciekam kroić wam banerek
  20. dołączam się do maluszka. teraz mogłabym pomóc najwyżej banerkami ale widzę ze już jest. mogłabym ruszyć dopiero po niedzieli z jakimiś ogłoszeniami bo mamy mieć w pracy wolne a w weekend mam jeszcze zajęcia na uczelni. wcześniej nie dam rady
  21. *************************** PROSZĘ PREZENT DLA ARNIEGO
  22. Tobiniu ciotka zalatana ze wszystkim swoimi podopiecznymi że znowu ma strasznie mało czasu, ale pójdziemy na spacerek
×
×
  • Create New...