-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
polubek replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
dziewczyny podmieniłyście psa? :crazyeye: :loveu: -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
polubek replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj jaka zmiana zupełnie inny psiak. buziaki kąsek -
[quote name='urwisek'] długo koŃbinowałem jak to zrobić, żeby napisać Wam o Kacperku (źrebaku) - tak, żeby nie ściągnąć "miłośników koni" tych, dla których różnią się One od rowerów jedynie ceną. Znalazłem sposób - Prawdziwych Ludzi - tych z sercem - ZAPRASZAM - inni? Wylecą natychmiast!!! Uprzedzam - smutne :( [url=http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?id=9]KACPEREK :( - Link[/url][/QUOTE] przeczytałam ale część już ledwo widziałam. żadne słowa nie są w stanie tego opisać
-
uchylisz rąbka tajemnicy? plisss
-
Portos 1,5 roczny mix goldena,JUZ W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!
polubek replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
trzymamy kciuki aby było dobrze -
tak czekamy już kolejny dzień i kolejny....
-
3 dni pies w rowie, z okiem na wierzchu....pomocy!!
polubek replied to eneda's topic in Już w nowym domu
przychodzę kubuś wieczorkiem pomyziać cię na dobranoc -
biszkopciku co ty taki dzikusek jesteś. zacznij współpracować
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
polubek replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']Tiger jest naprawdę jest fantastyczny, cały czas uśmiecha się do świata, zrobiliśmy parę zdjęć, wiem że nic tak nie cieszy jak foty zdrowiejących psiaków, więc proszę [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/S84M9TO9fII/AAAAAAAAGk4/CMEfFBIAY80/P4200117.JPG[/IMG] a troszkę więcej w albumie [URL]http://picasaweb.google.pl/stonka1125/Tiger#[/URL][/QUOTE] eee tam to nie tiger :crazyeye: :lol: normalnie nie wierzę jaka zmiana :loveu: iten uśmiech na pyszczku, super -
Szanta - 2-letnia niewidoma szkotka szuka domu .Ma dom...
polubek replied to farmerka63's topic in Już w nowym domu
czy szanta pojechała już do nowego domku? -
co nowego u roxi?
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
polubek replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
alfa czy dziewczyny mogą iść do adopcji osobno czy lepiej razem? bo jak razem to u mnie w podpisie jest taki odjazdowy banerek z bonusem. zajrzyj tam. i koniecznie napisz czy razem czy osobno? -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
polubek replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=navy]Widzicie? To przecież jest prawdziwy MISIO do kochania!!![/COLOR] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/2e6ac6eb.jpg[/IMG] [/QUOTE] rozwaliło mnie to zdjęcie i normalnie nie wytrzymałam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183430-Pogryziony-Miso-b%C5%82aga-o-pomoc-%21-Zbieramy-na-leczenie-tej-obola%C5%82ej-kulki-%21-b%C5%82agamy-%21%21%21"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2873/2e6ac6eb.jpg[/IMG][/URL] -
mandarynka to ty czy nie :-o :loveu: zamieniliście psy? :hmmmm:
-
ja cie jaka cisza zapadłą u gapcia. czekajcie ciotki wunia wpadnie to zadyma będzie że wątek gapciowy się nie kręci :evil_lol: :lol: :evil_lol:
-
normalnie zadra w niebie
-
Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek
polubek replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
to super że jest ok ale czad -
[quote name='RenW']To już norma, nie powinno nikogo dziwić:evil_lol::evil_lol::diabloti: I tylko dokładają tych dzieci i dokładają.. ja nie wiem:roll::diabloti::diabloti:[/QUOTE] [quote name='Ra_dunia']To ja jeszcze do pilnowania tego całego stadka dorzuciłabym Tuptusia ;)[/QUOTE] to ja proponuję jeszcze nianię do nich zatrudnić, taką która by pracowała w cynie społecnym :loveu:
-
[quote name='Ra_dunia']co tu się wyprawia??? Człowiek musiał chwilę popracować a tu normalnie sodoma i gomora :D Dobrze, że przy okazji tego ślubu to 4 psiaki znajdą domek (chyba dobrze policzyłam? Gapcio-Toluś- Lucky i Szakal...) :D[/QUOTE] szakal to moje maleństwo z avatarka bez niego nigdzie ani rusz. ni huhu