Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. agdanku aleś ciotkę załatwił
  2. [quote name='kikou']"dogadali się" Panstwo z Gorankiem, mam nawet kilka fotek mmsem ale nie mam kabelka :([/QUOTE] to podeślij 796154489
  3. no filipku jak nie dzisiaj to juto masz banerki
  4. nesi nie bój się my tuwszyscy chcemy dobrze dla ciebie niunia
  5. nie odwiedzałąm chłopaka trochę, a fe coś ty łobuzie zrobił? nasikać do miski bleee :)
  6. jesteśmy u felixa
  7. topik gdzie ten domek? ślepy jest czy jak?
  8. rusałko zaglądam do ciebie coby wujek nikuś nie o......ł mnie za to że cię nie odwiedzam
  9. lenko zaglądam do ciebie i jednocześnie podrzucam cię
  10. oj aresku pogoń ciotkę bo nie zaglądała dawno do ciebie
  11. o matko nie było mnie trochę i tyle się zmieniło ciotki działają jak błyskawica
  12. czy to ten sam psiak co z początku wątkku? :crazyeye: matulu jaka zmiana
  13. pysiolku nie masz li ty szczęścia takiego jak twój poprzednik też pysio. podrzucam cię coby nie zapomnieli o tobie ciotki i wujkowie
  14. ojejku to maluszki już mają domki a mamusia na sterylkę, nie było mnie trochę i ciotki rach ciachu i uwinęły się ze wszystkim
  15. w razie czego mogę i ja sprawdzić domek w łodzi razem z luta4
  16. już sama nie wiem co myśleć, najczęściej mi przychodzi do głowy pseudo hodowla, aż mną wtedy rzuca
  17. [quote name='RenW']:diabloti:No własnie druga minęła a kawy jak ni ma tak ni ma..:mad: ech Wunia...;)[/QUOTE] a popołudniowa ka(wunia) bęzie czy jak sobie zrobimy to sie napijemy? tak profilaktycznie przyniosłąm wam cosik takeigo, po kolei w kolejce ustawiać się i każdy sobie..... [IMG]http://egoist.pl/wp-content/uploads/2007/09/la-pavoni-professional-gold-coffee-maker_6642.jpg[/IMG][IMG]http://www.imexgraf.pl/kubeczki/kolorowe/filizanki_roma.jpg[/IMG] filiżanek dla wszystkich wystarczy
  18. no dziewczynki jak żyjecie, kurdę co się dzieje chyba były gdzieś banerki na wątki i nie widzę ich. jasny gwint
×
×
  • Create New...