[quote name='Jasza']Polecam naprawdę.
Czy Ty masz w podpisie prośbęopodpisanie petycji dot.traktowania psów w Chinach???
Od dwóch dni mam przed oczami kilka kadrów z filmu ktory przypadkowo zobaczyłam w internecie.
Nie potrafię wymazać tego z pamięci. Prawie zwymiotywałam i cała zasmarkana schowałam się w łazience.
Nie pojmuję tego, nie potrafię ogarnąć, nie chcę żyć na takim świecie, nie mogę nie myśleć o tym, a myślenie jest jeszcze gorsze...[/QUOTE]
to jest petycja dotycząca właśnie zakazu hodowania psów do restauracji ale w korei.
ja ją podpisałam rok temu i było wtedy 150000 podpisów a gdzie tu zebrać 1000000.
jak ktoś może niech to przesyła dalej i podpisuje plisss