[quote name='Anna_33']Ech Nugacik i na co ci przyszlo...wyjechales z Boguszyc, sadlo zabrali, zeby wyrwali, jeszcze tylko ogonek i uszy zostaly...
Gdzies mi wcielo watek asta, albo slepne...[/QUOTE]
A co to sie z sadlem stalo, nic o tym nie wiem:crazyeye: