Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='Wiwi']heh no w sumie tak :) ale skoro to mogłoby pomóc w znalezieniu mu domu, to chyba się nie pogniewa ;)[/QUOTE] Rudolf nie z takich co sie obrazaja. On wszystkich Kocha ! Strasznie go lubie, takie psy zawsze robily na nie wrazenie. :loveu::loveu::loveu:
  2. Przypominam ze czekam na ladne zdjecia :)
  3. Bezplatny to ciezko znalesc ,ale platny pewnie by sie znalazl dla malego pieska.
  4. [quote name='rotek_']gremlinka idzie do gazety[/QUOTE] TO napewno sie komus spodoba :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='rotek_']gremlinka idzie do gazety[/QUOTE] TO napewno sie komus spodoba :)
  6. Dobrze ze nie jest agresywny pomimo tego co przeszedl.
  7. Martynka w tym niebieskim kocyku wyglada poprostu Bosko.:loveu: Zdrowiej Malenka :loveu:
  8. Pewnie ,poczekamy :)
  9. Jaki on fajny:loveu: Teraz to juz bede siedziec jak na szpilkach do niedzieli :lol:
  10. Lucynko, Allegro super ! Czy Latus ma jakies lokalne ogloszenia ?
  11. Dobrze ze dlug troche mniejszy . :)
  12. Oj jaka szkoda. Dobrze ze chociaz glodny nie chodzi .
  13. Mam nadzieje ze uda sie wyleczyc Kubusia. Nie mam slow na ludzi ktorzy doprowadzili tak pieknego psa do takiego stanu:angryy:
  14. Ja nie znam zadnych detali. Prosze zadzwonic do Tomka . W piatek bedzie jechal tak jak zwykle po pracy.
  15. Biedny Kubus. 4 lata to jeszcze mlody pies, czym ci ludzie go karmili, jesli w ogole go karmili:angryy:
  16. Kubusiu pokazuj slodka mordke :)
  17. Wystaw Lucynko, ja nie umiem. Allegro i inne ogloszenia byly super, ja tez nie rozumiem dlaczego on jeszcze domku nie ma. Taki grzeczny i sliczny chlopak.
  18. [quote name='Wiwi']dziewczyny, a może by go tak przefarbować ;) skoro charakter super, a tylko kolor nie ten, to chyba Rudi by się na nas nie pogniewał gdybysmy mu zrobiły dajmy na to, blond pasemka ;)[/QUOTE] No co ty Wiwi, toz on mezczyzna a prawdziwym mezczyznom nie uchodzi sie farbowac :) ;)
  19. [quote name='_ogonek_']Ingrid wzięli [B]Sonię[/B] i ją ;) Tinka pojechala do Wrocławia :)[/QUOTE] I ja dopiero teraz sie o tym dowiaduje:mad:
  20. Cale szczescie ze juz po wszystkim i jest OK. Zdrowiej Malutka :)
×
×
  • Create New...