[quote name='Wiwi']dziewczyny, a może by go tak przefarbować ;)
skoro charakter super, a tylko kolor nie ten, to chyba Rudi by się na nas nie pogniewał gdybysmy mu zrobiły dajmy na to, blond pasemka ;)[/QUOTE]
No co ty Wiwi, toz on mezczyzna a prawdziwym mezczyznom nie uchodzi sie farbowac :) ;)