Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='salibinka']martynia pojedzie do programu jednak w tym tygodniu. I szczególnie dobrze się składa, bo będzie materiał o nowym domu grallika i zachęta do adopcji właśnie tych najmniej "adopcyjnych". P. Magdo, beatko - dzięki :). Dodałam też martynię na cafe animal.[/quote] to wspaniale :)
  2. Moze ktos by mogl zrobic banerek ?
  3. [quote name='_ogonek_']Falk jest bardzo ok do małych psiaków ;) . Jutro zadzwonię i się zapytam jak tam rozmowa z Wa-wą.[/QUOTE] KONIECZNIE ZAPYTAJ, my tu siedzimy jak na szpilkach ! ! ! Prosimy w wszystkie detale !
  4. [quote name='_ogonek_']Ingrid, z ogłoszeniem myślimy jeszcze o innym psiaku, dam ci znać. Czarne wygłaskane :loveu:[/QUOTE] W takim razie czekam . Przypominam ze czas jest do 5 marca.
  5. Jaki on sliczny i pysio tylko do calowania. Wiadac ze Panstwo dbaja o niego, poslanie ma jak dla Krola :)
  6. [quote name='Selenga']Nie cioteczko Ingrid44 Budrysek ma co najwyżej uzbieraną kwotę potrzebną na operację Operacja to dopiero początek leczenia i wydatków.[/QUOTE] W takim razie trzeba zbierac dalej i nie pisac w tytule ze juz ma prawie cala sume .
  7. Wielki przystojniak z niego i jak pozuje-niesamowite :)
  8. [quote name='Sabina02']Jesli tylko ktos napisze do mnie w jej sprawie to zaraz dam Wam znac. :lol:[/QUOTE] Super :) :) :)
  9. Wiwi pewnie przwiezie uprzaz z saniami dla Arii. Niech ciaga wszystkich dookola Uciechowa-sniegu chyba dosc. :) :) :)
  10. Dzieki za PW dostalam od Fiks i pikemoon. Lepiej dwa niz zaden. :)
  11. To jest link z info o akcji: [URL]http://http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akc...acji_2010.html[/URL] Widze ze cos naknocilam i sie nie linkuje. [B]Wlasciwy link jest w poscie nr 782 .[/B]
  12. Szary, WIELKIE DZIEKI za relacje o Elvisku. Nie masz pojecia jak sie ciesze ze trafil do Ciebie. :)
  13. [quote name='mariusz pp']Niestety nie, Magda była dzisiaj u weta, maluszki mają parwowirozę, a dwa z nich są bardzo słabe.Dostają kroplówki, dostały surowicę i leki przeciwwymiotne.Oprócz tego calo-pet i witaminy.Cały czas są dogrzewane. Maluchy były u nas dwa dni, są kochane. Takie trzy maleńkie szkraby. Jest ogromna prośba o wsparcie finansowe, Każda wizyta u weta to koszt ponad 100 zł.[/QUOTE] To bardzo przykre ze takie malenstwa i juz takie chore :( Mam nadzieje ze wyjada z tego
  14. Klaudus, jak juz jestes to prosze napisz czy doszla odemnie wplata na 70 zl. Poniewaz mieszkam za granica ,wysylam wszystkie deklaracje do koleznaki i ona rozsyla. Sama tez nie wie czy doszlo. :) :) :)
  15. [quote name='Radek']Taka cisza u czarnulek. Nawet nie wiem czy wznawiać Allegro;)[/QUOTE] Nie zaszkodzi wznowic. Ja nadal czekam na zdjecia .
  16. A gdzie on bedzie mieszkal po zabiegu ? Czy juz cos wiadomo ?
  17. Dobrze by bylo zeby Pani z Gniezna tez dorzucila sie do transportu. W koncu to kawal drogi .
  18. [quote name='Szarotka']Jak sie zbiera to ludzie chce bardzo czesto od razu nr. konta.[/QUOTE] Swieta prawda. Jak ludzie chca wplacac to odrazu pytaja o nr konta .
  19. Ja tez mu zycze zdrowka. :) Chyba juz czas zeby zmienic tytul watku :)
  20. bazarek wyszedl super, oczywiscie bede podnosic :)
  21. [quote name='Szarotka']Tego nie wiem, bo mam problem ze znalezieniem kogos kto uzyczy konta i kto go wyciagnie ze schronu.:(:([/QUOTE] Deklaracje sa ,a nikt nie chce zajac sie finansami Henia i wyciagnac go ze Schronu ? ! To okropne :(
  22. [quote name='Wiwi']Hektor też potrzebuje ogłoszeń, ehh[/QUOTE] Kto pomoze w ogloszeniach ? ? ?
  23. [quote name='Wiwi']chyba nic nowego :( :([/QUOTE] A to szkoda:shake::shake::shake: Nikt sie nie interesuje takim wspanialym psiakiem :shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...