-
Posts
25305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ingrid44
-
Niewidoma staruszka Martynka - MA SWÓJ DOM :)
Ingrid44 replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']martynia pojedzie do programu jednak w tym tygodniu. I szczególnie dobrze się składa, bo będzie materiał o nowym domu grallika i zachęta do adopcji właśnie tych najmniej "adopcyjnych". P. Magdo, beatko - dzięki :). Dodałam też martynię na cafe animal.[/quote] to wspaniale :) -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Moze ktos by mogl zrobic banerek ? -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Falk jest bardzo ok do małych psiaków ;) . Jutro zadzwonię i się zapytam jak tam rozmowa z Wa-wą.[/QUOTE] KONIECZNIE ZAPYTAJ, my tu siedzimy jak na szpilkach ! ! ! Prosimy w wszystkie detale ! -
[quote name='_ogonek_']Ingrid, z ogłoszeniem myślimy jeszcze o innym psiaku, dam ci znać. Czarne wygłaskane :loveu:[/QUOTE] W takim razie czekam . Przypominam ze czas jest do 5 marca.
-
Jaki on sliczny i pysio tylko do calowania. Wiadac ze Panstwo dbaja o niego, poslanie ma jak dla Krola :)
-
Wielki przystojniak z niego i jak pozuje-niesamowite :)
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Jesli tylko ktos napisze do mnie w jej sprawie to zaraz dam Wam znac. :lol:[/QUOTE] Super :) :) :) -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dzieki za PW dostalam od Fiks i pikemoon. Lepiej dwa niz zaden. :) -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Ingrid44 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
To jest link z info o akcji: [URL]http://http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akc...acji_2010.html[/URL] Widze ze cos naknocilam i sie nie linkuje. [B]Wlasciwy link jest w poscie nr 782 .[/B] -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Ingrid44 replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Szary, WIELKIE DZIEKI za relacje o Elvisku. Nie masz pojecia jak sie ciesze ze trafil do Ciebie. :) -
[quote name='mariusz pp']Niestety nie, Magda była dzisiaj u weta, maluszki mają parwowirozę, a dwa z nich są bardzo słabe.Dostają kroplówki, dostały surowicę i leki przeciwwymiotne.Oprócz tego calo-pet i witaminy.Cały czas są dogrzewane. Maluchy były u nas dwa dni, są kochane. Takie trzy maleńkie szkraby. Jest ogromna prośba o wsparcie finansowe, Każda wizyta u weta to koszt ponad 100 zł.[/QUOTE] To bardzo przykre ze takie malenstwa i juz takie chore :( Mam nadzieje ze wyjada z tego
-
[quote name='Radek']Taka cisza u czarnulek. Nawet nie wiem czy wznawiać Allegro;)[/QUOTE] Nie zaszkodzi wznowic. Ja nadal czekam na zdjecia .
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Ingrid44 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Jak sie zbiera to ludzie chce bardzo czesto od razu nr. konta.[/QUOTE] Swieta prawda. Jak ludzie chca wplacac to odrazu pytaja o nr konta . -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Ingrid44 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Tego nie wiem, bo mam problem ze znalezieniem kogos kto uzyczy konta i kto go wyciagnie ze schronu.:(:([/QUOTE] Deklaracje sa ,a nikt nie chce zajac sie finansami Henia i wyciagnac go ze Schronu ? ! To okropne :( -
Hektor - rudy misiek, wierny stróż, TKWI W SCHRONISKU 2 LATA...
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiwi']Hektor też potrzebuje ogłoszeń, ehh[/QUOTE] Kto pomoze w ogloszeniach ? ? ? -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki :) -
Rudolf brązowo nosy, kochana sierotka dla twojego dzieciątka.
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiwi']chyba nic nowego :( :([/QUOTE] A to szkoda:shake::shake::shake: Nikt sie nie interesuje takim wspanialym psiakiem :shake::shake::shake: