Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Ogolnie Dobki sa bardzo zywiolowe. Dla Arii najlepiej by bylo z innym mlodym psem bo by wariowali razem do upadlego. Tak wiec ten domek bylby OK. Pozatym pan zna sie na rasie to wie ze 2 mlode Dobki to ruch na okraglo
  2. Ale sie chlopakowi powodzi. Nawet osobista kanape ma :) Wspaniale ze trafil na taka fajna Pania. :)
  3. trudno uwierzyc ze tylko jest jeden szczeniorek w Schronisku :)
  4. Tak ,tak Vegusia zaraz po sterylce jedzie do domu,panstwo wzieli Tine i ja . Tylko musza poczekac az Vegusia bedzie po zabiegu.
  5. [quote name='gameta']ale według mnie takiego DT, gdzie będzie sam jeden - żeby nie wpadł z deszczu pod rynnę...[/QUOTE] To by bylo idealne ale gdzie go szukac i kto wezmie takiego dzikusa ?
  6. [quote name='Radek']A może ktoś ma jakiś nowy pomysł na szukanie czarnulkom domu. Nie wiem jak to jest, że niektóre psiaki znajdują swoje miejsce szybciutko, a Sarna z Kariną cały czas za kratkami:([/QUOTE] Ciezej jest wyadoptowac dwa psiaki- niestety. W Uciechowie i tak maja rekordowa ilosc adopcji, w innych Schronach psiaki siedza po 10 lat a nawet cale zycie.:-(
  7. [quote name='marlenka']Usiądziemy przed kompami i bedziemy na jego wątku pisac , zobaczymy kto odpadnie pierszy a kto wytrzyma najdłużej hihihi[/QUOTE] Swietny pomysl:cool3:
  8. Wspaniale. Bedziemy pic jak Tadzik bedzie grzal doopke w nowym domku OK ? ?
  9. [quote name='kora78']i igłą ucieka w dal :)[/QUOTE] Pewnie jakby mogl........
  10. Jasne ! ! ! No to wyglada na to ze musimy szukac domowego DT a przynajmniej w polowie domowego.
  11. Bazylkowi brakuje jeszcze 70zl zeby mogl grzac doopke w domowym DT. :shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  12. jak sie miewa Kropeczka ?
  13. [quote name='Cajus JB']O Szarotce wiem, ale Ciebie nie podejrzewałem o inną strefę lub mi umknęło. Ogłoszenia robię i tak od czasu do czasu zerkam.[/QUOTE] Jestem sasiadka Szarotki .
  14. Spacerek musi swietnie wygladac. Najpierw leci Hektor a za nim COS czerwonego :) :) :)
  15. [quote name='Basia1968']w poniedziałek jedzie moja koleżanka Beatka i spróbuje może chwycić Bursztynka. Mówiła, że jest tam drugi psiak, bo jechała ostatnio - myslę, że to jest ten z baru, bo on jest puszczany żeby sobie pobiegać. W Wigilię jak rozmawiałam z Panią z baru, to mówiła, że biegają razem.[/QUOTE] Zycze powodzenia w "polowaniu " na Bursztynka . Trzymam kciuki :)
  16. To juz duze zwyciestwo. Rudi ,oby tak dalej :)
  17. [quote name='_ogonek_']rotek, może zostawić? Zawsze to będzie coś.... Na jakąś karmę itp.[/QUOTE] Pewnie, u was tyle bid sie przewija ze kazdy grosz sie przyda. lepiej miec w zanadrzu .
  18. Niestety ludzie wyrzucaja nawet rasowe psy. W Schronie W Uciechowie byla cudowna rasowa Husky i Malaamut .LUdzie ze wsi widzieli jak facet wyrzucil tego rocznego rasowego Malamuta z samochodu i odjechal. Tak wiec nie dziwi mnie ze ktos wyrzucil staruszka. Moze wlasciel zmarl albo chory i rodzina miala dosc.
  19. [quote name='sleepingbyday']ja uważam i już marlence mówiłam, ze tuptusowi potzrebne dt, gdzie jest stały kontakt z człowiekiem i mało psów. wtedy naparwde możnaby ogarnąć te jego fochy,. wkońcu nie ma tragedii z agaresja, ale inne cechy składające się do kupy tworzą odstraszjącą wizje. jak z moim kajkiem trochę. anyway, pomysł zze szkoleniowcem 9a tym bardziej behawiorystą) uważam za nietrafiony. on potzrebuje dt, nie hoteliku. jak juz się wymądrzyłam, to powiem, ze oczywiście na takie dt pomysłu nie mam....[/QUOTE] Mysle dokladnie tak samo.
  20. Szarotka i ja -my w innej strefie czasowej. U nas jeszcze "ludzka " godzina, ale co Ty robisz po nocy ( juz prawie ranek ) :)
  21. Jak Vegusia po sterylce ?
  22. A co U Sofijki, moze jakis domek sie kroi ?
  23. Pokazuj sie pieknotko :) :) :)
×
×
  • Create New...