[quote name='marlenka']Ja od poniedziałku będe go wrzucac na cafeanimal zeby do metra trafil , tylko z merta to czasami dzwonia tacy ludzie ze masakra , ręce opadają .[/QUOTE]
To swietnie :):multi:
Czy udalo sie znalesc kogos na spacerki z Tuptusiem ?