Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. CUDOWNIE, Budrysek ma juz chyba cala potrzebna sume :)
  2. Podniose Przystojniaka :)
  3. Ciesze sie ze znalazl taki fajny domek :) :) :)
  4. Wysle 15 kg karmy przez sklep internetowy. Jesli cioteczki maja jakas szczegolna na uwadze to prosze napisac nazwe. I oczywiscie prosze info gdzie wyslac na PW. Zrobie to jeszcze dzisiaj to pojutrze powinno dojsc. [B]Moze ktos by mogl zrobic banerek[/B]- wiecej ludzi by sie dowiedzialo o co chodzi.:shake::shake::shake:
  5. Dobrze ze inna bida znalazla domek. Przyjdzie kolej i na Sofijke :)
  6. [quote name='Sylwia K']z tego co widzę to Fizia i clo nie zwróciły Łatusiowi pieniążków. QUOTE] Ato bardzo nieladnie, co sie stalo z tymi pieniazkami ?
  7. Myslalam ze moze byl ktos w ten weekend.Bardzo to smutne :(
  8. [B]Bjutko[/B], dzisiaj wysylam do Ciebie deklaracje dla Redika to przy okazji wysle 40zl na tego biedaka. Niech jedzie do domku jak najszybciej.
  9. Jakie sliczne te psiaki. Wreszcie przeczytalam caly watek . Wspaniala akcja ! Trzymam kciuki zeby znalazl sie DT .
  10. Cos strasznego :( Dziwie sie ze dziewczyny tak dlugo daja rade same, bez zadnej pomocy.:( Pomysle co moge zrobic.
  11. Pokazali sie ludzie zainteresowani Sofijka ?
  12. [quote name='gameta']Nie rycz, bo Ci zaraz dwa inne tymczasy znajdziemy...[/QUOTE] Ona sobie sama znajduje i to regularnie. Ta Warka to chyba jakies popularne miejsce do wyrzucania psow :(
  13. Daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziec. Martwie sie o Bilonka .
  14. [quote name='efka']chyba ............ZNAJDZISŁAW dobre nie?[/QUOTE] Dla mnie -Super:loveu:
  15. [quote name='marlenka']Ja od poniedziałku będe go wrzucac na cafeanimal zeby do metra trafil , tylko z merta to czasami dzwonia tacy ludzie ze masakra , ręce opadają .[/QUOTE] To swietnie :):multi: Czy udalo sie znalesc kogos na spacerki z Tuptusiem ?
  16. [quote name='marlenka']Ja od poniedziałku będe go wrzucac na cafeanimal zeby do metra trafil , tylko z merta to czasami dzwonia tacy ludzie ze masakra , ręce opadają .[/QUOTE] To swietnie :) Czy udalo sie znalesc kogos na spacerki z Tuptusiem ?
  17. Ogromnie sie ciesze ze Znajdus ma Wspanialy domek:multi::multi::multi: Czy ma nowe imie ?
  18. Kubus pieknie pozuje . Super fotki :) [B]Czy daliscie go na forum molosy pod Barnardyny[/B] ? Moze tam go ktos wypatrzy .
×
×
  • Create New...