Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Jak jest nadwyzka pieniazkow to moze by zrobic ta tansza kastracje ?
  2. Rotek, nie bardzo rozumiem tresc twojego postu, czy to znaczy ze ludzie zadzwonili z ogloszenia z MP ? Mam nadzieje ze test z malym pieskiem wypadnie OK i Falk pojedzie w nowa przyszlosc :)
  3. Dajcie znac jak ktos bedzie dzwonil. Prowadze statystyke-ile osob dzwoni z tych ogloszen. Tak z ciekawosci. W tym tygodniu mialam troche malo czasu i mojemu piesiowi sie pogorszylo po operacji. Od dwoch dni ma goraczke , dzisiaj jedziemy do Kliniki. A tutaj wszedzie tak daleko ze godzina droga samochodem to normalne. Wiec jak gdzies musze pojechac to juz caly dzien z glowy :( Trzymam kciuki za Misia :)
  4. [quote name='marlenka']Ingrid Tuptuś się do domu chyba nie nadaje , narazie musze odpocząc ale bede miał czas żeby do niego jeździć i go spacerować :)[/QUOTE] To by bylo Cudownie:Rose::Rose::Rose::modla::modla::modla:
  5. [quote name='ketunia']Zapłąciłąm za hotelik Tuptusia. Zostało mu na koncie 98,20 zł Czy zgadzacie się aby pieniążki Tuptusiowe poszły na wyróżnienie allegro i innych ogłoszeń?[/QUOTE] Oczywiscie! niech pojada na ogloszenia.
  6. Czy ktos jedzie do Schronu szukac ponownie ?
  7. Kubusiu wskakuj na pierwsza :)
  8. marlenka, jak juz Nugat i Wiwis pojada do domu i zrobi Ci sie nudno i smutno to zawsze mozesz wziac Tuptusia-oczywiscie na platny DT. Wiadomo ze za darmo nic nie ma . Moze nie zezre Baraka i reszty? !:evil_lol:
  9. Kupilam dzisiaj czasopismo "Przyjaciel Pies " , niedawno zaczelam przegladac i co WIDZE : Naszego Redika w dziale poszukiwania domkow. Pieknie napisany tekst i sliczne zdjecie. Ktokolwiek wyslal jego dane -Super Pomysl:loveu: Moze dzieki temu Redis znajdzie domek :loveu:
  10. Fotki jak zwylke SUPER. Wspolczucia z powodu korzonkow . Wcale sie nie dziwie ze skradl serce Wujowi, Bazylek jest przeslodki :)
  11. Trzymaj sie Budrysku, tyle dobtych Duszyczek mysli o tobie. :)
  12. Biedny Redis odsiedzial w Schronie tyle lat to mu wszystko dziwne. Przyzwyczai sie szybciutko i nauczy czystosci :) Bjutko, czy dostalas moj PW ?
  13. Ogromnie sie ciesze ze Wiwisiek bedzie mial taki fajny domek. :)
  14. Super Wiadomosc. :)
  15. Wspanialy tekst. WIELKIE DZIEKI ! ! !
  16. Niesamowite, Juz jest MP w sprzedazy ! ? Dobrze ze sie ukazalo bo nie dostalam zadnego potwierdzenia od pani w redakcji ze otrzymala moj e-mail .
  17. Bardzo ladne imie, Niech przyniesie jej kochajacy domek :)
  18. Czasami trzeba ludzi pogonic. Dobra robota Poker :)
  19. Oj zeby sie ruszylo. On zasluguje na super domek.
  20. Marlenka, nie schodz na zadne zawaly !:cool3: Kto bedzie te wszystkie znajdy ratowal ? :) Trzyma kciuki :):loveu:
  21. Trzymam moooooooocno :)
  22. [quote name='marysia55']eee jeszcze za wcześnie na dobranockę :-)[/QUOTE] Teraz juz chyba czas na dobranocke dla Kubusia.
×
×
  • Create New...