Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Super fotki(jak zwykle) . Widze ze Kseniula rosnie :)
  2. Niestety Sofijka jeszcze siedzi w Schronisku :(
  3. Ufffff, dobrze ze wszysko jest Ok.
  4. Niech on sie wreszcie znajdzie bo Szarotka calkiem sie rozsypie :(
  5. I znowu ciiiiiiiiiisza. Wszyscy zapomnieli o Tuptusiu :angryy::angryy::angryy:
  6. [quote name='marlenka']Nugacik walnie focha że nikt go nie odwiedza:([/QUOTE] Strasznie przepraszam ale Wiwisiek sciagnal wszystkich do siebie. Taki on egoista.:)
  7. ja zagladam do Wiwisia i zdrowka zycze. :)
  8. Kubus wyzdrowieje i znajdzie cudowny domek . Innaczej byc nie moze :)
  9. Piekne zdjecia. Tylko Kubus taki smutny :( On jeszcze nie wie ze zaczyna nowe wspaniale zycie. Sliczne pysio :)
  10. Przed 5 marca musze zrobic ogloszenie zeby ukazlao sie w kwietniu.
  11. [quote name='salibinka']Jest wreszcie kupa i tyle radości ;)[/QUOTE] No nareszcie:multi: Nie ma to jak zdrowa koopka :lol:
  12. To nie ten sam piesio - jaki on malusi i delikatny. Widac wielka poprawe. Pani Tereso wielkie uklony:modla::modla::modla: i podziekowania za opieke nad Promyczkiem :Rose::Rose::Rose:
  13. Z takimi Cudownymi cioteczkami i wujaszkami Kubus nie zginie :loveu:
  14. Rowno o godzinie 19 Tomek przekazalRedika dla Kikou. Redi w czasie podrozy byl spokojny i spal na tylnim siedzeniu. Troche byl zdenerwowany na poczatku i lazil po siedzeinu ale Tomek go uspokajal i w koncu sie polozyl i zasnal. Zdjec Tomek nie zrobil bo Redik zaszyl sie w kacie i spal az do Wroclawia.
  15. Oj , Sofijko a ty nadal siedzisz. Kiedy Twoja kolej bedzie ?
  16. Niewiele ludzi niestety ma tyle cierpliwosci i wyrozumialsci co Ty. Tak jak pisalam ciezko jest znalesc dom dla grzecznego psa ktory zachowuje czystosc w domu a co dopiero dla takiego jak Tuptus. Nikt nie chce zostac pogryziony bo pies nagle bez powodu szalu dostal. On potrzebuje oswoic sie z ludzmi i przekonac ze nikt nie chce mu krzywdy zrobic. No i oczywiscie musi nauczyc sie dobrego zachowania do dzieci i innych psow. Wszystko jest mozliwe tylko trzeba nad nim popracowac.
  17. Jakie on ma slodke pysio:loveu: A tak w ogole to Bjutko robisz sliczne zdjecia, szczegolnie zbilzenia. Dzieki Twojemu portretowi Grandus znalazl domek. :loveu:
  18. [quote name='Daga & Maks']ja też zaglądam do Tuptusia, ale nie mam jak pomóc[/QUOTE] To ze zagladasz to juz jest pomoc :)
  19. Napis jak on sie teraz zachowuje -jesli uda Ci sie zajrzec do niego.
  20. Bjutko jestes wpaniala . Jesli ktos by mial zamiar wyrzucic Cie z pracy to osobiscie przyjade i "wytlumacze " mu jaki to zly pomysl :)
  21. Bardzo to smutne . Tyle osob interesowalo sie Tuptusiem jak byl chory a teraz to juz NIKT.
  22. Ale tu tlok jak "na Dworcu Centralnym " :(
×
×
  • Create New...