[LIST]
[*]A to dopiero NIESPODZIANKA !! ! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[/LIST]Bardzo sie ciesze ze Latus ma swoj domek. Napewno poczatki beda trudne bo to przeciez duzy stres dla psiaka.
Tyle czasu w koncu byl u Donki i sie przyzwyczail a tu wszystko nowe .
Bedzie dobrze- to grzeczny piesek.
Dobry pomysl zeby przeznaczyc pieniazki na sterylke.Walczymy z bezdomnoscia psow wiec sterylka musi byc .
Ogolnie biorac Redis jest zdrowy- to wspaniale wiesci. Na tyle lat w Schronie to calkiem dobrze :):loveu:
Bardzo sie ciesze ze koopa i siku juz na dworze.:multi:
[quote name='Vasco']Super widzieć, że są ludzie, którym się chce pomóc, że warto.[/QUOTE]
I z tego co widac na tym watku to DUZO WSPANIALYCH LUDZI o Wielkim Sercu.
Milo to widziec bo tyle jest smutki na Dogomanii.
[quote name='beka']Pojechali, dzwonił do mnie pan Elviska, że piesio na dzien dobry zrobił olbrzymią kupę w pokoju i obsikał całe mieszkanie;)[/QUOTE]
Ale in niespodzianke zrobil. Teraz to chalupa juz jego:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='agnieszkal2']Magda mówi,ze na żywo są o wiele bardziej cudne:) Dziś je spotkam osobiscie,jak uda mi sie jakies zdjecie zrobic,to wkleje.[/QUOTE]
To by bylo swietnie. Ty robisz fajne fotki.
Wymiziaj i wycaluj je odemnie :) :) :)
Ketuniu, sliczne Allegro.
Napisz jakie ogloszenia mu zrobisz to poprosze kogos zeby zrobil reszte.
Moze Marlenka mogla by zrobic nowe Fotki przy okazji. Im wiecej tym lepiej :)