Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. No to czekamy na wiesci jak Wiwis w nowym domku :)
  2. Sliczne Allegro. Luna jest taka slodka, nie rozumiem czemu jeszcze domku nie ma :(
  3. Mam nadzieje ze wszystko bedzie OK. Trzymam kciuki bardzo mocno.
  4. Kubusiu hop po domek :)
  5. Martysiu, no co ty-manicure ci zrobiono i sie nie spodobalo ?! Co z ciebie za dziweczynka ?:loveu:
  6. [LIST] [*]A to dopiero NIESPODZIANKA !! ! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/LIST]Bardzo sie ciesze ze Latus ma swoj domek. Napewno poczatki beda trudne bo to przeciez duzy stres dla psiaka. Tyle czasu w koncu byl u Donki i sie przyzwyczail a tu wszystko nowe . Bedzie dobrze- to grzeczny piesek. Dobry pomysl zeby przeznaczyc pieniazki na sterylke.Walczymy z bezdomnoscia psow wiec sterylka musi byc .
  7. [quote name='Awit']A gdzie on przebywa i czemu z domownikami nie może? Jest śliczniutki:-)[/QUOTE] Tez jestem ciekawa :)
  8. Bardzo przykro ze tak sie porobilo :( Nadal wierze ze Fundacja zapaci chociaz jakas sume tak jak obiecali.
  9. Malenka Luna hop po domek :)
  10. Prosze go wymiziac i wycalowac w to slodkie pysio:loveu: Ciesze sie z kazdym dniem jest coraz lepiej :multi:
  11. Ogolnie biorac Redis jest zdrowy- to wspaniale wiesci. Na tyle lat w Schronie to calkiem dobrze :):loveu: Bardzo sie ciesze ze koopa i siku juz na dworze.:multi:
  12. [quote name='Vasco']Super widzieć, że są ludzie, którym się chce pomóc, że warto.[/QUOTE] I z tego co widac na tym watku to DUZO WSPANIALYCH LUDZI o Wielkim Sercu. Milo to widziec bo tyle jest smutki na Dogomanii.
  13. [quote name='beka']Pojechali, dzwonił do mnie pan Elviska, że piesio na dzien dobry zrobił olbrzymią kupę w pokoju i obsikał całe mieszkanie;)[/QUOTE] Ale in niespodzianke zrobil. Teraz to chalupa juz jego:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='agnieszkal2']Magda mówi,ze na żywo są o wiele bardziej cudne:) Dziś je spotkam osobiscie,jak uda mi sie jakies zdjecie zrobic,to wkleje.[/QUOTE] To by bylo swietnie. Ty robisz fajne fotki. Wymiziaj i wycaluj je odemnie :) :) :)
  15. jaki przystojny kawaler i domku ciagle nie ma :(
  16. Ale cicho u Rudzika :( Nikt Rudzika nie odwiedza :(
  17. Alez one maciupkie i jaaaaakie slodkie :) :) :)
  18. Stokrotne Dzieki Ketuniu :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Juz chyba nie musimy prosic o wiecej. To bardzo duzo.
  19. Co tam slychac u Promyczka? Kiedy jedzie do nowego domku ?
  20. Kubusiu pokazuj sliczne pysio :)
  21. Ja mam taka cichutka nadzieje ze Wuj go juz nie odda i to by bylo cudowne dla Bazylka. :)
  22. Jak go odwiedzisz to wymiziaj go od nas, wycaluj w to slodkie pysio i narob mnostwo fotek . Pieknie prosimy :) :) :)
  23. Ladnie jej w tym kubraczku :) W ogole on jest sliczna.:loveu:
  24. Ketuniu, sliczne Allegro. Napisz jakie ogloszenia mu zrobisz to poprosze kogos zeby zrobil reszte. Moze Marlenka mogla by zrobic nowe Fotki przy okazji. Im wiecej tym lepiej :)
×
×
  • Create New...