[quote name='obraczus87']Wysłałam PW do wielu osób. Tylko kilka sie pojawiło, za co dziekuje. Do wielu osób nie miała odwagi wysyłac PW... za wiele razy korzystałam z ich pomocy... ale jutro chyba bede musiała..[/QUOTE]
Sprobowac nie zaszkodzi. Im wiecej osob na watku tym lepiej.
Czy watek jest na ogolnym czy w konkretnym wojewodztwie, bo lepiej jest na ogolnym -wiecej osob widzi.