Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='obraczus87']Wysłałam PW do wielu osób. Tylko kilka sie pojawiło, za co dziekuje. Do wielu osób nie miała odwagi wysyłac PW... za wiele razy korzystałam z ich pomocy... ale jutro chyba bede musiała..[/QUOTE] Sprobowac nie zaszkodzi. Im wiecej osob na watku tym lepiej. Czy watek jest na ogolnym czy w konkretnym wojewodztwie, bo lepiej jest na ogolnym -wiecej osob widzi.
  2. Potrzebne sa bazarki cegielki i cokolwiek moze przyniesc pieniazki na operacje Budryska. Rozsylajcie watek gdzie sie da , Tutaj potrzeba duzo osob zeby uzbierac taka sume.
  3. Wielkie Dzieki :)
  4. Trzeba szybko cos robc bo czas leci i 3 marca juz za pasem a pieniazkow NIET :(
  5. [quote name='Wunia']dziękuję, to do dzieła :) no i życzę kochaniutkiemu samego szczęścia :)[/QUOTE] Dziekujemy za pomoc :)
  6. Marlenka , co robimy z Tuptusiem ? [B]Banerki nie sa podlinkowane, kto moze pomoc?[/B]
  7. Ja zagladam :)
  8. On musi byc blisko ludzia i wtedy bedzie przeszczesliwy . :)
  9. Wspaniale fotki. Wszystkie psiaki do mmiziania i calowania. :)
  10. Tego to sie po niej nie spodziewalam :)
  11. Teraz on bez zabkow, to tylko memlac moze :) :) :)
  12. SUper ze Willi bedzie mial swoj kochany DS :) :) :)
  13. [quote name='Wunia']mam pytanie? czy swoją deklarację mogę przeznaczyć na inną bidę? To tylko 5 zł. ale zawsze :( bo za luty jeszcze do Was nie poszło ...[/QUOTE] Oczywiscie Wuniu, Przeznacz na kogos potrzebujacego. Grandus juz grzeje doopke w DS i ma sie swietnie.
  14. Jestem, Podesle 100zl. Niech piesek koniecznie idzie na operacje. Moze ktos moglby zrobic bazarki .
  15. Bazylek powoli ,powoli staje sie domownikiem. Narazie lazienka,poziej przedpokoj a pozniej to juz lozeczko cioci :) :) :) A jak on sobie sam chodzi po domu to robi jakies szkody ?
  16. Super, Przydaly by sie chyba nowe. Ladne zdjecia to podstawa.
  17. [quote name='UBOCZE']Kropcia wygląda niesamowicie poczciwie... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/255d685f274f9478.html"][/URL][/QUOTE] I taka kochana :)
  18. To straszne, Tak mi przykro, ze wszyscy sie tak bardzo starali uratowac Hero i niewiadomo czy on jeszcze zyje. :( :( :( I cale to Schronisko to jeden wielki Oboz Koncentracyjny Dla Psow ! ! !
  19. :cool3:Nugat to sliczny netoperek i prosze przestac sie z niego nasmiewac:cool3:
  20. Przystojniak w gore :)
  21. Wspaniale ze Tadzik znalazl taka dobra Pania. Zyj zdrowo i szczesliwie Tadziku :) :) :)
  22. Trzymam kciuki za Szczesciaza. On jeszcze pozyje bo teraz to naprawde wie co to zycie.
  23. To cud ze on juz taki mocny i bawic sie chce. Straszie slodki piesio. :)
  24. [quote name='ketunia']Nikt o Tuptusiu nie zapomina :)[/QUOTE] No to cale szczescie, bo juz mialam wysylac wszystkim list na Pw jacy sa paskudni:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...