-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Udalo mi sie ustalic - jest to stacja Shela przed wjazdem do Stawisk. Pan w rzomowie telefonicznej potwierdzil ze kreci sie od jakiegos czasu przy stacji ten bialy psiak jest tam jeszcze jeden, ktorego ja akurat nie widzialam . Teraz kolejna kwestia - jak je stamtad zabrac i dokad, ja jak pisalam jestem z woj mazowieckiego i nie mam pojecia, czy i jakie sa schroniska w podlaskim, kto moglby w tej sytuacji pomoc?!!!!
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem - poranne powitanie - pisze z krotkiej delegacyjnej podrozy. Wszystko byloby fajnie, gdyny nie bezdomny piesio, ktorego zobaczylym na stacji benzynowej przed miejscowoscia Stawiska jadac w kieunku Grajewa. Zalozylam mu watek w "podlaskim" - ale odezwala sie tylko jedna osoboa podnoszac watek. Chcialam wiedziec, czy ktos moglby w jakis sposob zbadac sytuacje na miejscu a potem bysmy zorganizowaly moze zabranie go stamtad, Naprawde byl sliczny, ale zabiedzony, ogonek opuszczony i chudosc, moze jeszcze wrzuce go na forum ogolnokrajowe? -
[quote name='Moniskaa']Melduje się na watku, co tam u psiakow?[/QUOTE] Zajrzalam, bo mam podobna sytuacje, ale nawet nie mam numeru tdelefonu na stacje benzynowa, gdzie zobaczylam wczoraj, bedac przejazdem pieknego bezdomniaczka -o bialym futerku bylo to przed Stawiskami w kierunku na Grajewo. Zalozylam pieksowi watek w nadziei, ze ktos pomoze ustalic jak jest sytuacja psa. Ja zauwazyla go przejezdzajac samochodem, niestety nie udalo mi sie zatrzymac - jechalam z moimi szefami w delegacje a oni niestety nie maja zrozumienia dla takich problemow.
-
Przepraszam, ze troche nie na temat - ale przeczytalam na tym watku, ze troche pieskow pojechalo do Niemiec - czy wiadomo na pewno ze do domow - obily mi sie o uszy dziwne informacje o adopcjach do Niemiec .
-
Moze ktos sie odezwie, w razie czego prosze o kontakt czy na watku czy na pw, ja nie mam szans na ponowny pobyt w tym miejscu, jeszcze moze spobuje znalezc numer telefonu do tej stacji (nawet z tego wszystkiego nie zapamietalam jakiej firmy jest ta stacja). Zeby chociaz bylo wiadomo czy piesek tam jest jeszcze, cz w ogole kreci se wokol czy tez byl tam tylko chwilowo. Ja mam nadzieje, ze trzyma sie tego miejsca bo po drodze przejezdza tedy wiele TIRow i cos moze mu sie trafia do zjedzenia..
-
Jestem z mazowieckiego. Wczoraj jechalam z moimi dwoma szefami - nie zainteresowanymi pomoca zadna i dla nikogo. Przejezdzalismy w okolicy stacji benzynowej przed Stawiskami w kierunku Grajewa. Zauwazylam blakajacego sie tam zabiedzonego, bialego psa sredniej wielkosci z o dlugowlosej sierci, sliczny. Czy jest ktos z okolic kto mogl by sprawdzic sytuacje - na pewno potrzebna pomoc. Nie wiadomo czy pies jest dokarmiany, ida chlody, miejsce niebezpieczne - moze udaloby sie zabrac go stamtad. Bardzo prosze o odzew
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro, przy sprzyjajacych wiatrach jade zobaczyc co u psiakow - do PKERKA chyba nie dolece - bede pewnie w oslabionym skladzie i wyjda klatki podwojne oraz budy. Juz mamy skrocony czas na wyprowadzenie psiakow - ze wzgledu na zapadajacy szybciej zmrok, bedzie trudno sie wyrobic ze wszystkimi na chociaz 20 min. spacerku:-(- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Beatko sprobuje wieczorkiem - ale to bardoz smutne zdjecie.
- 294 replies
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam wszystkich! Zanim pomyślę o kuuuuuuuu Barrego i jego robalach, załączam nareszcie jego fotki oraz zaprzyjaźnionych piesków z hoteliku Natalii z naszej wizyty z Beatą. Psiaki mają się dobrze, ale stare dolegliwości i przeżyte lata w schronisku robią swoje...Dzięki staraniom Natalii i wszystkich sponsorów mają spokojną i bezpieczną starość m.in. jest również jeden młodszy psiaczek z wyraźnym ADHD, zobaczcie sami: Barry pozbył się schroniskowej obróżki i przyzwyczaja się do nowych szelek :evil_lol: Niunia: Tytus: Młodziak z ADHD:lol:: -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze wyjda bazarki - albo ktos zobaczy POKERKA i zabierze go ze schronu:roll:- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odzywam sie, ale malo konkretnie, moze w weekend nadrobie rozliczenie miesiace, wplynelo troszke kaski w tym jedna osoba dla mnie nowa i postaram sie tez wkleic w koncu zdjecia.Nie ma ich zbyt wiele, bo Barry tradycyjnie krecil sie mozno na specerku. Na razie wyslalam pieniazki za kolejne zabiegi+lekarstwa - 310,- oraz za hotelik 450,- jeszcze Natalia ma podac ile wyniosa inne wydatki na leczenie Barrusia:cool1: -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
iwna5702 replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
a moze moglby ktos oglosic w gazecie METRO, nie bardzo wiem jak tam sie wstawia zwierzaczka, ale odzew jest naprawde spory, trzeb atylko wpisac miejscowosc gdzie piesek przebywa, bo gazeta ma zasieg krajowy. -
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzis przelewam 310,- ( 5x40,- + 110 leki) i za hotelik jak zdaze to tez dzis 450,- i zostanie jeszcze kwota za badanie krwi.:cool1: -
Dwie male sunie znalezione w lesie - juz w swoich domkach!!!!!!!!!
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
No to mamy Happy End i zamykamy ten watek:multi:- 6 replies
-
- mazowieckie
- szczeniak
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bede staral sie podjechac w tygodniu - moze uda mi sie zebrac ze dwie osoby - POKEREK siedzi w boksie z dwoma skocznymi pieskami i sama nie dam rady wyprowadzic tego towarzystwa , a jak juz wychodzic to ze wszystkimi ;)- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Natalio mam dzis zebranie w szkole u mojej corki - przyslala mi dzis ta informacje SMSem wiec nie bede mogla podejsc do lecznicy - ale na nastepny raz jak sie umowicie to juz postaram sie byc. Czyli trzeba liczyc 8 zabiegow po 40 zl, plus badania krwi i witaminy. Natalio to napisz prosze koszt witamin i badan i pzreleje Ci pieniazi, bedziemy tez placic z hotel. Bardzo dziekujemy. -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
iwna5702 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Czy suni sie uda:shake: -
KOLEZANKA POJECHALA NA GRZYBOBRANIE - ale jego efektem nie byl kosz pelen grzybow - a dwia malutkie szczeniaczki, porzucone w lesie, zamkniete szczelnie w kartonie. Nie wiadomo,jak dlugow nim siedzialy,w kazdym razie jeszcze troche a umarlyby z glodu i wyziebienia. Tym razem udalo sie te szczenieta uratowac - sa juz bezpieczne w DT,najedzone i wesole - szukaja dla siebie domu. Sa to dwie sunie, na razie o puchatym futerku, moga miec ok 2 m-cy, nie beda duze. [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9918/cimg2501y.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3040/cimg2490s.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8429/cimg2496.jpg[/IMG]
- 6 replies
-
- mazowieckie
- szczeniak
-
(and 2 more)
Tagged with: