-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dodam tylko ze Finka nie jest taka bardzo mini, jest raczej sredniakiem:lol:- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta oferta lepsza niz to, co ja stosuje dla siebie:loveu: Wplacila tez Lija i mamy o 30 zl na hotelik Barrego w styczniu.:lol: -
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzis poszedl przelew za hotelik za styczen - pozdrowienia dla Astaroth i pensjonariuszy:lol: -
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No dobra, moze mi sie troszke pomylilo - pisalamm o tym co od 2006 w schronisku - ale to tez niezly staz.:cool1: O behawioryste pytali i drudzy wlasciciele - ale w kwestii co zrobic, zeby nie barl jedzenia od obcych. I to chyba troszke problem jest - jesli w schronie, kto moze daje cos bidakom na ząb przez kraty. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niuni&Pupi']PW dostałam, dziękuję. Jak dojdzie ostatni wpłata wyślę APSIE kaskę ;) I od razu pytam czy szykować następny bazarek dla staruszków?[/QUOTE] Jako osoba towarzyszaca watkowi (i bywajaca u staruszkow od czasu do czasu ) mysle ze szykowac:cool1: -
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie tylko nowi opiekunowie poprosili o kontakt do behawiorysty - wiec im udostepnilam i siedze cicho, czekam az sie sytuacja uspokoi . Nie jest to ich pierwszy pies - wiec powinno sie unormowac. -
Książę za TM :.( ... choć na koniec zaznał szczęścia
iwna5702 replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i wlasciwie to jednak ma Pałac nasz Ksiąźę:razz: -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Beatko, dziekuje za te fotki, widze, ze udalo Ci sie opanowac sztuke wklejania zdjec na dogo. Teraz bedzie nam latwiej. Chociaz Amantowi tym razem sie nie udalo to na pewno uda sie nastepnym razem . W sobote poszly do domkow nasze dwa inne psiaki. A POKERA, AMANTA i FINKE odwiedzimy znowu w sobote (i przewietrzymy)- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bylysmy w sobote - dwa psiaki z tych, ktorymi sie zajmuje poszly do domow. ADOPCJE Z jednym jest troszke klopotu - od dziecka w schronisku , boi sie nowego otoczenia. Mamy nadzieje, ze jego Panstwo wytrzymaja ten trudny czas aklimatyzacji, przeciez w kilka dni nie zmieni sie psich przyzwyczajen z 6-letniego pobytu w schronisku. Trzymajmy wszyscy kciuki za dobra przyszlosc dla nich. Pokerek, kumpel Barrego byl na spacerze - wyszledl oczywiscie caly boks, czyli razem 3 psiaki. Na razie mamy tylko polowe wplat na hotelik - ale platnosc wychodzi 14.01 wiec moze jeszcz cos do mnie wplynie:roll: -
Książę za TM :.( ... choć na koniec zaznał szczęścia
iwna5702 replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja tez jestem - zaprosila mnie na watek Migdalena - strasznie sie ciesze ze Ksieciu sie udalo, my z Beata mamy tez kilka starszych duzych psow pod opieka - jeden jest w hoteliku, ale niestey nie dajmey rady uzbierac kwoty na drugiego - moze uda sie przed kolejna zima.:roll: Spojrzcie na watek POKERA - ponizej- to on czeka w kolejce na odmiane losu. -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Idziemy z wielkimi nadziejami jutro , nadzieje na adopcje, nadzieje na zmiany miejsc w boksach. Juz od tego myslenia jak zrobic zeby im bylo choc troszke lepiej mam metlik w glowie. Oczywiscie wszystko opiszemy ( z tymi zdjeciami - ich wklejaniem, to dla mnie ciagle nie takie proste niestety ale bede probowac.)- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='anett']Z życzeniami własnego, najcudowniejszego domku w Nowym Roku:loveu::loveu::loveu: http://allegro.pl/barry-wspanialy-owczarek-szuka-domu-i1398986123.html Na razie wystawiłam takie krótkie na próbę, jak wszystko jest OK wystawię później na 2 tygodnie. Ale Twoje dziecko ma wspanaialego opiekuna i pobawic sie pewnie z nim mozna:razz: -
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dziekujemy - aktualizacja stanu wplat w pierwszym poscie:lol: Jutro jak co sobote zreszta idziemy na spacery z naszymi podopiecznymi - ruszyly lody i ciekawe co zastaniemy w boksach. Teraz kolej Pokerkowego spaceru, dolozymy slomy, podrapiemy za uszami, jakos psiunek przetrwal ta kolejne zime w schronie, wprawdzie zima jeszcze sie nie skonczyla, ale wiosna juz w blizszej perspektywie;) -
RUDY PIES WIELKOSCI ON-ka BŁĄKA SIĘ w KOBYLCE !!!!!!
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
[quote name='Diegula']a to nie ten pies????? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183882-Kochany-Misio-z-budowy-nie-ma-deklaracji-nie-ma-domu-%28-prosi-o-wsparcie.../page107"]http://www.dogomania.pl/threads/183882-Kochany-Misio-z-budowy-nie-ma-deklaracji-nie-ma-domu-%28-prosi-o-wsparcie.../page107[/URL][/QUOTE] Nie ten ktorego widzialam jest bardziej rudy (w kolorze dojrzalej dyni wrecz), starszy i siersc mial krotka:shake: -
RUDY PIES WIELKOSCI ON-ka BŁĄKA SIĘ w KOBYLCE !!!!!!
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Niestety to nie jest zaden z tych pieskow - ja tez tambylam tylko w odwiedzinach u kolezanki. Nie wiem czy ona zrobi mu zdjecia (nie jest tak w temacie psim jak ja niestety mowiac oglednie:oops:) -
RUDY PIES WIELKOSCI ON-ka BŁĄKA SIĘ w KOBYLCE !!!!!!
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Tak bym chciala zeby ktos z tych okolic zajrzal do watku Rudego -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Na tym zdjeciu bialasek wyglada na pieska "przy kosci" a ten, ktorego widzialam w niedziele byl strasznie chudziudki, moze nastepnym razem sprobuje go poglaskac i namowic na spacerek. Jutro planuje jeden dzien urlopu na rekreacje na Paluchu, czy ktoras z Was moze bedzie? Do niektorych operacji potzrebne sa jednak min. 2 osoby:razz: -
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sa pierwsze wplaty na styczen - aktualizacja tradycyjnie w pierwszym poscie. Wplacil Israel i Magda spdgm. Dziekujemy -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Nieźle. Wolontariuszy jest sporo, bo kilkadziesiąt osób, rotacja oczywiście też dość spora, ale jest duża grupa, która przychodzi regularnie od lat. Minusem jest słaba koordynacja tych zastępów. Nabory są zwykle raz na kwartał, przyjmowane są osoby pełnoletnie. Geriatrium ma czwórkę stałych wolontariuszy: ja, Dada, jedna osoba zajmująca się głównie maluchami i jedna starająca się wyprowadzać wszystkie staruszki i werbująca nowe osoby.[/QUOTE] Dzieki za zamieszczenie zdjecia Elii - to sliczna, lagodna sunia, gdyby nie moja sytuacja domowa dawno by jej nie bylo na Paluchu. Asiu, to jest najwiekszy problem, ze w koncu jest troche ludzi i moznaby jakos podzielic robote - ciagle jest wiele psow ktore nigdy nie wychodza, kreca sie w tych swoich domkach albo skacza po budach w boksach, a sa takie, ktore sa wyprowadzane przez kilku wolontariuszy, ktorzy nawzajem o sobie nie wiedza, ze dubluja temat. A propos staruszkow w wybiegu, widzialam w niedziele przy drzwiach do wyjscia na wybieg od strony szpitala (chyba to jest kolo klatki nr 21) zwinietego w klebuszek w plastikowej miseczce slicznego bialego pieska, glaskalam go, nawet odwracal łebek, ale na spacer sie nie wybieral - masz moze jakies informacje o nim, moze zdjecia? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Zla wiadomosc, czyli pozwalniali pracownikow...czy jest jakies konto gdzie zieracie na ten koszyczek staruszkow?[/QUOTE] Trzeba w tej sprwaie pisac do APSY - ja mam grono swoich pisakow, ktore wyprowadzam wczoraj zauwazylysmy nasza sunie , ktora z jej boksu wrzucili to tych starszych pieskow, zeby miala cieplej stad moja obecnosc tam, ale teraz bede tam czesciej zagladac. Najwiekszy problem jest z brakiem ludzi. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
iwna5702 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
W tej chwili u staruszkow jest dramatycznie, bylysmy tam wczoraj, po swietach, wolnych dniach, zwolnieniach pracownikow, nie ma komu zadbac o zwierzaki. Psy sa wyglodzone, brakuje wody, to co jest na wybiegu szybko zamarza, lacznie z sikami i qoopami. Na betonie utworzyla sie tak gruba warstwa lodu z tego, ze ciezko bylo otworzyc furtke, zeby wyciagnac psiaki na spacer. -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bylysmy wczoraj ale POKER z towarzystwem nie wyszedl - na 100% beda mialy spacer w sobote.:cool1:- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Barry nie zyje (TM)- tym razem nie udalo mu sie wygrac
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Beatko dziekuje - z Nowym Rokiem szukamy domku dla Barrego -
Bylam 1.01. u kolezanki w Kobyłce (mieszkam w Warszawie), juz tam sie boje jezdzic i jezdze coraz rzadziej, bo za kazdym razem spotykam tam kolejna psia bide. Kolezanka mieszka sporo od stacji (ok. 20 min) jadac od W-wy po lewej stronie przy ulicy Krechowickiej. Szlysmy z corka ok. godz 16.00, a na przeciwko nas pies wielkosci ON-ka wychudzony z opuszczonym ogonem, o siersci w pieknym rudo-zoltym kolorze. Mialam ze soba dyzurna porcje suchej karmy, ktora piesio zjadl od razu. Kolezanka mowi ze pies blaka sie juz od ok 2 tygodni, widziala go kiedys na stacji. Moze przeczyta ta wiadomosc ktos z okolic, podobno jest, poszukiwany zaginiony pies - bylo ogloszenie na ul. Kraszewskiej rog Radzyminskiej kogos kto szukal .