Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Tak cięzko o miejsca dla tych biedaków
  2. [quote name='Kasia77']Potwierdzam wpłatę i dziękuje a jeśli chodzi o tą, która do mnie nie dotarła , to jeśli powinnam ją mieć proszę o skan wpłaty. Słyszałam że czasem pieniądze są wysłane a nie trafiają do adresata z winy banku, ale to juz wpłacający u siebie musi sprawdzać [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/815/b4e2cbea4b2a7d06med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/813/d972130956f16affmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jaki slodziaczek z niego :)
  3. Lupusiku miales na szczęscie swoj kawalek dobrego życia :(
  4. Aj zabieram w soboty na spacer (szumna nazwa) 3 sale z duzymi psami musze zajrzec do malej jak bede - ale to dopiero za 2 tygodnie :(
  5. [quote name='dziuniek']Baryłeczka w bazie jest, rudego pieska nie ma....[/QUOTE] Tak Rudolfa niestety nie kojarze, nie bylo tego pieska podczas naszych ostatnich spacerow - musze o niego spytac moze Apsa jak zajrzy cos nam wiecej powie. Czekam na zdjecia 'mojego" wilczka, on nie ma stopki w prawej przedniej lapce, jak tylko dostane to wkleję na watek
  6. To jest gorzki temat - rozpacz czlowieka ogarnia, zagladam czasem na strone W ktora jako tako wyglada ale w rzeczywistosci - psy nie maja nic bud misek lekarza wolontariuszy :(:(:( i nic absolutnie nic nie mozna zrobic bo gdzie ulokowac 4 tysiace psów - ale zeby chociaz byl do nich wolny dostep.....:(:(:(
  7. Szczęśliwe pysio - śiwże powietrze, przestrzeń o jedzonko na czas oraz głaski od pańci - zyć nie umierać :)
  8. [quote name='dexterka']Juraś nasz kochany kilka dni temu był na ściągnięciu szwów z moszny, która bardzo ładnie się goi. Jurand się mocno do tego przyczynił ponieważ nic a nic nie wylizywał. Dzisiaj natomiast byliśmy na ściągnięciu szwów z łap , tu o dziwo się bardziej denerwował. Musiał się tez uderzyć o coś w oczko , bo mu nieco łzawi i rano ropę ma. Dostaliśmy receptę na kropelki do oczu. Niestety nie zdążyłam dzisiaj jej zrealizować , jutro pojadę. \ Przyszła do nas nowa karma dla psiaka od Vipetu- Bosch adult Maxi, jest bardziej kaloryczna od poprzedniej i łatwiej będzie Jurasiowi na niej przytyć. Nawiasem mówiąc już wygląda lepiej :) [URL="https://imageshack.com/i/nl0omcj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/849/0omc.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/j7rtjmj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/691/rtjm.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/g1jigyj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/577/jigy.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/nqpfghj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/854/pfgh.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Niech zyje wolność, wolność i swoboda .....:)
  9. [quote name='Nette']Bardzo wzruszający wątek, przywraca wiarę w ludzi.[/QUOTE] Zapraszamy do nas częściej :)
  10. Mial prześwietlenie płuc - wyszły jakies zmiany ale w sumie nie wiadomo co to jest
  11. Zagladam zobaczyć co słychać i zaprosić przy okazji wszystkich fanów naszych wątków na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251608-Sp%C3%B3%C5%BCniony-bazarek-dla-puszystych-i-nie-tylko-Versache-Resrved-do-17-03-g21[/url]
  12. Kasia miala rece pelne roboty przy zabiegach u Zoi i dlatego na razie nie mamy nowych wiadomości o pozostalych naszych psiaczkach., pewnie niedlugo "cos"wpadnie na watek:)
  13. [quote name='DONnka'][SIZE=4][B]Czas minął ;) Wszyscy "ZA", a więc przegłosowane - [COLOR=#ff0000]SARA i ZOJA otrzymają wsparcie ze SKARPETY[/COLOR][/B][/SIZE]:happy1:[/QUOTE] Bardzo dziękuję w imieniu Zoi - to znaczy zemozemy juz przesłać na adres SMON fakture od Veta ?
  14. Bardzo Wam dziękuję u Kasi ptrzebywaja tylko starsze pieski po często długoletnim pobycie w schronisku - z tego powodu są zwykle schorowane i utrzymanie ich przy zdrowiu i życiu wymaga większych niż normalnie zbiegów i wydatków na lekarza. Dziękuje jeszcze raz :):):):)
  15. Po raz kolejny zwracam sie o pomoc do Sakrpety im Talcot, tym razem z prośbą o wsparcie dla Zoi Zoja [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTA%C5%83-u-Kasi-zbieramy-fundusze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...eramy-fundusze[/URL] z wątku staruszków u Kasi 77 - przeszła dziś poważną operację nowotworu na sledzionie - śkledziona wraz z toczącym ja guzem została usunieta. Zoja ma szanse na dalsze życie bez bólu - najblizszy tydzień bedzie decydujący. Operacja (wraz z przetoczeniem krwi) kosztowala 700 zł Robimy bazarki - ale na razie mamy dług w lecznicy, Bardzo prosimy o wsparcie dla Zoi w ramach możliwości Skarpety. [IMG]http://images63.fotosik.pl/705/dc8c7ddbca6376admed.jpg[/IMG]
  16. Dziękuje Wam za wsparcie dla Zoi - Koszt operacji + przetoczenie krwi wyniosły 700 zl. czy mialybysmy szanse na Wsparcie od Was częściowej kwoty rachu - 250 zl ? za to kwotę do oddania deklarujemy w wysokości 50 zl? cytuje Kasię: "Wklejam zdjecie guza, śledziona, to te dwa małe fragmenty - "uszy" za które trzyma weterynarz, cała reszta - "piłka" to guz, więc widac jak jest ogromny [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/705/a8bcd7e5918dcb09med.jpg[/IMG][/URL] Weter. mówi, że za pewne mozna uznać, że pękłby i to w niedalekiej przyszłości, dzisiejsza operacja to był ostatni "dzwonek" , żeby do tego nie dopuścić Stan Zoi jest bardzo kruchy:sad::sad::sad:, tak jak pisałam wczesniej, najbliższych pieć dni zadecyduje o Być albo Nie Być. Przy dzisiejszej operacji nieocenionym wspomaganiem była krew, którą Zoja dostała (dawcą był pies imieniem Leo) , dzięki temu jej stan jest nie najgorszy (na ta chwilę)na tak obciażający organizm zabieg. Stan Zoi jest poważny, operacja poważna i jej koszty niestety tez poważne - krew mocno podbiła cene i za wszystko trzeba zapłacić 700 zł:sad::sad:"
  17. zapisuje sobie ten watek z nadzieja na dobre zakończenie dla Sary
  18. Zoja [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTAŃ-u-Kasi-zbieramy-fundusze[/url] z wątku staruszków u Kasi 77 - przeszła dziś poważną operację nowotworu na sledzionie - śkledziona wraz z toczącym ja guzem została usunieta. Zoja ma szanse na dalsze życie bez bólu - najblizszy tydzień bedzie decydujący. Operacja (wraz z przetoczeniem krwi) kosztowala 700 zł Robimy bazarki - ale na razie mamy dług w lecznicy, Czy możemy liczyć na pomoc finansową Skarpety Owczarkowej? Bardzo prosimy, to kolejny ONek wyciagnięty ze schroniska, któremy chciałyśmy chociaz na ostatnie lata dać wolność i życie w domowych warunkach. Bardzo prosimy o wsparcie dla Zoi w ramach możliwości Skarpety. [IMG]http://images63.fotosik.pl/705/dc8c7ddbca6376admed.jpg[/IMG]
  19. [quote name='beataczl']fakt jest, ze piesy lubia kanapki moje tez :) ja ostatnio jadlam na stojaco bo trzeba szybko na spacer przeciez..ale odbilo mi sie to niezle zdrowotnie i przestalam;) iwna5702 -ja znam diete MZ /mniej zarcia;)/ ale ta ZP?[/QUOTE] Bardziej może ŻP/żryj a ładniej mówiąc jedz połowę - czyli podobna do MŻ :)
  20. Co tam u zwierzaków - pogoda przynajmniej w Polsce Centralnej piękna - słonecznie troszkę jeszcze mrozku niestety , jak zdrowie Marlonka - sądząc z zachowania chyba nieżle :)
  21. Dzięki temu masz figure modelki - bo jak mówia najlepszą dietą jest ZP - co załatwia Ci grono Twoich wspólkonsumentów. Aramisek jest cudny - szkoda, ze nie che bardziej powietrzyć futra i popracować w celu zwiększenia masy mięsni i wzmcnienia łap :)
  22. Niewątpliwą gwiazdą tego watku pozostaje Florka, aż miło czytać o jej postepach, może w koncu uda się tez ją wyprowadzic na szelkach. Marlon okazł sie być lekko wrednawym - usiłował sie wgryżć w biednego Kacperka podczas spacerów po podwórku. Trzeba uważać na tego pana.
  23. [quote name='Kasia77']apetyt ma aż za duży, ile by mu nie dać, to jadłby i jadł , aż dna nie zobaczy:) a potem jeszcze siedzi wrzeszczy, bo tak sobie wymyslił, ze jak szczeka na całe gardło, to coś w jego kierunku poleci, więc urządza koncerty , zwłaszcza późno wieczorne , jak juz dawno po kolacji a człowiek - znaczy smaczki na horyzoncie. Najgorsze, że bardzo solidny z niego owczar i tak naprawdę ze względu na słabe łapy, powinien deczko schudnąć, tylko, ze ja nie potrafie odchudzac psów, Ci co znają moje psy, to wiedzą:diabloti: , więc następnym razem poproszę o samych chudzielców, bo zdecydowanie lepiej mi idzie "odchudzanie" w druga stronę:evil_lol:[/QUOTE] Czyli Aramis troszke jak Amonek z tym gadulstwem. Teraz wynagradza sobie czas głodu - nie dziwię sie, że nie możesz mu odmówić dodatkowej miseczki :)
  24. [quote name='asiuniab']przepraszam, bo nie doczytałam czy Dinka to Simona?[/QUOTE] Nie Dineczka to inna nieco większa od Simony sunia - obydwie z siwymi mordkami przez co trochę podobne do siebie :)
×
×
  • Create New...