-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taki z niego zboj - a tak niewinnie wyglada na fotce:mad: -
Podjeta próba adopcji niestety spotkała się z odmową - osoba ktora chciala wziąć psiaczka, napisała ze ma w domu sunie akceptujaca inne zwierzeta . Po dwóch tygodniach od wnioslku adopcyjnego przyszla odpowiedz - ze piesek nie toleruje innych psów - myślę ze i ten maluszek nie zyje.:(
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
iwna5702 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Biedny Karmeluś ...:(:(:( -
Nie, jeden z nich podobno zyje - ten z pierwszego zdjęcia ....
-
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cezarek ciagle z luzną quupą z tego co wiem. Kasia urobiona nawet nie ma jak wejść na watek. Pewnie psiun ma jakieś staruszkowe dolegliwości. Nasze psy, którymi zajmowała sie i zajmuje Kasia - to zwykle staruszki po schroniskowych przejściach. Nawet najlepsza opieka nie zatrzyma rozwoju czegoś wrednego, jeśli w psie coś siedzi., co czasem ujawnia sie znienacka, w najmniej oczekiwanym momencie. -
Joker KUDŁACZ BEZ ŁAPKI zapomniany i niechciany SZUKA DOMU i WSPARCIA
iwna5702 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za zaproszenie - niestety na razie moge tylko podniesc , ale bede przychodzic na watek :) -
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam nie zauwazylm tego wpisu - ja na razie nie dzialam w tym kierunku. -
Zrobilam wcześniej wpis ale usunęłam , pomyślałam, ze lepiej będzie na priv., -
-
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj klopotliwy, nie wie co traci. Te jego zachowania naprawde dziwne - szczegolnie ze ma bardzo dbajacą o niego Panią :) -
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasiu, masz moze jakaś wiadomość czy pieniazki dotarly do lecznicy ? :) -
Dzieki - az sie boje - ale zadzwonię, spytam o nie - numer telefnu pewnie tez bedziesz miala?:shake:
-
[quote name='dziuniek'] Czy znane sa numery tych psiaczkow ? Moze dowiedzialabym sie o nie, o ile jeszcze w ogle zyja :(
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
iwna5702 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry o poranku - gotuje sie makaron z wkładką - dziś spacery w schronisku,,,,Znowu zlapie troche stresu. -
Dzięki Kasiu, na nszym wątku wspiera Kazanka Pani Dorota i to specjalnie dla niej fotki naszego potulnego wilczurka.:) Zreszta wszyscy inni pewnie tez chetnie go zobaczą :) [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8973/y0h7.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1985/52cp.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/715/f6qp.jpg[/IMG] Dzeki/Kazan nie lubi jak sie mu robi zdjęcia - jak tylko widzi aparat zaraz wykonuje jakis unik :)
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
iwna5702 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Ja niestety mam takie same odczucia, a szczególnie Wojtyszki i inne tego typu schrony nie dają mi spokoju, ile psów zamarznie tej zimy i umrze z niedożywienia i chorób! Życie ostatnio mnie tak dołuje, że pozostaje mi tylko przyroda (a w Warszawie to i tak nie taka, o jakiej marzę) i zwierzęta. Cóz ja bym zrobiła, gdybym w nocy nie miała na łóżku co najmniej czterech kotów, gdyby rano Bursztynek nie wskoczył mi na łóżko przytulić się, nie obudziłby mnie Szafirek swoimi wilczymi wyciami do wschodzącego słońca, nie wyskoczył jak zajączek Karmelek z koszyczka (mimo kręgosłupa i rzepek w rozsypce), Marcus nie przyniósł kapci, Dropek nie drapał w drzwi od pokoju córki (bo śpi u niej)????? A te wszystkie psoty tylko rozweselają życie i dają do niego dystans. Dla niektórych ludzi nieskazitelna kanapa i wymuskany ogródek stanowią sens życia, ja wolę MOJE ZWIERZAKI[/QUOTE] Podpisuje sie pod tym, czysta kanapa to nie moja bajka - tez zdecydwanie wole swoje zwierzaki - chociaz jesli pominiemy okresy zrzucania futerka to kanapa bywa nawet czysta poza tym stosuję jak zapewne wiekszosc z nas , pokrowce, kapy .kocyki :) i da sie z tym zyc, a mim to moja mama pedantycznie nastawiona do zycia kiedy przychodzi do mnie nie moze oprzec sie komentarzom typu - ale u Ciebie nieporządek!!! -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
iwna5702 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Śliczny, śliczny - ale niestety jest to zapowiedz zimy i obrzydliwych mrozów - cierpienia psiaków w schroniskwych budach. Od czasu kiedy zaczelam chodzić do schroniska na spacery z psami najlepiej lubie niezbyt sloneczna, niezbyt zimna, niezbyt deszczowa pogode:) Dziuniek - nie wiem, czy taki mbyl Twoj zamysl - ale ostatnie opisy zachowan Twoich pdopiecznych doprwadzily ,mine do ataku smiechu. Podejrzewam, ze na co dzien nie jest to do końca tak zabawne.:) -
[quote name='iwna5702']Czy macie juz pomysl jakiegos rozwiazania? Sorry za to pytanie ale ten dlug u weta juz dosc starawy jest i troche krzywo patrza na nasza Kasie jak sie pojawia w przychodni.:)[/QUOTE] Mowisz i masz :)- dziękujemy bardzo za pomoc!!! ( do wplaty dla Skarpety bedzie 35,10 zl w ciagu 6 tygodni)
-
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo, bardzo dziekujemy Skarpecie Owczarkowej za pomoc. :) Od udzielonej kwoty pomocy 15% jej wartosci trzeba wplacic na konto Skarpety Owczarkowej w ciągu max. 6 tygodni od dnia przekazania wsparcia -
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek u Beaty juz sie sprzedał zanim zdazylam go podniesc :) Moj bazarek juz zamkniety - ale bedziemy znowu cos sprzedawac :)