Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Taki z niego zboj - a tak niewinnie wyglada na fotce:mad:
  2. Dzie również i Cezar opadł z sił i nie mógł chodzić - obydwa sa niesprawne - jak tylko beda nowe wiadomoci zaraz napiszę - nie wiem, czy Kasia będzie miala możliwość teraz dojść do komputera
  3. Kazanek się pochorował Kasia napisala do mnie szybkiego smsa ze piesio nie moze wstac i tylko rusza lebkiem, dostal zastrzyki po których jest troche lepiej...
  4. Podjeta próba adopcji niestety spotkała się z odmową - osoba ktora chciala wziąć psiaczka, napisała ze ma w domu sunie akceptujaca inne zwierzeta . Po dwóch tygodniach od wnioslku adopcyjnego przyszla odpowiedz - ze piesek nie toleruje innych psów - myślę ze i ten maluszek nie zyje.:(
  5. Biedny Karmeluś ...:(:(:(
  6. Nie, jeden z nich podobno zyje - ten z pierwszego zdjęcia ....
  7. Dzis poszlo tez 50,- zl z bazarku :)
  8. Akurat trafił sie bazarek ogłoszeniowy - wykupiłam Miodkowi pakiecik za 5 zl i zobaczymy :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248449-NOWY-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-do-12-11-13-godz-22-00-pakiet-3-z%C5%82-i-5-z%C5%82/page4[/url]
  9. Zbieram sie do oglaszania Miodka - moze ktoś sie skusi - to jest taki śliczny pies - tylko troszke wrednawy, jak pokazało zycie:(
  10. Cezarek ciagle z luzną quupą z tego co wiem. Kasia urobiona nawet nie ma jak wejść na watek. Pewnie psiun ma jakieś staruszkowe dolegliwości. Nasze psy, którymi zajmowała sie i zajmuje Kasia - to zwykle staruszki po schroniskowych przejściach. Nawet najlepsza opieka nie zatrzyma rozwoju czegoś wrednego, jeśli w psie coś siedzi., co czasem ujawnia sie znienacka, w najmniej oczekiwanym momencie.
  11. Dziekuje za zaproszenie - niestety na razie moge tylko podniesc , ale bede przychodzic na watek :)
  12. Przepraszam nie zauwazylm tego wpisu - ja na razie nie dzialam w tym kierunku.
  13. Zrobilam wcześniej wpis ale usunęłam , pomyślałam, ze lepiej będzie na priv., -
  14. Oj klopotliwy, nie wie co traci. Te jego zachowania naprawde dziwne - szczegolnie ze ma bardzo dbajacą o niego Panią :)
  15. Kasiu, masz moze jakaś wiadomość czy pieniazki dotarly do lecznicy ? :)
  16. Dzieki - az sie boje - ale zadzwonię, spytam o nie - numer telefnu pewnie tez bedziesz miala?:shake:
  17. [quote name='dziuniek'] Czy znane sa numery tych psiaczkow ? Moze dowiedzialabym sie o nie, o ile jeszcze w ogle zyja :(
  18. Dzien dobry o poranku - gotuje sie makaron z wkładką - dziś spacery w schronisku,,,,Znowu zlapie troche stresu.
  19. Dzięki Kasiu, na nszym wątku wspiera Kazanka Pani Dorota i to specjalnie dla niej fotki naszego potulnego wilczurka.:) Zreszta wszyscy inni pewnie tez chetnie go zobaczą :) [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8973/y0h7.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1985/52cp.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/715/f6qp.jpg[/IMG] Dzeki/Kazan nie lubi jak sie mu robi zdjęcia - jak tylko widzi aparat zaraz wykonuje jakis unik :)
  20. [quote name='dziuniek']Ja niestety mam takie same odczucia, a szczególnie Wojtyszki i inne tego typu schrony nie dają mi spokoju, ile psów zamarznie tej zimy i umrze z niedożywienia i chorób! Życie ostatnio mnie tak dołuje, że pozostaje mi tylko przyroda (a w Warszawie to i tak nie taka, o jakiej marzę) i zwierzęta. Cóz ja bym zrobiła, gdybym w nocy nie miała na łóżku co najmniej czterech kotów, gdyby rano Bursztynek nie wskoczył mi na łóżko przytulić się, nie obudziłby mnie Szafirek swoimi wilczymi wyciami do wschodzącego słońca, nie wyskoczył jak zajączek Karmelek z koszyczka (mimo kręgosłupa i rzepek w rozsypce), Marcus nie przyniósł kapci, Dropek nie drapał w drzwi od pokoju córki (bo śpi u niej)????? A te wszystkie psoty tylko rozweselają życie i dają do niego dystans. Dla niektórych ludzi nieskazitelna kanapa i wymuskany ogródek stanowią sens życia, ja wolę MOJE ZWIERZAKI[/QUOTE] Podpisuje sie pod tym, czysta kanapa to nie moja bajka - tez zdecydwanie wole swoje zwierzaki - chociaz jesli pominiemy okresy zrzucania futerka to kanapa bywa nawet czysta poza tym stosuję jak zapewne wiekszosc z nas , pokrowce, kapy .kocyki :) i da sie z tym zyc, a mim to moja mama pedantycznie nastawiona do zycia kiedy przychodzi do mnie nie moze oprzec sie komentarzom typu - ale u Ciebie nieporządek!!!
  21. Śliczny, śliczny - ale niestety jest to zapowiedz zimy i obrzydliwych mrozów - cierpienia psiaków w schroniskwych budach. Od czasu kiedy zaczelam chodzić do schroniska na spacery z psami najlepiej lubie niezbyt sloneczna, niezbyt zimna, niezbyt deszczowa pogode:) Dziuniek - nie wiem, czy taki mbyl Twoj zamysl - ale ostatnie opisy zachowan Twoich pdopiecznych doprwadzily ,mine do ataku smiechu. Podejrzewam, ze na co dzien nie jest to do końca tak zabawne.:)
  22. [quote name='iwna5702']Czy macie juz pomysl jakiegos rozwiazania? Sorry za to pytanie ale ten dlug u weta juz dosc starawy jest i troche krzywo patrza na nasza Kasie jak sie pojawia w przychodni.:)[/QUOTE] Mowisz i masz :)- dziękujemy bardzo za pomoc!!! ( do wplaty dla Skarpety bedzie 35,10 zl w ciagu 6 tygodni)
  23. Bardzo, bardzo dziekujemy Skarpecie Owczarkowej za pomoc. :) Od udzielonej kwoty pomocy 15% jej wartosci trzeba wplacic na konto Skarpety Owczarkowej w ciągu max. 6 tygodni od dnia przekazania wsparcia
  24. Tez mam pytanie od Pana,ktory 2 lata temu wziąl od nas wilczura - piesio sie postarzal i ma klpoty ze stawami jak to u ONkow, pytal mnie co mozna stosowac = poki co chodzi z psem na zastrzyki
  25. Bazarek u Beaty juz sie sprzedał zanim zdazylam go podniesc :) Moj bazarek juz zamkniety - ale bedziemy znowu cos sprzedawac :)
×
×
  • Create New...