Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Wszystko dobre, co sie dobrze konczy :)
  2. Czy Florcia ma niedowaład tylnych lapek? Tak mi się cos wydawało ale nie byłam pewna - bo podczas podróży siedziala cichutko za moimi plecami udając że jej w ogóle nie ma , a po przyjezdzie zaszyla sie w budzie i juz nie dałam rady zobaczyc w koncu jak Florcia wyglada . W sprawie suplementów dla psiaczków - teraz głownie Florci napisze może do skarpety Talcott - o jak kwote wystapic - jakie leki Kasiu kupiłabyś dla strauszków?
  3. No i nastąpił wielki dzień - Bibi i Flora sa w drodze do nowego domu, razem z babciami pojechal Aramis, który ma swój oddzielny wątek. Sunie tez maja swoj watek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTAŃ-u-Kasi-zbieramy-fundusze[/url] Samochód zostal zaladowany we wszystkich wolnych miejscach kocami, sciereczkami, poduszkami, koldrami - jak cygański tabor :)
  4. Kasia ma byc na krotko jutro ok. 13 w schronie - wiec nie wiem czy uda sie dostarczyc/przejac rzeczy
  5. Miodek nie lubi demolki i juz, ale potem pewnie przejmie przywodztwo w stadzie i bedzie pilnowal zmodyfikowanego obejscia :) Szczescie , ze ladna pogoda dopisuje i mozna drzwi do domku zostawic otwarte. u nas pospolite ruszenie mamy, wszyscy zbieramy stare klodry, posciele poduszki i wszystko co moze sie przydac do podkladania psiakom.
  6. Chce mi się wyć, jak to wszystko czytam i oglądam te zdjęcia -miałyśmy swego rodzaju szczęscie , ze mogłyśmy poznać takie wspaniałe psy....
  7. Cezar odszdł dziś rano .....
  8. Jeszcze tak pomyślałam - może zawiadomić kogoś od labków . Czy to miejsce dla Bostonka będzie?
  9. Bidulek - nie moze pogonic za psiakami
  10. Mam nadzieję, ze wizyta wypali i przyniesie pozytywny rezultat :)
  11. Ja to wiem, chociaż chodziłam z nim na spacerki w schonisku i tam był tylko moim podopiecznym, będąc ostatnio u Kasi staralam się mu nie narzucać:) chodziłam sobie koło niego, on patrzyl tylko na mnie lekko niuchal nochalem, ale chyba jedak mnie poznał, bo nie startował z zębolami :)
  12. Kocham Ciebie KAasiu - i nie będę tego dluzej ukrywać :):):) A ja myślałam ze Miodek wyżera jabłuszka sfermentowane i dlatego w takim humorku
  13. Nie z tego co wiem to głownie leki - ale Kasia jak wejdzie na watek napisze wiecej, Cezar niezbyt chetnie wspolpracuje - raczej sie odgryza jak za bardzo sie z nim ktos chce spoufalic :)
  14. Dziekujemy bardzo :):):)
  15. Jeszcze tylko Sylwester i wszystko wróci do normy :) i zacznie sie wiekszy ruch na wateczkach
  16. czas przygotowań do Świąt Kasi pewnie ciężko to wszystko ogarniać - Gruba Berta przelala pieniązki za swój bazarek 70 zl, deklaracje za styczeń 50 zl i 30 zl za ksiązki z mojego bazarku. W zwiazku z tym przelałam dziś raniutko 150 zl dla Kasi moze na piatek po Świętach pieniążki dojda. Dziękuję bardzo Grubej Bercie za pomoc bazarkową:) Kasia będzie moze mogła kupić jakieś suplementy dla Cezarka Korzystając z okazji życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych ,rodzinnych Świąt i dziękuję bardzo za towarzyszenie nam na wątku :)
  17. Drobnymi kroczkami, moze chociaz niektóym uda się wyjść stamtąd - moze wreszcie tez pomoga rozmowy z władzami, chociaż na to chyba jak najmniej mozemy liczyć. POMAGAJMY - RATUJMY PSY Z WOJTYszeK !!!- Kropla wody stoczy kamień
  18. Czekamy na nowe wiadomości - nadcgodzi ochlodzenie - pawilon staruszków ma ogerzewanie chociaz tyle dobrego
  19. [quote name='beataczl']jak juz uradzicie to prosze nr konta doloze sie do lekow[/QUOTE] To chyba na razie stanęlo na tych zastrzykach - jutro podam konto Kasi :) Bardzo dziękujemy
  20. Kasiu, czekamy na Ciebie - jak bedziesz znala date przyjazdu to napisz prosze - wezme troche wolnego, zeby z Toba pochodzić po schronisku - nie bede mogla tylko 27.12.. Zabralam sie za montowanie bazarku - troche nowych i troche starych rzeczy. Jutro postaram sie porobic opisy i otworzyc :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/249635-ZIMOWY-BAZAREK-KSI%C4%84ZKI-tez-w-j-ang-buty-i-ciuszki-dla-staruszk%C3%B3w-do-28-12-g-20
  21. [quote name='Kasia77']Zapisze dobie dziadzia. Ma w sobie coś z Amona.[/QUOTE] Nie jest tak zadziorny jak byl nasz Amonek
×
×
  • Create New...