Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Czyli udało się - to dobrze, ja niestety mimo czyszczenia skrzynki nie mogę nic wyslac - wyskakuje mi komunikat Error iles tam nie daje rady tez podlinkowac watkow - nie mogew zw. z tym zaprosić na bazarek - makabra po prostu.
  2. Na wszelki wypadek podaje moj numer tel 606696001 - moze nr. konta do Kasi podalabym smsem? Moj numer telefonu podalam tez na watku skarpetowym - zdaje sie e problem jest wiekszy - dogomania po zmianach zle funkcjonuje - albo brak moze jakiejs instrukcji
  3. Miło czytać, ze sie udało, dużo szczęścia na nowej drode życia :)
  4. Okazuje się ze od Dziuniek tez nie wychodzi poczta - może podalabym numer konta smsem (mój tel. ......) :)
  5. Dzien dobry - dostałam wiadomość ze utknęla gdzieś moja poczta - teraz jestem w pracy - ale poprosiłam Dziuniek, żeby w moim imieniu przeslala nr. konta do przelewu na Olcie. Wielkie Dzięki :)
  6. Moze niedługo odwiedzę psiaczki a teraz załacze jeszcze zdjecia kolejnych psich słodziaków: PONGO
  7. Troszke tu ucichło - odeszły dwa psy Kazanek i Miodek, dla ktorych ten watek został załozony, pewnie trzeba będzie go zamknąć , bo i tak wiekszość wpisów i calość obecnych rozliczeń mamy na drugim Kasinym wątku. Jeszcze spytam Kasi - ale tak pewnie będzie wgodniej .
  8. Podjęłaś sluszne decyzje - choc bardzo trudne , zarówno przyjmujac je pod swój dach, jak i zegnając sie z nimi. Najważniejsze w tym wszystkim , ze mialy swój dom mialy Ciebie - swoja Panią ,swoje stado.. Zegnaj Ramiku :( Zegnaj Dropku :(
  9. Zulusek w szpitalu - jutro ide do schronu , zajrze do geriatrii może czegos się dowiem :(
  10. Kasiu dopiero dziś jestem przy komputerze, w sobotę padłam po spacerch było jakoś mniej ludzi - Twix marniutki oczka w ropach do Tola nie zdążyłam w niedzielę robiłam zdjęcia do nowego bazarku chcę pomóc w wydatkach Flory i Olci Dostalam na bazarek piękne, nowiutkie futro z karakułów, ale wiadomo, że nie wezmę za nie tyle co w sklepie a tu jeszcze w razie kupna chyba tylko kurierem wysylka, więc dodatkowy koszt. Bazarek niebawem.
  11. [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0920_zpsb157a609.jpg[/IMG][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMAG0921_zps2d3deae6.jpg[/IMG] I troche Bartusia w słońcu :)
  12. Obiecane zdjecia Lupuska - teraz z domku dla psiaków przeniosl sie na pokoje. Ma legowisko w psim pokoiku w domu u Izy zdjecia byly robione wieczorem i nie sa zbyt wyrazne. Lupusek ma do dyspozycji co najmniej dwa miejsca gdzie moze się wygodnie wyspać :) [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMG_0478_zps75572181.jpg[/IMG][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h234/iwona5702/IMG_0474_zps6b93f2f3.jpg[/IMG]
  13. [quote name='asiuniab']a czy ja już prosiłam o pomoc staruszkową skarpetę o pomoc dla Czarusia?[/QUOTE] Czauś jeszcze nie wystepowal o pomoc do skarpety staruszkowej:)- darowizny Skarpety im Talcott dla naszych dziadulków umieszczam w rozliczeniach
  14. [quote name='Beat2010']Byłam w pn w hoteliku, Iwna , nic nie mówisz,a tam TAKIE zmiany!!!!!!! Lupusek został psem domowym:loveu: wszedł, zdobył i już:multi:. w domu zachowuje czystość, nawet jak jest godzieś w ogródku to bardzo pilnuje, że spacer za zewnątrz hoteliku go nie ominął, zawsze zdązy dogalopować, bo przecieżjest głuchy i nie słyszy nawoływania do wyjścia. No i jak chodzi!!!! prawie już nie kuleje-to jakiś cud, z psa lezącego, bez nadziei na życie, zrobił się żwawy , cudowny staruszek. Bartusiowi wyleciał ząb ( ten przy zmianie na dziąsle), była potyczka przez kraty z Dieselkiem i ząb przegrał :crazyeye:. U Dieselka będzie lekarka robić płukanie noska-może Hania chciałaby, żeby vetka popatrzyła na dziąsło Bartusia, czy nie da się wyczyścić, tam siedzi ropa. Czaruś chodzi dzielnie, choć ciągle się przewraca, ale jaki jest kochany, tylko głaskać i głaskać, nawet zostawił michę, żeby się poprzytulać :loveu: No i poznałam Hani Mikiego, choć on chyba nie ma tu wątku. Bardzo fajny owczarek, bez przedniej stópki, ponoć taki się urodził. Gdzies tu był watek i dziewczyny podawały kontakt do firmy ( nasz kolega PS tez ma do nich namiary), która robi protezy dla psów. Wiem, że to kosztuje pewnie sporo i nie każdemu psu można zrobić taką protezę ( kwestia mozliwości przypięcia do łapki) ale myślałam o tym, bo Miki chodzi krzywo, usiłuje się na krótszej łapce opierać, a to może powodować zmiany w kręgosłupie. Zdjęc nie mam, bo wszystkie właziły mi na kolana[/QUOTE] O postępach u Lupuska świadczy powyższy filmik :), natomiast mam też zdjecia z jego domowych pieleszy :)które może uda mi się dzis wieczorkiem zamieścić Miki naszej Hani miał chyba tez fotki na watku koszyczkowym - poszukam i wkleję Sprawa zęba Bartusia jest chyba świeża - Hania była w hoteliku w ostatnią sobotę i nic mi nie mówiła:roll:
  15. Tak, Kasiu to ten zaropialek biedny, zrobiłam fotki ale cos mi telefon się psuje i wyszły ja przez mgłe, ale postaram sie wieczorkiem zamieścić. Dzis na spacekach będzie Dziuniek, tez ja posilam o spacer dla tych dwoch bid będzie probowac czesania, sunie zglosilam tez jej wolontariuszce i opiekunowi - do strzyzenia w sobote jeszcze raz ich pocisnę o to.
  16. Troszke krótkich filmików z Lupusem i Czarusiem w roli głownej:) Lupus ladnie już chodzi, Czarus niestety ma spore kłopoty z tylnymi lapkami. Wzial zastrzyk wzmacniajacy w ub m-cu teraz powinien wziąc drugi - ale troche krucho z kasą:( [video=youtube;8LstE92G3rc]https://www.youtube.com/watch?v=8LstE92G3rc[/video] [video=youtube;spuDGlDJtGQ]https://www.youtube.com/watch?v=spuDGlDJtGQ&feature=youtu.be[/video]
  17. Wczoraj Ciocia Ika135 przekazala na Nuczkę pieniazki za wrzesień - 30,- zl Wielkie dzieki :)
  18. Witamy starych znajomych :)
  19. zapraszam koniecznie :)
  20. [quote name='beataczl']zapisze na razie... jakies fanty na bazarek pozbieram jak wroce do domu , niebawem juz.[/QUOTE] Dziękujemy za obecność u naszych psiaczków :)
  21. Nuce się udało. Znalazło sie dla niej miejsce w domu tymczasowym. Nareszcie malutka będzie miala kawałek swojego domku. Od razu po przyjezdzie zostala nakarmiona, wykapana i wyczesana. Kapiel zniosla dzielnie i zaraz potem smacznie sobie zasnęła. Jutro jedzie na echo serca i ekg - Nuczka ma chore, przerosniete serce - będa potrzebne leki. Wiek suczki został okreslony na ok 14 lat, niewiele widzi chyba w ogole nie slyszy - ale za to dopisuje jej apetyt :) w jej wieku i stanie zdrowia to bardzo pozytywny objaw. Misięczny koszt pobytu Nuki wynosi 200 zl - zbieramy deklaracje. Ponizej kilka zdjęc z pierwszych godzin pobytu Nuczki w domku: Deklaracje stale: ============ wrzesień 2014 =============== Ika136 - 30,- zl bazarek - 100,- zl Iwna5702- 70,- zl ----------------------------- razem 200,- zl - zostało przekazane za pierwszy miesiąc pobytu Nuki w PDT pazdziernik =========== Ika136 - 30,- zl Iwna5702 - 170 zl =============== razem 200 zl listopad ============= Ika136 - 30,- zl iwna5702 170,-zl =========== razem 200 zl grudzien =========== Ika 136,- - 30 zl iwna5702 - 170,- zl ================== razem 200,- zl
  22. W końcu i one doczekały się chociaż swojego wątku. To nasz TWIX {TM*}- moze go poznajecie - przybyl tu z wątku koszyczkowego Twoix pojechal do Kasi77 - jego dalsze losy są na wątku psiaków u Kasi podobnie jak TOLEK {TM*} Tolkowi udalo sie na chwile opuścic schronisko - niestety na wolnoci przezyl tylko 2 tygodnie - mial swój oddzielny wątek razem z kolega Maniusiem na fb i NUKA
×
×
  • Create New...