Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. W sobotę jedą goście w odwiedziny do Izy - jeśli będą przed zmrokiem może uda się zrobić zdjęcia :)
  2. Dzięki za wiadomość- bardzo się cieszę, że uniknie zimy w schroniskowym boksie na słomie w zawsze mokrym w takim czasie i zimnym boksie. Może mialby szczęście i dostał się do geriatrii - ale chyba nie ma nawet porównania z domowymi warunkami jakie ma u Izy :) - gdzie siedzi sobie w domu, w cieplym pokoju ma wolność i swobodę poruszania się i w zasadzie warunki czasem lepsze, niz w niektórych domach - bo to nie blok tylko domek z dostepem do spacerów bez konieczności pokonywania jakichkolwiek schodków :)
  3. Powoli szykujemy się do zimy - myślę o wyprawie do Aramka , ale troche trudno sie zebrać . Teraz szybko się ściemnia - może w najbliższe wolne dni coś mi się uda zorganizować :)
  4. Nasze staruszki mimo złej pogody korzystają z życia - mają duży teren do spacerów czy biegania - dla tych które dają radę. Aramek mieszka w psim pokoiku w domu u Izy - jest pieskiem, który w te zaczynające się juz jesienne, wilgotne i zimne dni potrzebuje przebywać w cieple . Ma trudności z chodzeniem, więc nie moze się rozgrzać przy spacerze - dużo leży ale na szczęście ma dla siebie ciepłe miejsce.:), gdzie może sobie leżeć obserwując życie domu i domowników :)
  5. Na szczescie jeszcze ladnie i oby jak najdluzej ....
  6. Aram jest po badaniu rezonansem magnetycznym - niestety wynik potwierdza tragiczny stan jego kręgosłupa,na odcinku szyjnym usuwa się dysk, który uciska nerwy i powoduje trudności w chodzeniu, może pomogłaby operacja - ale w jego wieku nie ma gwarancji, ze da pozytywny skutek. Koszt operacji to są okolice 4000 zl. :(
  7. U ortopedy potwierdzone zostały masakryczne zwyrodnienia stawów natomiast wygląda na to, ze zaburzenia ruchu wynikają ze zmian neurologicznych :(
  8. Zapraszam na bazarek dla starszych psiaczków
  9. Ralfik i Portos
  10. Troche filmików z odwiedzin w deszczową sobote
  11. No właśnie - Aramek jest psem fundacyjnym ( z tym , ze ja (plus w zależności od sytuacji deklaracje jednorazowe darczynców) zadeklarowałam 50% wplaty za hotelikowanie i karme - tj. 200 zl m-cznie. Z tego co wiem fundacja wykonywała badania Aramowi - ale może trzeba je powtorzyć Iza mówiła, że Aram ma jechać na badania do ortopedy
  12. Hania byla w odwiedzinach u Izy - niestety wieści o Armie nie najlepsze, Armek ma wielkie trudnosci z chodzeniem :(
  13. Ponieważ domek się zajmował Tawciem - już nie aktualizowałam wątku . Ostatnio stan pieska bardzo się pogorszył . Tawcio odszedł. Jego opiekunka powiedziała mi, ze mimo leków, które musiał przyjmować na stale stan jego ostatnio był bardzo zły, Tawo nie wyróżnial się sam prawdopodobnie z powodu problemów z kręgosłupem, przeszedł udar dostawal leki przeciwbólowe i sterydowe - ale niestety nie dało się go przywrócić do normalnego funkcjonowania.
  14. Dziękuję za zdjęcie kochanego Portosika. Dzięki Hani nareszcie zażywa wolności i może się wybiegać do syta :) Mimo wieku to jego żywioł i jak na razie jest to bez zmian. Hania wzięła na siebie całkowite koszty utrzymania naszego żwawego dziadeczka u Izy :)
  15. O to dobrze, ze się udało :). Aramek teraz ma wielką swobodę chodzenia, jak widać :), w tym sensie , ze jak chce to idzie i nie ogranicza go klatka. Mięśnie pracują, ćwiczą się no i jest ciepło - więc miód na stare kostki. Co do leków musze podpytać brał coś na początku ale nie wiem co teraz, czy nie ma jakiejś przerwy. Co do bazarku dam znać - planuję urlop na początku lipca i zobaczę jak mi się ułoży - ale bardzo dziękuję :)
  16. Tym razem pomogla mi kolezanka z pracy - musze ja poprosic o ponowne przeszkolenie, ale z tego co pamietam , poniewaz mam poczte mailowa na gmail - z zakladce aplikacje google (takie male kwadraciki jak czasem w telefonie znaczek klawiatury) na gmailu jest opcja zeby wyszukac program dla filmiku - my akurat weszlysmy na you tub - potem wgralysmy filmik jako publiczny a potem kopiuje sie link do tego filmiku i wkleja bezposrednio do posta na dogo i on juz wyswietla sie od razu jako film a nie jako link :)
  17. Byłam w odwiedzinach u naszych psiaczków - poniżej filmik w roli gównej z Ralfikiem - ale tez widać i resztę towarzystwa :)
  18. Jeszcze jeden filmik
  19. Bylysmy w odwiedzinach u Izy - u Aramka i innych psiaczków. Będę się starala wkleic filmiki -
×
×
  • Create New...