Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Dziękuję bardzo za dotychczasowe wsparcie, Szyszka otrzymała wpłatę ze Skarpety - 200 zł, 30.07.2020
  2. Zapraszam serdecznie na mój najnowszy :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352379-zbieramy-na-podopiecznych-kasi-złotko-buty-bluzki-do-06092020-g-20sta/
  3. I ja też ulepiłam bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352379-zbieramy-na-podopiecznych-kasi-złotko-buty-bluzki-do-06092020-g-20sta/
  4. :(( pamiętam Alvinka
  5. Czekamy na odpowiedź Skarpety, mam nadzieję, że będą mogli jeszcze raz wesprzeć Szyszunię
  6. Piękny Amosso, jeszcze trochę w Radysach i nie miałby żadnych szans na życe
  7. Dziękujemy bardzo za pomoc, czekamy na informacje, czy może Skarpeta nas jeszcze wesprze jakąś dodatkową kwotą. Niestety usługi vet są ekstremalnie drogie. Przecież wiedzieli , że chodzi o pomoc kolejnemu bezdomniakowi, Kasia nie od dziś niesie pomoc potrzebującym zwierzakom i korzysta z usług tego samego veta - bo wybór w okolicy jest prawie żaden, jednak nie dali zniżki, choć przy jednym znieczuleniu zrobili dwa zabiegi.
  8. Szyszka już po podwójnym zabiegu usunięcia guza i sterylce. Czekamy na wieści od Kasi. Czy wszystko dobrze, jak zniosła to Szyszka?
  9. Dziękuję , już mamy :)
  10. Bardzo dziękuję asiuniab i Skarpecie za zmianę warunków dla udzielanej pomocy dla Szyszki. Szyszunia otrzymauje bezzwrotne wsparcie w kwocie 200 zl
  11. Są nowe ustalenia. Asiuniab wzięła nasz wniosek na siebie, jako skladkowicz Skarbety, dzięki temu otrzymujemy dla Szyszki całe 200 zł, bez konieczności zwracania :)
  12. Dziękuję bardzo za pomoc, oczywiście akceptuję powyższe warunki :), do kwoty wsparcia 200 zł, zostanie zwrócone 50 w ciągu 6 tygodni.
  13. A ja chciałam prosić o wsparcie Skarpety im. Talcott dla Szyszki. Szyszunia została zgarnięta z drogi, którą szła bez celu. Szyszka ma ok 10 lat - nie jest sterylizowana, a na dodatek przy okazji robienia jej ogólnych badań wyszło, że ma guz na śledzionie. Żeby szukać Szyszce domu stałego, sunia musi mieć najpierw wykonane te dwa zabiegi, które lekko licząc będą kosztować ok. 600 zl., a wstępne badania pochłonęły już 160,- zl. Sunia z drogi została zabrana przez Kasię i jest w tej chwili u niej - poniżej wątek psiaków, które przebywają u Kasi: https://www.dogomania.com/forum/topic/350739-szansa-na-cud-komu-podarować-życie/ Przy tej ilości podopiecznych jest niezwykle trudno wygospodarować potrzebne na zabiegi Szyszki pieniądze, dlatego bardzo proszę w mieniu Kasi i suni o wsparcie.
  14. Biedna Szyszunia, dobrze że była w domku i w swoim stadku, łatwiej było jej znieść ten huk, tzn. łatwiej uspokoić się po tym wszystkim. Czyli czekamy na ew. cieczkę i wyniki zbiórki kasy.
  15. Tzn, to jest moje przypuszczenie, trzeba poczekać, co Kasia usłyszy u Veta
  16. Pewnie ok 500-600 zł. Słupskich lecznic vet jest niewiele i podkręcają ceny :(
  17. U Kasi pełna chata :) Szyszce pewnie trzeba będzie zrobic sterylke, szykują się nowe wydatki.
  18. :) chyba osiem psiaczków - część z nich to hotelikowe, a reszta domowe Kasi, ale wszystkie razem biegają po podwórku i jeśli chodzi o opieke nad nimi są traktowane jednakowo :)
  19. a no wszyscy leniuchują , jak to w wakacje. Musze poprosić Kasię o jakieś fotki :)
  20. Tak, już mam na koncie :)
  21. Zapraszam na najnowszy bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352155-ciuszki-buty-na-zasilene-konta-psiaków-u-kasi-i-ewy-do-1207-do-godz2000/page/2/?tab=comments#comment-17638653
  22. Cudny psiak i miał wielkie szczę ścież, że wyszedł z tej mordowni. Poznałyśmy się z Martą przy okazji różnych psich akcji. Super dziewczyna uratowała wiele psich żyć :)
×
×
  • Create New...