Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. śliczny psina, tylko wyniszczony z tego zagłodzenia, może miał jakieś urazy, które się już zagoiły częściowo, jak go odkarmisz i podleczysz będzie piękny, bardzo Ci zazdroszczę Ukryty Smoku, że masz kilka psów, ja jestem sama i mogę mieć tylko jednego
  2. szalej, ja nie muszę robić rachunku sumienia sobie, bo żaden pies dzięki mnie nie umarł, co prawda może niektórzy ludzie dziwnie patrzą jak chodzę z moją sunią wyłacznie na smyczy, ale wychodzę z takiego założenia, że " strzeżonego Pan Bóg strzeże " i nie wyobrażam sobie, żebym mogła niepełnosprawnego psa na wózku puścić luzem i nie przejmować się, myślenie ma przyszłość
  3. przeżyłam szok, jak można było niepełnosprawnego psa powierzać debilowi, a może w ten sposób pozbył się problemu, biegaj sunieczko po tęczowych łąkach wolna od bólu
  4. najbardziej kocham takie staruszki, ale nie mogę wziąc, bo jestem sama i nie mam z kim zostawic swojej suni jak latam do córci, znalazłam hotelik, ale płacę 20 zł/dobę plus sucha karma
  5. też wpłacę na leczenie malucha tylko podaj nr konta, jestem przerażona tym opisem i nie wiem czy dam radę obejrzeć zdjęcia
  6. witaj Ewuniu, Bafi jest prześliczną sunią, one tak niewiele potrzebują do szczęścia, a Ty jesteś taką ciepłą, kochającą zwierzęta kobietą, że od razu odżyła
  7. wpłaciłam dla Solo, ale to są ostatnie pieniądze jakie wpłaciłam na psa, którego ma fundacja
  8. zawsze będę pamiętać piesku
  9. obejrzałam cały film, jesteście fantastyczni, chciałabym żeby każde schronisko było takie jak Wasze
  10. dziękuję Natalio za zaproszenie, Solo jest przepięknym psem, wpłacę chociaż parę złotych dla niego
  11. Ewa, wiesz przecież, że to jest pytanie, które idzie w kosmos, nigdy nie dowiemy sie gdzie jest Rudzia
  12. ja Tobie odpowiem inaczej, ponieważ w tym zasranym kraju prawo nie funkcjonuje, więc trzeba brać swoje sprawy w swoje rece, gdyby to mnie ktos zrobił to pies już by nie żył, nie można wychować psa na mordercę i w doopie mam, że właściciel to też " pies "
  13. Toruś u Lilu na pewno ma dobrze, a ja znowu pytam, gdzie jest moja wpłata za wrzesień i co za idiota umieszcza buźki w miejscu, gdzie powinien być miesiąc
  14. mnie to już przerosło, dlaczego pojechały do Niemiec jeśli w Polsce miały mieć domy stałe
  15. szkoda, że o Kapselka nie ma telefonów, w październiku wykupię mu znowu ogłoszenia na bazarku
  16. przepraszam, że nie zaglądałam, ale nie wiem już, gdzie najpierw wchodzić, bo na FB też jestem, Paulina czy jest jakiś odzew z ogłoszeń, moje były dla Ptysia i Kapselka
  17. k...a, kto ją wydał do Niemiec, nie nadaje się już do tego szemranego towarzystwa
  18. asiuniab wpłaciłam na Twoje konto dla Aramisa 15 zł, proszę o przekazanie na konto Fundacji Chatul
  19. Aga, podaj link do wydarzenia na fb, bo mogę udostępniać i zapraszać znajomych
  20. Paulina, wpłaciłam 20 zł na ogłoszenia Kapselka i Ptysia na bazarku Bazyliszka, ale widzę, ze tam jest zupełnie pusto i nie widzę, że ogłoszenia są zrobione, czy wiesz coś na ten temat
  21. asiuniab, wyczyść skrzynkę bo nie mogę wysłać pw
  22. Paulina, zamówiłam na bazarku Bazyliszka dwa pakiety dla Kapselka i Ptysia, ale mam prośbę, czy mogłabyś potem wkleić opisy psiaczków na wątek bazarku
  23. Paulina, a mogłabym wykupić ogłoszenia dla Korala i Ptysia, Koral to taki śliczny piesek, byłam na bazarku Bazyliszka, ale najpierw chcę uzgodnić z Tobą, wykupię im po 50 ogłoszeń
  24. jestem na zaproszenie, przykro mi dopiero mogę coś wpłacić na początku września
×
×
  • Create New...