Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26215
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Ale tylko jedno zdjęcie nadaje sie do ogłoszeń napisz jej o tym...niech porobi ładniejsze zdjęcia,bo będą marne szanse na adopcje z takim zdjęciami
  2. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  3. Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 150zł na wyróżnienie ogłoszeń Wszystkie ogłoszenia w chwili obecnej są wyróżnione.
  4. Mam wpłaty na konto Kofika od: stała od koja 40zł z bazarku od Nadziejki 55zł i od Nesiowatej 10zł Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc psince
  5. Kto jeszcze chciałby i mógłby pomóc Koficzkowi? Na razie adopcje stoją w miejscu i czeka go pobyt w hoteliku,z który niestety trzeba będzie opłacić..
  6. Bardzo dziekuję koja ,że odpowiedziałaś na moją prośbę Kofik się bardzo ucieszy
  7. Kofik był u nas odrobaczany dwa razy,i jeszcze jak był u Kasi wydalił część martwego tasiemca/pisałam o tym wcześniej na wątku/ Na razie trzeba zakończyć te odrobaczania,bo może to się zle zakończyć dla Kofika.
  8. Plus kolejna faktura 202zł. Dług za karmę: 368zł Wczoraj podałam przez ala123 karmę do Murki. Część zamawianej karmy przeznaczam na dokarmianie kotków na działce,część odkładam z każdego zamówienia dla kotków,które są u Murki.
  9. Kolejne wpłaty dla Koficzka: 50zł znajoma elik ---Agnieszka 150zł Pani Ania G-R Serdecznie i słonecznie dziekuję
  10. Nie zabrała jeszcze,chyba czeka na potwierdzenie wpłaty za badanie wczoraj rozmawiałam z p.Violettą,powiedziała,że Kofik załatwił się tasiemcem,człon ok.30cm oczywiście to był już martwy tasiemiec,bo odrobaczałysmy psiaka u nas ale p.Violetta powiedziała,ze musiała odrobaczyć wszystkie swoje psiaki i będzie musiała zanieść kopę Koficzka do weta mówiła również,że Kofik jest mało energiczny,nie lubi chodzić na spacery,staje w miejscu i nie chce iść dalej ale po posesji chodzi sobie wąchając krzaczki,lubi przebywać na dworze mówiła również o tych zrenicach,że nie całkiem czarne
  11. Podczas kastracji jego wiek oceniono na 4-5 lat ale Kasia i p.Viola mówią,ze napewno ma więcej
  12. Z mojego ostaniego bazarku 400zł wpłaciłam na dług do Murki i 24zł na dług za karmę,który obecnie wynosi 166zł
  13. No i Pani Viola mówi,że on jest starszy niż 4-5 lat,może mieć ok 8 jak się dowiedzieć ile ma lat? 5 ...8.....czy może więcej
  14. Kasia z dt w Szczebrzeszynie też zwróciła uwagę na to,że jest apatyczny ale nie zajęłyśmy się tym,bo trzeba było odpchlić,odrobaczyć,zaszczepić,wykastrować
×
×
  • Create New...