Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='diana79']ok jutro rano postaram się zrobić książkowy, mam tez dodatkowe książki od ala123 fotki już sa pozmniejszane, na serwer wrzucone, od rana biorę się za bazarek[/QUOTE] Dziekuje:lol:baaaardzo...:lol::lol::lol:
  2. I mnie jest smutno:-( To taki smutny watek,gdzie juz tylko myslami jestesmy z naszymi kochanymi....
  3. Diano Kochana wyslalam Ci zdjecia i opisy ksiazeczek do bazarku.A i troche ciuchow dostalam od pani Basi,ktora w taki sposob chce pomoc psiakom.Dasz zrobic dwa na raz?
  4. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ona się nazywała Kasia/Kruszynka. Ja ją zawsze na allegro nazywałam Kruszynka, bo dużo moich znajomych i uczennic to Kasie i strasznie mi głupio było tak nazywać psinkę.. Jak zwał tak zwał :)[/QUOTE] No wiem,bo pani,u ktorej jest Kasiula tez zmienila jej imie,bo ma sasiadke Kasie;)
  5. Dziwne to dla mnie,ze pani Krysia chce sunie ON-kowata,chciala Tinke,a Tinka nawet ociupinke do ON-ka niepodobna.Tina to sunia po przejsciach,patologia faszerowala ja sterydami,az sunia przytyla do rozmiarow hipcia i nigdy juz nie schudnie i nie moze byc sterylizowana,bo nie przezyje narkozy,jest wiekowa i chora na serce i alergie.Pani Krysia nie poradzila by sobie z sunia.
  6. [quote name='Rodzice Maciusia :)']super :) trzymam kciuki za Kruszynkę[/QUOTE] Za Kasie:lol: Kruszynek to staruszek w BDT u Krystyny:lol:
  7. Napewno pani poczeka,porozmawiaj z nia Ewuniu,powiedz co i jak,i napewno poczeka,mnie sie wydaje,ze to wrazliwa osoba.
  8. Trzymam kciuki,zeby to byl dobry domek,pani psio i kociolubna,no i Ewunia blisko,zajrzy do Stefcia czasami,oby sie tylko udalo.
  9. [quote name='diana79']a teraz ciągle leje :-( nie ma pewnie nawet suchego schronienia :-([/QUOTE] Nie ma,i to jest najgorsze:-(jak bylo cieplo i sucho,no to jeszcze,a teraz tak leje,a on nie ma gdzie sie polozyc,wszedzie mokro:shake:widac po nim juz i zmeczenie i smutek.Ozywia sie jak jedzenie przynosze i jak dzieci go wolaja.
  10. [quote name='ewatonieja']piękny i pełen radości ale bym wyściskała :)[/QUOTE] I ja tez:lol:Barni tak ma tam dobrze,ze do nowego domku mu nie spieszy sie:lol:
  11. Dzwonilam na te numery z 1 postu,ale nikt sie nie zglasza,byc moze bedzie dom dla Stefcia/moja Tinka nie skorzysta/ale jesli nie Stefcio to pomyslimy nad naszym innym psiakiem,bo tez niestety mam sporo do adopcji.Dom jest w Dabrowie Gorniczej,ale mieszkanie w bloku,pani nie przeszkadza,ze psiak bedzie duzy,ale jest tam kot i suczka/nie wiem czy wysterylizowana/ale domek trzeba sprawdzic,jesli nie Stefcio to pomysle nad psiakiem od nas/chociaz to strasznie daleko/Moj numer tel.664500434
  12. [quote name='Ingrid44']Mundek jest przesliczny , zal ze tak biega po ulicy. Zeby tylko ktos mu krzywdy nie zrobil .[/QUOTE] Moze krzywdy nikt mu nie zrobi,ale niestety nie ma gdzie sie biedactwo polozyc,dzisiaj tak leje,a on zwiniety w klebek spi na chodniku:-( teraz codziennie chodze go karmic,bo takie chude nieboze,boki zapadniete,raz da ktos jesc,innym razem niekoniecznie,wiec ide go nakarmic,nie moze biegac caly dzien glodny:shake:.Teraz zawsze zastane go przy szkole,dzieci sa na koloniach,bawia sie z nim,glaskaja go i on tak przy tych dzieciakach waruje.Kochane psiko:eviltong:
  13. Dziekuje diano,za wstawienie zdjec,wszystkim Cie obciazam,a to zrob bazarek,a to wstaw zdjecia,a to jeszcze co innego......za wszystko dzieki:loveu:
  14. Dobrze,ze chlopaki maja taka opieke:lol:
  15. Ok. ustale,ta wetka,ktora sterylizowala Zojke,na razie nie sterylizuje/przez 2 m-ce/.Wiec zapytam wetke ze Szczebrzeszyna.
  16. Tekst dla [COLOR=royalblue][B]Mundka [/B][/COLOR][COLOR=black]/moze byc takie imie dla siersciucha?/A jesli nie,bo moze nie pasuje do niego,to czekam na propozycje.[/COLOR] Mlody,ok.roczny piesek w typie foksteriera.Wesoly,przyjazny,tryska energia.Otwarty na kontakt z czlowiekiem,szczegolnie upodobal sobie zabawy z dziecmi,ale uwielbia rowniez zabawe z innymi psiakami.Lubi obszczekiwac jadace auta.Nie lubi towarzystwa kotow,ptakow. Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ,tel.664500434.Mundek jest w Szczebrzeszynie,woj.lubelskie [INDENT][IMG]http://images40.fotosik.pl/853/5cbdc81430822df7.jpg[/IMG] [/INDENT]
  17. Nie mam tym razem dobrych wiesci:shake:. Przyjechali dzisiaj po Zojke i nie zabrali jej,bo za duza:shake: i za gruba:shake:.Na tymczasie psiakow nie glodza,jak maja apetyt,jedza.
  18. [quote name='diana79']jasne mi można przesłać fotki [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to dołożę do bazarku i będzie wszystko razem Dora a fotki to już wszystkie czy jeszcze coś doślesz?[/QUOTE] To juz wszystko:lol:
  19. Rodzice,jesli masz fanty na bazarek,to moze wyslalabys dianie,bo teraz bedzie kolejny bazarek,wczoraj skonczyl sie,a teraz nastepny.Ja juz wyslalam dianie zdjecia i opisy,to moze dolaczylabys swoje?
  20. Zadzwonila rowniez pani,ktora adoptowala Kasie,chce,zeby jej oplacic sterylke.Ja jej to obiecalam,bo koszty miala pokryc Fundacja Zwierzeta i My,ale oni nadal nie maja pieniedzy i tak odsylaja ludzi,to kazali zadzwonic w polowie maja,ze beda mieli,pozniej pod koniec czerwca,a teraz pod koniec lipca,ale czy napewno to tez niewiadomo.A pani chcialaby juz ja wysterylizowac,boi sie,ze do tego nie dojdzie.I przypomina mi,ze taka byla umowa,ze ona adoptuje Kasie,pod warunkiem pokrycia kosztow sterylizacji.Nie wiem teraz skad na to kasy,czy Skarbonka Sterylkowa by cos dolozyla?Kto cos wie na ten temat?
×
×
  • Create New...