-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nawet wolalabym,zeby Misio pojechal do innego Dt. takiego dla staruszkow,gdzie jest szczegolna opieka nad seniorami. Moze trzeba popytac gdzie i do kogo? Bo jesli "historia jest szyta grubymi nicmi" to prosze poszukajmy Misiowi nowego Dt.
-
Tak ,w garazu,na spiworze,do czasu zakupienia dla niego budy. Ale nie musi tam zostac,bardzo prosze jesli macie dla Misia jakis DT. pojedzie tam. Co do Dt. wszystko napisane w 1 poscie. DT. jest w Klemensowie, 150zl + karma.Watek Dt. i bezdomniakow podala diana,mozna wejsc i poczytac. Ale tak jak napisalam,Misio nie musi tam zostac,nie mamy Dt. dla Mundka,dla Ziomka. Bardzo przydalo by sie nam jakies dodatkowe miejsce w Dt.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Jeszcze zapomnialas olga7 zadeklarowala 5zl. stalej -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Ale to wszystko malo,nie wiem co bedzie........jeszcze licze na pomoc Vivy. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ratowalam zycie baaardzo staremu psiakowi,ale o Jantarku pamietam. I widze,ze u niego bez zmian:shake: -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Odpisala hesia,wplaci jednorazowo dla Nero 50zl Bardzo dziekuje:loveu: -
Do Dt. w Klemensowie.Niestety nie ma budy,nie myslalam,ze tam trafi jeszcze jeden psiak,bo jak pisalam w Dt. ciasno sie zrobilo.Misio bedzie spal na spiworze,ktory podarowala nam Haliza ,w otwartym garazu,jak bedzie buda,zostanie postawiona w poblizu garazu.
-
Oczywiscie,zdjecia wyslalam dianie.Pewnie niedlugo wstawi na dogo.
-
Misio bezpieczny,w Dt.:lol: byl bardzo przerazony.
-
No tak,Misio nie zostanie jutro uspiony,ale inne psiaki zostaly i zostana uspione,taki schron:angryy:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Martwie sie o Nero i o Misia sie martwie:shake:nie wiem dlaczego taki kochany psiak nie znajduje domu.Sierpien sie zaczal, o rzut beretem wrzesien,wyslalam zaproszenia do 45 osob,nie ma nikogo:-(przykro:-( -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora, dzisiaj poleciało na twoje konto 30 zł za szelki Neville od taks :) nowe allegro Zuli: [URL]http://allegro.pl/zalekniona-malenka-zulcia-czeka-na-ciebie-i1750822423.html[/URL][/QUOTE] Dziekuje Rodzice:lol: i za pieniazki:lol: i za allegro dla Zuli. A czy moze zglosilas ja do mikropsiakow? Dzisiaj pojechaly do BDT w Lublinie trzy male kotki zabrane rodzinie patologicznej.Tak sie ciesze,jak zostana zaadoptowane to juz nastepne czekaja w kolejce,szkoda,ze bierze tylko maluchy,ale dobre i to.Niestety za odrobaczanie,odpchlanie i wizyte u weta bede musiala zaplacic,no i podalam p.Magdzie kilka puszek kociej karmy.
-
[quote name='Roszpunka']Ryss - taka moja serdeczna prośba - idź siać ferment gdzieś indziej, proszę. Nie chcesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj... I rowniez moja prosba,domyslam sie kto Cie zaprosil na watek,ale jak widze tutaj nie pomozesz,wiec,ze swoimi "madrymi" radami przenies sie gdzie indziej.
-
Nie mam czasu siedziec na dogo i prowadzic zbedne dyskujse. Ja pomagam zwierzetom.
-
Alez nie mylisz sie. Misio trafil do schronu.Na "dzien dobry" zdecydowano---do uspienia. Na szczescie mamy kontakt ze schroniskiem i psina bedzie miala to szczescie,ze nie zostanie uspiona. Jutro jade po niego. Mysle,ze zasluguje na kilka lat dobrego zycia,a nie na lancuchu.
-
Biedny stary piesek ,ktorego przyjaciel z okolicznych wsi wywalil na bruk,biedny psiak tydzien siedzi na ulicy,a wierny przyjaciel martwi sie,gdzie sie psiak podzial. Eh...jak to czytam,to wydaje mi sie,ze ludzie nie maja problemow.....
-
Ryss jak nie wiesz o czym piszesz i nie znasz problemu,to nie pisz.
-
Dziekuje mari:lol:
-
skontaktuje sie z wetka/przyjmuje po 17tej.
-
No niestety,broni sie. Ale skoro mi sie nie udalo,to nie uda sie /na szczescie nikomu/ Dobrze,ze dzisiaj jest cieplo i sucho,tyle przynajmniej,do tej pory lalo.
-
I ja rowniez Jest osoba,ktora chce mi pomoc,niestety na 14ta idzie do pracy wraca o 22giej, jutro rano moze go zabrac ale jesli ktos chce mi pomoc go zlapac ,bede wdzieczna.
-
Masz jakis pomysl jak go zabrac?