Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Nawet wolalabym,zeby Misio pojechal do innego Dt. takiego dla staruszkow,gdzie jest szczegolna opieka nad seniorami. Moze trzeba popytac gdzie i do kogo? Bo jesli "historia jest szyta grubymi nicmi" to prosze poszukajmy Misiowi nowego Dt.
  2. Tak ,w garazu,na spiworze,do czasu zakupienia dla niego budy. Ale nie musi tam zostac,bardzo prosze jesli macie dla Misia jakis DT. pojedzie tam. Co do Dt. wszystko napisane w 1 poscie. DT. jest w Klemensowie, 150zl + karma.Watek Dt. i bezdomniakow podala diana,mozna wejsc i poczytac. Ale tak jak napisalam,Misio nie musi tam zostac,nie mamy Dt. dla Mundka,dla Ziomka. Bardzo przydalo by sie nam jakies dodatkowe miejsce w Dt.
  3. Jeszcze zapomnialas olga7 zadeklarowala 5zl. stalej
  4. Ale to wszystko malo,nie wiem co bedzie........jeszcze licze na pomoc Vivy.
  5. Ratowalam zycie baaardzo staremu psiakowi,ale o Jantarku pamietam. I widze,ze u niego bez zmian:shake:
  6. Odpisala hesia,wplaci jednorazowo dla Nero 50zl Bardzo dziekuje:loveu:
  7. [quote name='Topi']Behawiorysta to przerost formy nad treścią. Młody, energiczny i zdrowy pies, trzymany tyle miesięcy na smyczy bez możliwości wybiegania się :crazyeye: ? Też bym ciągnęła i szczekała.[/QUOTE] No tak,psina musi sie wybiegac.
  8. Do Dt. w Klemensowie.Niestety nie ma budy,nie myslalam,ze tam trafi jeszcze jeden psiak,bo jak pisalam w Dt. ciasno sie zrobilo.Misio bedzie spal na spiworze,ktory podarowala nam Haliza ,w otwartym garazu,jak bedzie buda,zostanie postawiona w poblizu garazu.
  9. Oczywiscie,zdjecia wyslalam dianie.Pewnie niedlugo wstawi na dogo.
  10. Misio bezpieczny,w Dt.:lol: byl bardzo przerazony.
  11. No tak,Misio nie zostanie jutro uspiony,ale inne psiaki zostaly i zostana uspione,taki schron:angryy:
  12. Az polubilam tego kuzyna p.Moniki,pewnie,ze pokochal Pupila,bo jego imie jest bardzo trafione do jego zachowania. Wojtus,dzieki,ze nad wszystkim czuwasz:loveu:
  13. Martwie sie o Nero i o Misia sie martwie:shake:nie wiem dlaczego taki kochany psiak nie znajduje domu.Sierpien sie zaczal, o rzut beretem wrzesien,wyslalam zaproszenia do 45 osob,nie ma nikogo:-(przykro:-(
  14. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora, dzisiaj poleciało na twoje konto 30 zł za szelki Neville od taks :) nowe allegro Zuli: [URL]http://allegro.pl/zalekniona-malenka-zulcia-czeka-na-ciebie-i1750822423.html[/URL][/QUOTE] Dziekuje Rodzice:lol: i za pieniazki:lol: i za allegro dla Zuli. A czy moze zglosilas ja do mikropsiakow? Dzisiaj pojechaly do BDT w Lublinie trzy male kotki zabrane rodzinie patologicznej.Tak sie ciesze,jak zostana zaadoptowane to juz nastepne czekaja w kolejce,szkoda,ze bierze tylko maluchy,ale dobre i to.Niestety za odrobaczanie,odpchlanie i wizyte u weta bede musiala zaplacic,no i podalam p.Magdzie kilka puszek kociej karmy.
  15. [quote name='Roszpunka']Ryss - taka moja serdeczna prośba - idź siać ferment gdzieś indziej, proszę. Nie chcesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj... I rowniez moja prosba,domyslam sie kto Cie zaprosil na watek,ale jak widze tutaj nie pomozesz,wiec,ze swoimi "madrymi" radami przenies sie gdzie indziej.
  16. Nie mam czasu siedziec na dogo i prowadzic zbedne dyskujse. Ja pomagam zwierzetom.
  17. Alez nie mylisz sie. Misio trafil do schronu.Na "dzien dobry" zdecydowano---do uspienia. Na szczescie mamy kontakt ze schroniskiem i psina bedzie miala to szczescie,ze nie zostanie uspiona. Jutro jade po niego. Mysle,ze zasluguje na kilka lat dobrego zycia,a nie na lancuchu.
  18. Biedny stary piesek ,ktorego przyjaciel z okolicznych wsi wywalil na bruk,biedny psiak tydzien siedzi na ulicy,a wierny przyjaciel martwi sie,gdzie sie psiak podzial. Eh...jak to czytam,to wydaje mi sie,ze ludzie nie maja problemow.....
  19. Ryss jak nie wiesz o czym piszesz i nie znasz problemu,to nie pisz.
  20. Dziekuje mari:lol:
  21. skontaktuje sie z wetka/przyjmuje po 17tej.
  22. Watek mikropsiakow [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!?highlight=mikropsiaki+adopcji[/URL] i na tym watku podany jeszcze link gdzie jeszcze mozna oglaszac.
  23. No niestety,broni sie. Ale skoro mi sie nie udalo,to nie uda sie /na szczescie nikomu/ Dobrze,ze dzisiaj jest cieplo i sucho,tyle przynajmniej,do tej pory lalo.
  24. I ja rowniez Jest osoba,ktora chce mi pomoc,niestety na 14ta idzie do pracy wraca o 22giej, jutro rano moze go zabrac ale jesli ktos chce mi pomoc go zlapac ,bede wdzieczna.
  25. Masz jakis pomysl jak go zabrac?
×
×
  • Create New...