-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='Asia & Ginger']Szkoda, że nie udało się z domkiem dla Saruni, ale lepiej, że zrezygnowali przed adopcją, niż po. Ja też wciąż wznawiam jej Allegro. Czy Sarunia ma Gumtree? Jeśli nie, to mogę zrobić. Nie wiem czy Sarunia na ogloszenie na Gumtree,chyba nie ,ale nie wiem napewno,ogloszenia robila diana. Sa telefony w spr.adopcji Sary,niestety,to jeszcze nie ten domek.Dzwonila fajna pani z Krakowa,ale w domu i piesek,i kotek,a Sarunia lubi dominowac.
-
Rudasek znalazl dom.... w Lodzi,od dwoch dni szukam kogos do zrobienia wizyty przedadopcyjnej,niestety......nikt nie ma czasu:shake:.Rodzinka wspaniala/tak mi sie wydaje/ dziewczyna napisala maila,ktorego czytalam chyba z 10 minut,napisala duzo o sobie i rodzinie i o przemyslanej decyzji adopcji psiaka.Pisalam o zwrocie kosztow dowiezienia psiaka,przyjada sami,albo spotkanie w polowie drogi np. w Radomiu,piesek moze jechac nawet jutro,tylko ta wizyta.....
-
[quote name='handzia']Wysłałam, nie jest ich wiele ale może jeszcze się ktoś dołoży.[/QUOTE] Dzieki wielkie:lol: ja dolozylam,tez niewiele.
-
[quote name='Agucha']Skoro Werka "idzie do przodu" może już warto byłoby ją zacząć pomaleńku ogłaszać?[/QUOTE] Tez tak mysle,bo czasmi domu szuka sie baaaardzo dlugo.
-
MARCHEWA bardzo dziekuje za wizyte:loveu: Chociaz zasmucily mnie te info.Mister u nas tez byl bardzo chudy,chociaz miche mial pelna.Na tymczasie jest duzo psiakow,niestety nie ma pieniedzy na weta,na odpchlanie,kastrowanie,sterylizacje i zaplate za dt.Cala moja nadzieja w przyszlych domach,ze maja jednego czy dwa psiaki zapewnia to wszystko.Ogon do dolu,osowialy,chudy:-( nie jest dobrze,zadzwonie do niego,ale nie rozumiem,przeciez on nie jest jakims burakiem i chyba widzi,ze psiak jest smutny i cos mu dolega.
-
Przepraszam,mam za duzo na glowie,niedlugo nie bede wiedziala jak sie nazywam:evil_lol: oczywiscie napisalam adres Agnieszki,ale ten jest prawidlowy:lol: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[quote name='handzia']Podaj mi jej maila :)[/QUOTE] To mail do diany79 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
O tutaj [B][COLOR=#0000ff]W tej chwili jest pod opieka 15 pieskow,tymczasowy pobyt zapewnila znana osoba,za stosunkowo niewielka oplata, ktora finansuje [/COLOR][COLOR=magenta]ala123[/COLOR][/B] [COLOR=black]wiec wszystko sie zmienilo,oplata za dt. wynosi 150zl.miesiecznie + karma,pieniadze na dt.zbieramy na bazarkach,ale wiadomo,ze nie ma ich tyle ile potrzeb,stad te dlugi.W dt.mialo byc gora 5 psiakow i mialysmy sobie jakos radzic,a jak jest to widac na watku.Nie chce juz pisac o tych dlugach i o tym jak bardzo cala ta sytuacja sie martwie,bo osoby obecne na watku bardzo pomagaja i bez tej pomocy wogole nie ruszylabym do przodu.[/COLOR]
-
Handzia,jesli masz fanty na bazarek,to wyslij prosze zdjecia i opisy do diany79,ona zgodzila sie zrobic bazarek.
-
Dzwonilam dzisiaj do pani,ktora adoptowala Norke.Norka wykapana,wyczesana,wyprzytulana.Pani powiedziala,ze jest taka kochana i mila,dlatego tez zmienili jej imie na Mila.Na imie ma teraz Milka:lol:Pani dala naszym psiakom 30zl.Bardzo dziekuje:lol:Dzwonilam rowniez do pani,ktora adoptowala Kasie.Kasiula ugryzla sasiadke,biedactwo,tak pokochala rodzinke,ze chciala jej bronic.Ale pani Danusia powiedziala,ze sasiadka nie lubi psow,a Kasia jest bardzo madra i wyczula to.Sasiadka jednak nie przychodzi juz z wizyta:roll:Mam nadzieje,ze Kasia a wlasciwie teraz Misia poczuje sie na tyle bezpieczna i kochana,ze zaprzestanie tych praktyk;)
-
Tez o Forescie II niewiele wiem,to chyba mlody psiak,wiem,ze lubi dzieci,widze go nieraz z dzieciakami.Napewno w przyszlym domu nie moze byc kur,kaczek,golebi,nie lubi rowniez kotow,charakter psiaka typowo fosterierkowaty.Widzialam tez,ze szczeka na duze samochody,i czasami pogoni.Dla ludzi jest bardzo przyjazny,podbiegnie do kazdego,kto go zawola.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Moze.....trzymam kciuki za pieknotke:lol: -
Kto ma fanty na bazarek,to diana79 zgodzila sie zrobic bazarek i mozna do niej wysylac zdjecia i opisy.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No faktycznie,przystojniak:lol:ale chyba juz mu goraco w tym pieknym futerku. -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']prześliczny rudasek - szybko pójdzie. Wieczorem wrzucę ślicznego na allegro. Tylko podaj jak najwięcej info - jaki wiek mniej więcej, czy nieagresywny itd.[/QUOTE] Info mam nieduzo,piesek mlody,ok.roczny,nieagresywny,troche jakby sie bal,przy gwaltowniejszych ruchach cofa sie,no i strasznie,strasznie kochany.Dzwonil pan z okolic Lublina,nie jestem do niego przekonana,ale wzielam numer tel. i adres,zaraz napisze do kogos prosbe o sprawdzenie tego domu.Niestety pan nie moglby sam po niego przyjechac/za daleko/wiec to tez troche na niekorzysc potencjalnego domu.
-
Prosze ,przypominajcie mi,ze mam cos napisac o psiakach,bo ja zapominam,za duzo spraw mam na glowie i zapominam.W dt.jest nowy psiak,znalazlam go wyglodzonego na smietniku,i chyba byl bity,a juz napewno ktos na niego krzyczal,bo psiak ciezko przestraszony,ale juz jest lepiej.Jest to kolejny spanielek-rudy. I jest psiak bezdomny,gania od 2 miesiecy po Szczebrzeszynie,pod opieke wziela go pani,ktora prosila,zeby szukac mu domu,kupilam jej dwie puszki,musze jeszcze,zeby miala czym karmic,bo pani do bogatych nie nalezy,piesek jest w typie foksterierka,taki na wysokich lapkach.Zdjecia spanielka wyslalm do diany,jutro wysle zdjecia foksia.
-
[quote name='sylwia zienkiewicz']Werci kończy się karma-do przyszłego tyg powinno wystarczyć, ale trzeba by zamówić już jakiś worek.[/QUOTE] Oczywiscie,prosze zamowic i wyslac fakture do Vivy.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']wch, ci ludzie. A nie masz tamtych wcześniejszych telefonów? Może by powysyłać smsy. Ja jej nie zdjęłam z allegro.[/QUOTE] Nie mam tych telefonow,spisalam tylko ostatni,ale pani byla z Sosnowca i chciala sunie dla siostry,ale pozniej nie oddzwonila,byly telefony z Lublina i tych najbardziej mi szkoda.