Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Rodzice Maciusia :)']jeśli trafił do Nowodworu to nie wiem czy nie lepiej mu tam niż na ulicy. Ten schron ma dobrą opinię :)[/QUOTE] A pewnie,ze lepiej
  2. I malutka szczeniaczek Isia:-(ktora,ktos wyrzucil jak smiec na smietnik/do spalenia zywcem/:-( Dobre duszyczki ratowaly ja calym sercem,niestety nie udalo sie:-( Zegnaj malenstwo [*]:-(:-(:-( Nie mialas szans na zycie przez okrutnego czlowieka:-(
  3. [quote name='Rodzice Maciusia :)']no to super, że wszystkie foty widać :) szkoda, że z Mundziem tak :( ale chyba nie do zamojskiego...[/QUOTE] Napewno nie do zamojskiego,moze do Nowodworu albo do Chelma,musze sie dowiedziec gdzie.
  4. [quote name='Agnieszka_K']no ale miałaby na Głębokiej zostać czy jechać na diagnozę i wrócić do hoteliku? kto ją zawiezie?[/QUOTE] Nie wiem decyzje podjalby wet ,ale mysle,ze pewnie by zostala.Tylko faktycznie kto by ja zawiozl?Moze zapytam Marinke czy by nie pomogla.
  5. Zastanowcie sie na tym czy same chcecie leczyc Were czy moze zeby zajal sie nia dobry wet.
  6. [quote name='Agnieszka_K']ale kto przesadza? przecież większość jest za zejściem z ceny karmy?[/QUOTE] W tej chwili nie jest wazne czy wiekszosc za karma czy nie.Were trzeba leczyc i moim zdaniem nie ma co kupowac drogich lekow,byc moze pomoga,a jak nie? Co wtedy?Trzeba ,zeby Were zbadal dobry wet. od chorob skornych,postawil diagnoze i zaczal leczyc.
  7. W tej chwili problem karmy jest na dalszym miejscu
  8. Ja trzeba zawiezc do Kliniki na Gleboka w Lublinie,wet. w Chelmie nie poradzi sobie z wyleczeniem Wery,bedzie ja leczyl jeszcze rok,a i tak moze sie nie udac.
  9. [quote name='diana79']Dora i Malwinka też na stronie radia [URL]http://www.radiobielsko.pl/przygarnij-zwierzaka/psy-suczki[/URL] podsumowanie na stronie radia: Zahirek, Flaper, Nero, Janka i Zojka, Dora i Malwina Luna (od Ala123) Niki (wysłany) a co z Mundkiem? dalej na ulicy mieszka?[/QUOTE] Mundka nie ma,gdzies zniknal,boje sie,ze zawiezli go do schronu.Funia ma zadzwonic do gminy i zapytac do jakiego schronu.Wiedzialam,ze moze tak sie skonczyc,bo on siedzial przy szkole,uwielbial dzieci,ale niech tylko jednej osobie przeszkadzal,pracuje tam taka stomatolozka,ktora nie lubi zwierzat,moze ona zglosila do gminy.
  10. Nie wiem,jak sie zdecyduja na adopcje mozna zapytac o to ogodzenie,tylko mysle,ze to olbrzymi koszt,bo tam tez ok.3000m2,ale mozna zapytac,ja sie wogole nie orientuje ile moze kosztowac takie ogrodzenie.
  11. [quote name='Ingrid44']Kiedy Pani ma dac znac ? Czy jest jakis umowiony termin ?[/QUOTE] Nie ma umowionego terminu,pani powiedziala,ze musza to przemyslec i jesli zdecyduja sie to zadzwoni.
  12. Ale i tak mam nadzieje,ze do tej adopcji dojdzie.
  13. [quote name='Lucyna']Dzięki Dorka za telefon i wieści. Trzymamy kciuki. Ja tymczasem dalej produkuję ogłoszenia - jest już na 80-ciu portalach i czekam dwa tygodnie, potem będę odnawiać. Nero w górę i prosimy nadal o wsparcie :roll:[/QUOTE] Dziekuje Lucynko:lol: Poprosilam tez o pomoc Fundacje Viva /bo to przeciez tez moj pies/. Na szczescie p.Magda z Fundacji nie odmowila mi pomocy,pomogla mi juz kilka razy.Poprosi o wsparcie dla Nero,ale dopiero w polowie sierpnia,teraz pomagaja innemu psiakowi,straszna bida:-(ehhhh.......
  14. [quote name='quatro']zapisze, postaram sie cos wyskrobac na poczatku miesiaca dla slodziaka[/QUOTE] Dziekuje quatro,ze odpowiedzialas:lol:
  15. Dziekuje Rodzice za allegro:lol: Ala mowila o DS w Zamosciu,ma sie wyklarowac w tym tygodniu.Ale gdyby do tej adopcji nie doszlo,to Zula ma juz allegro i napewno dlugo nie bedzie czekala na domek.Ona w tej chwili wazy 3,5kg. ale bedzie wazyla nie wiecej jak 5kg ,bo to malizna.
  16. Wszystko to pani zainteresowanej adopcja Nero powiedzialam.Na razie,dopoki nie ma ogrodzenia z Nero wychodziby na spacer maz tej pani.Mowilam,ze Nero potrafi byc agresywny w stosunku do innych psiakow.Bo pani rowniez pytala dlaczego mial takie pogryzione uszy.Ogrodzenie bedzie zrobione jesienia,wiec te kilka miesiecy wychodzil by na spacer w szelkach.Teraz tez przeciez nie biega wolno,tylko siedzi w boksie.Bo pani rowniez pytala czy moglby przez kilka godzin zostawac sam w domu.Najwazniejsze jest to,ze to tylko do jesieni,a pozniej Nero mialby duzo terenu do biegania.Mysle,ze to jest dobry dom dla Nero,tylko jeszcze rodzina nie podjela ostatecznej decyzji.Pani ma zadzwonic,jesli sie zdecyduja.
  17. [quote name='jamor']Lucyna, straciłem do Ciebie nr tel. jest osoba zainteresowana adopcją nero, zadzwon pilnie 880537558[/QUOTE] kurcze,na zawal zejde....
  18. Dziekuje Kochane cioteczki:loveu: pojawilo sie swiatelko w tunelu. Ja wyslalam kilka pw. z prosba o pomoc,ale widze nikt nie odpowiedzial:-(
  19. Rodzice,ale sa takie linki czyms takim powlekane,ze psiak nie przegryzie.Wiem,ze takie linki sa na gieldzie w niedziele w Zamosciu i tam sa takie szelki.Ja musze kupic Zahirkowi,tylko nie wiem kiedy:shake: Dorce juz zostaly kupione.Takie szelki,plus dluga linka i po problemie,no moze nie calkiem po problemie,ale dla psiaka,ktory ucieka,to jedyne wyjscie.
  20. [quote name='funia']Czy za wydarzenie na FB się płaci i zamawia na bazarkach ? Nic nie rozumie ....Napisz do Marinka ona jest obeznana Z FB[/QUOTE] Ja zamawialam na tym bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209672-Zamów-pakiet-ogłoszeń-grafikę-i-wydarzenie-na-FB!-zakończony[/URL] Ale juz sie skonczyl,wydarzenie dla jednego psiaka kosztowalo 1 zl.
  21. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ja nic nie proponuję niestety, na deklaracje też się nie piszę. Nic nie pomogę niestety, bo i na facebooku też się nie znam. Konto mam, a zaglądam tam raz na miesiąc, jak sobie akurat przypomnę. Diano, wysyłam fanty na bazarek, sorki, że tak późno, ale cały dzień nie wchodziłam na kompa :)[/QUOTE] Zabralas Nevilka ze Szczebrzeszyna,a to duzo,bo to tez /tak jak Nero i Zahirek/ trudny psiak.Sklonnosc do ucieczek to wielkie zmartwienie opiekuna.Rodzice,a moze tak biegal by po posesji w szelkach/takich specjalnych,nie do spacerow/ i na lince,moglby sobie biegac i nie ucieklby.
  22. [quote name='funia']Trzeba zrobić wydarzenie na FB ,nie raz pomagało w podobnych sytuacjach ludzie okazywali litośc .Ja nie poruszam sie po FB ale na dogo sa takie osoby .Wiem ,ze wiele razy FB pomagał psom ,które stały,, pod scianą ".Trzeba spróbowac . Jaki jest koszt hotelowania z wyżywieniem ?Jaka kwota musi byc nazbierana i ile jest czasu ?[/QUOTE] Wydarzenie na fb Nero mial,zamowilam mu na bazarku,ale odzewu zadnego. Koszt hotelikowania u jamora to 450zl.Trzeba uzbierac 330zl stale deklaracje to Lucyna 100zl i Ingridd44 20zl. Lucyna zaplaci jeszcze za sierpien i do tego czasu trzeba zbierac tak duza sume.Biedny Nero,kochana psinka domu nie moze znalezc:-(
  23. [quote name='Rodzice Maciusia :)']czasem to lepiej uśpić niż oddać do schronu. Ja bym nigdy nie oddała do schronu. Nigdy :([/QUOTE] I ja tez bym nie oddala,to co proponujesz jak sie nie uzbiera deklaracji.
×
×
  • Create New...