-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Ala,nie dzwonilas wczoraj,tylko w poniedzialek,od kilku dni o tym mysle.Karme,ktora dalas zawiozlysmy do p.Dabrowskiej,nie na tymczas,sama wiesz jaki tam jest problem i jak bardzo ta chora kobieta potrzebuje pomocy.Problem dlugu byl miesiac temu,w tym miesiacu sytuacja sie powtarza,ja tak dluzej nie moge,dlatego zaproponowalam takie rozwiazanie.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Cudowne psiaki:lol:jestem z Wami...niestety tylko moge myslami..... -
[quote name='DORA1020']Poniewaz mam ogromny dlug za tymczas /950zl.za maj/ musze znalezc jakies rozwiazanie,nie moge dalej brnac w dlugi:shake:. Na tymczasie zostanie tylko Zahir i Miska.Dore musi Ala zabrac do hoteliku,Dorcia w tej chwili nie nadaje sie do adopcji,w zwiazku z czym nie ma zadnych ogloszen,Dora wymaga resocjalizacji. Janka i Zojka pojada do bezplatnego przytuliska w Opolu.Przytulisko jest w mieszkaniu,w zimnie cieplutko,beda wysterylzowane,ogloszenia nadal beda potrzebne. Niestety musze tak zrobic,samymi bazarkami nie uzbieram takiej kasy:shake:[/QUOTE] Dlugo sie zastanawialam,nie bylo mi latwo podjac taka decyzje,ale nie mam po prostu innego wyjscia.Gdybyscie mialy jakies inne pomysly,piszcie prosze.
-
Poniewaz mam ogromny dlug za tymczas /950zl.za maj/ musze znalezc jakies rozwiazanie,nie moge dalej brnac w dlugi:shake:. Na tymczasie zostanie tylko Zahir i Miska.Dore musi Ala zabrac do hoteliku,Dorcia w tej chwili nie nadaje sie do adopcji,w zwiazku z czym nie ma zadnych ogloszen,Dora wymaga resocjalizacji. Janka i Zojka pojada do bezplatnego przytuliska w Opolu.Przytulisko jest w mieszkaniu,w zimnie cieplutko,beda wysterylzowane,ogloszenia nadal beda potrzebne. Niestety musze tak zrobic,samymi bazarkami nie uzbieram takiej kasy:shake:
-
[quote name='diana79']z Rudziakiem masakra :shake: brak słów :shake: co za kobieta :angryy: po zębach poznała... a jak pies na nią reagował? to był jej pies czy nie? ale historia DORA ale miałaś dzień :crazyeye: na szczęście wszystko się dobrze skończyło :multi: super że Rudzi i Sara w nowych domach :multi::multi::multi: były może jakieś telefony w sprawie Zahirka, Zojki i Janki i Flipera? odnawiam im stale ogłoszenia ale większość chyba juz daleko jest w tyle[/QUOTE] To nie jej pies,to dluga historia,jej pies zaginal w kwietniu i oni sa w rozpaczy.Nie dziwie sie,ale dlaczego narobily tyle zamieszania.Nie moge po tym dojsc do siebie,a tu trzeba zakasywac rekawy i do roboty. Zahirek,Janka,Zojka,Flaper potrzebuja ogloszen i allegro.Zdjec nie mam i nie wiem kiedy zrobie.Pani Dabrowska mi teraz w glowie,tutaj problemy olbrzymie.
-
Wczoraj pojechal do ds. w Lodzi Rudasek:lol:Wspanialego ds:lol:.Jednak nie obylo sie bez problemow:shake:Znalazl sie wlasciciel spanielka.Pani zadzwonila rano,ze rozpoznala swojego psa i przyjezdza po niego.A tu z Lodzi ludzie jada po psiaka,probowalam odwolac,ale sie nie dalo,bo juz byli blisko Szczebrzeszyna.Przyjachala kobieta po psiaka,plakala,ze to jej pies,bo nie chcialam go oddac.Ona wezwala policje,policja straszyla ukaraniem dt.za przywlaszczenie sobie psa:shake:wczorajszy dzien byl dla mnie koszmarem.W koncu oddalam jej psiaka i pojechala./Nie napisalam wszystkiego,za duzo by pisac/ Suma sumarum kobieta wrocila po 10 minutach twierdzac,ze to nie jej pies,poznala po zebach:crazyeye:i oddala bidulka.
-
Namiary w ogloszeniach chyba na Kasie.
-
[quote name='Agucha']Dlatego, któraś z cioteczek musiałaby karmę zamówić i opłacić ;)[/QUOTE] Pisalam do p.Sylwi,zeby zamowila karme/tyle ile potrzeba/ i kupila kasze,warzywa,mieso i fakture wyslala do Vivy,teraz tylko niech p.Sylwia napisze ile to wynioslo i po problemie.
-
A co ze sterylka? Co mowi wet? czy jeszcze troche poczekac,czy mozna juz,chyba miesiac od cieczki trzeba odczekac.No i czy Werka juz zdrowa,bo od tego tez zalezy.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tez macie problemy:shake:eh....... -
Siedze i rycze jak bobr,ale to ze szczescia:loveu:to zdjecie Dorka na rozowym kocyku tak mnie roztkliwilo.A przed oczami stoi mi rowniez miejsce poprzedniego "domu":angryy: Doreczka.Zawsze siedzial w "budzie"/bo przeciez to to buda zwac nie mozna bylo,prawie nigdy z tej budy nie wychodzil,widac mu bylo tylko troszeczke pysia.Zawsze taki smutny,przygaszony,a teraz....Dorek wyleguje sie jak krolewicz:eviltong:Dzieki,dzieki,dzieki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:za taki doreczkowy domek.
-
Dziekuje malibo za zdjecia:lol:Dorek taki szczesliwy:loveu:milosc czyni cuda:loveu:
-
Kochany Doreczku,chyba slowami nie opisze mojej radosci:loveu::multi::loveu:
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Nie jest zle:lol:psiaki slicznie wygladaja:eviltong:co wolnosc to wolnosc:lol:A Jantarek nie ma szans na hotelik? -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No faktycznie,tutaj smutku juz nie widac:lol: -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
49 adopcji z tego roku?:crazyeye:A rok sie przeciez jeszcze nie skaczyl.......to duzo. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Na razie zobaczylam co slychac u Kory....nie mam czasu przegladac calego watku,w ktorym poscie sa zdjecia Kory jak juz jest w hoteliku? -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Strasznie smutne te psiaki:-(a co Kora ma na glowce?Duzo macie adopcji w ciagu roku?