Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Caly czas wysylam zaproszenia na watek i prosby o pomoc,ale nikogo Nero nie interesuje,znieczulica sie jakas zrobila:-(
  2. Oczywiscie DT,nawet platny bylby dla suni najlepszy.Poniewaz Wera wymaga teraz sporego zaangazowania w jej leczenie i opieke.Tylko gdzie taki znalezc?Nie jest latwo.
  3. [quote name='Szarotka']Ja osobiscie przestawila bym psa na domowe jedzenie, plus jakies naturalne srodki potrzebne do odbudowy organizmu. Wszystkie to komercjalne karmy na zachodzie po wieloletnim uzywaniu sie nie sprawdzily. Moja je surowa wolowine, z gotowanymi warzywami i roznymi naturalnymi suplementami, np. dostaje enzymy bo zle trawi i inne srodki na stawy itp. Wszystko naturalne. Zadnej chemii...........[/QUOTE] Na poczatku Werka jadla domowe jedzenie,p.Sylwia gotowala ryz z warzywami i miesem.Chyba za szybko nastapila zmiana na sucha karme.
  4. Rozsylam,ale nie widze nikogo na watku:shake:
  5. Ona,ona:eviltong: dzieki diana za wstawienie zdjec:loveu: jakis tekscik uloze pozniej,na razie brak mi czasu/jak zwylke:p/ kupilam dla wszystkich psiakow tabletki od robali,odrobaczane byly jeszcze jesienia,koszt 10tabl.--50zl.
  6. [quote name='funia']Ja nadal w spr.karmy dla Wery .... Rozumię ,ze zostajemy na karmie Acana,tak ? OK.TYlko jak zabraknie pieniedzy pózniej na hotel liczę ,ze ktoś to po prostu zapłaci ,dziwi mnie taka postawa przy takim budżecie i ogromnych wydatkach na hotel . Uważam ze moze jesc Ariona .Przez dwa miesiące zostałoby 200 zł ,które mozna odłozyc na sterylizację .[/QUOTE] Pani Tereso,prosze napisac/poniewaz ma Pani doswiadczenie z tak chorymi psiakami/ Czy Werce podawac karme Acana,czy moze jesc Ariona? A moze jakas inna bylaby dobra dla Wery?
  7. Dziekujemy Pani Tereso za rady:lol: czyli napisala Pani cyt. dbac o dobra karme,czy ta,ktora w tej chwili je jest dobra? --podac advokata4 /orginalny od Bayera/ odpowiednio do wagi --uporzadkowac flore bakteryjna przewodu pokarmowego,zastosowac pro i prebiotyk z wit.C np.Nutriplant forte w tej chwili bierze zastrzyki,to czy mozna rownoczesnie podac te leki?
  8. [quote name='Kofeina']dziewczyny teraz ja mam problem sluchajcie... sasiad mojej kolezanki bije psa i wyrzuca go za kare z domu na noc... co ja moge z tym zrobic?? Chodzi o wroclaw[/QUOTE] A to bydlak:angryy: ale z takimi trzeba ostroznie,zeby wiekszej krzywdy psu nie zrobil. A porozmawiac z nim trzeba koniecznie,na razie po dobroci,chociaz czlowiek chcialby mu przylozyc w czache.
  9. [quote name='Kofeina']Nalog nalogiem;) ale zeby zzerac od razu?? Ja zlapalam dzisiaj paryska na tym ze obszczekuje samochody.. i to do tego stopnia ze sie jezy nienawidzi jak samochod kolo niego prejezdza...[/QUOTE] A skad ja to znam? Cos w tym jest,Nikus/tez chory na padaczke/ wrecz rzuca sie na samochody,a najbardziej wkurzaja go,te w ktorych gra glosno radio,a na widok motorow dostaje szalu.A jak mieszkal sobie na ulicy,to lezal na chodniku i czekal na nadjezdzajace auta,zeby je obszczekac.Caly dzien tak potrafil.A w weekend,jak byl mniejszy ruch,to szedl sobie na glowna ulice,gdzie bylo wiecej jadacych aut.
  10. Ja juz wypowiedzialam sie wczesniej na temat leczenia Wery----badania w klinice na Glebokiej.
  11. Dzieki terier za te cudne fotki:lol: moge ogladac te zdjecia i ogladac......bo zdjecia szczesliwego psiaka to balsam na dusze.
  12. Jest wiele psiakow do adopcji,ktore nie lubia innych psow czy kotow,sama mam takiego i nawet trudno mi wyjsc z nim na spacer,atakuje wszystko,oprocz ludzi......psiaki,koty,samochody,czasmi musze brac go na rece i uciekac gdzie pieprz rosnie,bo dostaje atakow szalu,i w dodatku jest chory na padaczke.Jest ciezko z takim psiakiem.Sprawe rozwialalby dom z ogrodem.Tak jest w przypadku Nero,dom z ogrodem,zadnych innych zwierzakow i bedzie dobrze. A co do nowego dt. to mysle,ze u jamora i tak nie jest drogo,a czy Nero ,duzy psiak znajdzie tanszy dt? Oby,ale watpie czy znajdzie.
  13. [quote name='Rodzice Maciusia :)']jeśli trafił do Nowodworu to nie wiem czy nie lepiej mu tam niż na ulicy. Ten schron ma dobrą opinię :)[/QUOTE] A pewnie,ze lepiej
  14. I malutka szczeniaczek Isia:-(ktora,ktos wyrzucil jak smiec na smietnik/do spalenia zywcem/:-( Dobre duszyczki ratowaly ja calym sercem,niestety nie udalo sie:-( Zegnaj malenstwo [*]:-(:-(:-( Nie mialas szans na zycie przez okrutnego czlowieka:-(
  15. [quote name='Rodzice Maciusia :)']no to super, że wszystkie foty widać :) szkoda, że z Mundziem tak :( ale chyba nie do zamojskiego...[/QUOTE] Napewno nie do zamojskiego,moze do Nowodworu albo do Chelma,musze sie dowiedziec gdzie.
  16. [quote name='Agnieszka_K']no ale miałaby na Głębokiej zostać czy jechać na diagnozę i wrócić do hoteliku? kto ją zawiezie?[/QUOTE] Nie wiem decyzje podjalby wet ,ale mysle,ze pewnie by zostala.Tylko faktycznie kto by ja zawiozl?Moze zapytam Marinke czy by nie pomogla.
  17. Zastanowcie sie na tym czy same chcecie leczyc Were czy moze zeby zajal sie nia dobry wet.
  18. [quote name='Agnieszka_K']ale kto przesadza? przecież większość jest za zejściem z ceny karmy?[/QUOTE] W tej chwili nie jest wazne czy wiekszosc za karma czy nie.Were trzeba leczyc i moim zdaniem nie ma co kupowac drogich lekow,byc moze pomoga,a jak nie? Co wtedy?Trzeba ,zeby Were zbadal dobry wet. od chorob skornych,postawil diagnoze i zaczal leczyc.
  19. W tej chwili problem karmy jest na dalszym miejscu
  20. Ja trzeba zawiezc do Kliniki na Gleboka w Lublinie,wet. w Chelmie nie poradzi sobie z wyleczeniem Wery,bedzie ja leczyl jeszcze rok,a i tak moze sie nie udac.
×
×
  • Create New...