-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Mari nie odpowiedziala mi na pw. nie wiem czy Fundacja udostepni konto,ale z tych pieniedzy z konta to musza byc faktury,np.na weta,na karme,odrobaczanie,odpchlanie,szczepienie, a oplaty na DT. mozna wplacac na prywatne konto. Numer konta moge podac na pw. z zaznaczeniem..dla Misia...
-
No niestety,nie dalysmy rady go zlapac:shake: wcale mu sie nie dziwie,boi sie,gluchy,niedowidzacy,a tu ktos chce mu krzywde zrobic.Probowal nas pogryzc,nie dal zalozyc sobie obrozy,rzucal sie jak ryba w sieci,az sie dziwilam skad staruszek wzial tyle sily. Jutro ma mi pomoc osoba,ktora ma taki sprzet do zlapania psiaka. Od razu zrobila sie sensacja na ulicy.....prosze go nie dotykac,bo moze jest wsciekly albo chory.....kim pani jest i jakie ma pani prawo zabierac go z ulicy... ale ja nie mam sily odpowiadac na glupie pytania.
-
Nie wiem jeszcze na jakie konto,napisalam do mari prosbe czy moga udostepnic swoje fundacyjne konto dla Misia.
-
Dziekuje:lol: czy to jednorazowa czy stala deklaracja?
-
Staruszek ma isc do PDT,waruki sa dobre,chociaz jest tam przepelnienie. Ale wolalabym,zeby staruszek znalazl inne miejsce,na razie niech zostanie tutaj,a w miedzyczasie moze znajdzie sie cos lepszego.
-
Nie schowal sie Ewuniu,bylam wieczorem zobaczyc czy jest,spi na srodku chodnika. Jednak nie wszyscy sa zli i podli,dzisiaj psinka nie byla glodna,jak zanioslam jedzenie,to zjadl tylko troszke,ludzie juz wczesniej go nakarmili.
-
Ja tego tak nie zostawie.... jak juz psina bedzie bezpieczna,w lokalnej gazecie ukaze sie jego zdjecie z opisem jego historii i poszukiwaniem wlasciciela,daleko szatan nie mieszka:angryy: tylko w pobliskiej wsi.
-
Dziekuje Jetrel za banerek:lol:
-
Dziekuje,ze jestescie. Bylam po 20tej zobaczyc czy jest psiak,znajoma prosila dogomaniaczke z Zamoscia o przetrzymanie psiaka przez noc........, niestety.........chcialam zabrac go dzisiaj wieczorem,bo jutro to nie wiadomo czy jeszcze bedzie,chociaz mam nadzieje,ze tak.Spal biedak na chodniku.Ale najgorsza byla niedziela,kiedy tak lalo,a psiak lezal w tym deszczu,a ludzie szli sobie do kosciola.
-
[quote name='BERKANO']macie pomysły skąd tą budę wziąć??? dora ile Wam brakuje dla Nera? 300zl:-(:-(:-( Do tej pory placila za niego Lucyna,przez rok,zaplacila 7tys.zlotych,dluzej nie moze placic.Nero mial rozne ogloszenia...niestety:placz:
-
Wrzesien--deklaracje stale: martasekret---30zl wplacone Jolanta W. ----30zl wplacone Danuta Lipka--30zl wplacone Alicja Pyzlak--30zl wplacone Mariusz Wujcik--10zl /deklaracja podniesiona o 5zl/wplacone rudakacha--30zl wplacone Monika J --10Euro wplacone za sierpien i wrzesien/razem 111.83zl/ Roland_De--25zl.wplacone Wplaty jednorazowe na wrzesien Jolanta Wesolowska---10zl + 20zl. Wioletta P. z Wolomina--40zl. Jolanta Wesolowska----20zl./na obroze/ Barbara W.z Rudnika nad Sanem---100zl Pazdziernik-deklaracje stale rudakacha--30zl. wplacone Jolanta Wesolowska--30zl. wplacone Martasekret---30zl wplacone Mariusz Wujcik---15zl /deklaracja podniesiona o 5zl/ wplacone Danuta Lipka----30zl wplacone Alicja Pyzlak----30zl wplacone Elypsa----------25zl wplacone Monika J--------10EURO wplacone Roland_De------25zl wplacone Nowa stala deklaracja--Elypsa--25zl. Bardzo dziekuje:lol: Listopad rudakacha 2x30zl= 60zl wplacone Martasekret-----30zl wplacone Elypsa-----------25zl wplacone Jolanta Wesolowska --30zl wplacone Mariusz Wujcik--------15zl wplacone Danuta Lipka----------30zl wplacone Alicja Pyzlak----------30zl wplacone Jakub Lech L z Lodzi---40zl wplacone Monika J.--------------35.89zl wplacone Roland_De----- 25zl wplacone Grudzien rudakacha----30zl wplacone Elypsa----25zl wplacone martasekret-----30zl wplacone Wesolowska J----30zl wplacone Lipka Danuta---30zl wplacone Pyzlak Alicja---30zl wplacone Wujcik Mariusz--15zl wplacone Jakubowska M---33.02zl wplacone Roland_DE---25zl wplacone
-
Moze jutro da rade "upchac"/niestety ciasnota tam okropna/ w PDT.Koszt to 150zl + karma.Dt. mowil,ze nie przyjmie juz wiecej psiakow ode mnie,a to dlatego,ze jest tam ciasno i mam olbrzymie dlugi.A za chwile musze zabrac Nero z hoteliku u jamora i nie wiem co z nim zrobie. Dla staruszka bedzie potrzebna buda i to duza.
-
Misio w DT
-
-
Stary,duzy psiak wyrzucony na bruk w Szczebrzeszynie.Spi na chodniku,na deszczu,ludzie przechodza obojetnie.A pogoda jest okropna,deszcz caly czas leje.Psiak jest caly mokry,wszyscy wiemy jaka jest pogoda,od trzech dni leje,a psina na tym deszczu chyba zgnije jak ktos mu nie pomoze.Codziennie nosze mu jesc,psiak jest gluchy i slepy,jedzenie podtykam mu pod nos,on wacha i za mna idzie,bo jest glodny.Ale nakarmienie go to nie rozwiazanie problemy,psiak potrzebuje suchego miejsca ,zeby odpoczac.On potrzebuje pilnie pomocy,zeby na stare lata zobaczyl,ze ludzie to nie potwory w ludzkiej skorze,ale sa i tacy,ktorzy maja dobra i wrazliwe serca i nie przejda obojetnie obok cierpienia psiaka.On juz w swoim zyciu sie wycierpial,zycie na krotkim lancuchu i glod to byla jego codziennosc,a jak sie zestarzal to na bruk. kontakt tel.664500434 mail [email protected] 08.08.2011 Misio byl dzisiaj u weterynarza. Stwierdzila,ze psiak ma ok.10lat,silnie zapchlony/dostal Fripex/ odrobaczony/przez 3dni po dwie tabl/ ,zly stan uzebienia,zmetnienie siatkowek oczu/brak reakcji na swiatlo/. Misio jest rowniez gluchy,trzeba do niego mowic glosno,to reaguje. Najbardziej reaguje na dotyk,glaskanie,ale trzeba to robic delikatnie,zeby go nie przestaszyc. Wetka stwierdzila,ze Misiowi po prostu dokucza starosc/no i pchly,faktycznie strasznie go oblazly/ Moze to byc powodem jego wycia w nocy.W dzien spi sobie,w nocy wyje. Zalecenia co do karmienia:sucha karma dla seniorow z lyzka oleju slonecznikowego i karma w puszce dla seniorow,na szczescie apetyt Misiowi baaardzo dopisuje. 11.11.2011 Misio jest w PDT w Klemensowie.W tej chwili przebywa razem z suczkami:Janka,Zojka i staruszka Psotka.Czuje sie bardzo dobrze w ich towarzystwie,jesli choc na chwilke zostana rozdzieleni zaraz wyje.Apetyt mu dopisuje.Jednak byl by bardziej szczesliwy,gdyby znalazl DS,nigdy takiego nie mial,nie wie co to dom,taki z prawdziwego zdarzenia. Misio dzisiaj/04.08.2011/zostal zabrany ze schroniska i teraz jest w PDT Koszt pobytu Misia w PDT w Klemensowie to 150zl.miesiecznie+karma Stowarzyszenie Help Animals nr konta na które proszę wpłacać pieniążki: 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010 Adres: ul. Sienkiewicza 10A 55-320 Malczyce Z dopiskiem--dla Misia ze Szczebrzeszyna Wplaty z Fundacji Help Animals na konto dla Misia: 09.09.2011----400zl 30.09.2011----200zl 02.11.2011----160zl 27.01.2012----300zl 26.07.2012----250zl Deklaracje stale: Wesolowska J.--30zlwplacone 30zl. Monika J ---10EURO wplacone Mariusz W.--5zl wplacone 5zl Jakub L.----25zl.wplacone 25zl. rudakacha--30zl wplacone 30zl. Roland_De--25zl wplacone 25zl. martasekret-30zl wplacone 30zl. Danuta Lipka 30zl /przez 6m-cy/wplacone 30zl Alicja Pyzlak 30zl /przez 6 m-cy/wplacone 30zl Wplaty jednorazowe Jolanta Wesolowska---10zlwplacone 10zl Karolina E.----15zl wplacone Asia54---400zl/na bude/wplacone mari23--15zl wplacone Kinga B. z Kalisza--20zl wplacone Wplaty za wrzesien 2011 do grudzien 2011 w poscie 44 Bazarek dla Misia http://www.dogomania.pl/threads/212340-Dla-Misia-UPADLI-A.Christie-i-inne-książki-ciuszki-biżuteria-do-15.08-godz.21.00-) Zostaly wplacone pieniadze z bazarku w wys.155zl DT. zaplacony-150zl. od 06.08.2011 do 06.09.2011 STYCZEN 2012 Elypsa---25zlwplacone rudakacha--30zl wplacone martasekret--30zl wplacone Wesolowska J---30zl wplacone Lipka Danuta---30zl wplacone Pyzlak Alicja---30zl wplacone Wujcik Mariusz---15zl wplacone Karolina E.J z Czestochowy-15zlwplacone/jednorazowa/ Roland_De---25zlwplacone Monika J----41.36zl wplacone Luty 2012 rudakacha--30zlwplacone Elypsa--25zl wplacone martasekret--30zlwplacone Jakub Lech L---13.54zl wplacone Wesolowska J---30zlwplacone Wujcik Mariusz--15zl wplacone Roland_De-------25zlwplacone Marzec 2012 Jakub Lech L---20zl wplacone Elypsa---------25zl wplacone martasekret---30zl wplacone Lukasz Sz.z Poniatowej--25zl /wplata jednorazowa/ Wesolowska J------30zlwplacone Wojcik Mariusz-----15zlwplacone Rudakacha---------30zlwplacone Roland_De---------25zlwplacone Kwiecien 2012 Elypsa-----25zl--/wplacone/ martasekret----30zl--/wplacone/ rudakacha------30zl---/wplacone/ Wojcik Mariusz-----15zl--/wplacone/ Wesolowska J.------30zl---/wplacone/ Monika J-----wplacone Roland_De-----25zl/wplacone/ Maj 2012[SIZE=2] Elypsa----25zl rudakacha----30zl martasekret-----30zl J.Wesolowska---30zl M.Wujcik--------15zl Monika J Roland_De----25zl J.Wesolowska----30zl/wplata jednorazowa/ Czerwiec 2012 J.Wesolowska-----30zl Elypsa-------------25zl martasekret-------30zl Monika J.----------112.82zl/wplata za 3 m-ce kwiecien,maj,czerwiec/ rudakacha----30zl Roland_De----25zl Lipiec 2012 Elypsa--------25zl rudakacha----30zl martasekret--30zl Jolanta W-----30zl Roland_De----25zl Sierpien 2012 Elypsa-------25zl rudakacha---30zl martasekret-30zl Jolanta W----30zl Roland_De----25zl Wrzesien 2012 Elypsa----25zl rudakacha--30zl martasekret--30zl Jolanta w.----30zl Roland_De----25zl Pazdziernik 2012 martasekret------30zl rudakacha--------30zl Elypsa------------25zl J.Wesolowska----30zl Listopad 2012 Elypsa-------------25zl rudakacha---------30zl martasekret-------30zl J.Wesolowska------30zl Grudzien 2012 martasekret------30zl J.Wesolowska-----30zl ------------------------------------------------------------------------------ Misio dzisiaj/04.08.2011/zostal zabrany ze schroniska i teraz jest w PDT Koszt pobytu Misia w PDT w Klemensowie to 150zl.miesiecznie+karma Wydatki: -wizyta u weta 65zl -zakupienie karmy 5kg---76.50zl -------------karma 5kg.--43.60zl. -------------karma 5kg---49zl. ------------obroza ------17zl. -----------DT. za wrzesien 2011--150zl ----------karma w batonach 10szt.x2.69zl=26.90zl ----------karma w batonach 10sztx2.69zl=26.90zl ----------DT. za pazdziernik 2011---150zl ----------karma w batonach 10szt x 2.69zl.=26.90zl ---------------- ----------sucha karma 15kg.-70zl ----------karma w batonach 10sztx2.69zl=26.90zl ----------PDT za listopad 150zl ----------karma w batonach 10 x 2.69zl = 26.90zl ----------sucha karma 5kg x 11zl = 55zl ----------karma w batonach 10szt x 2.69zl = 26.90zl Razem: 987.50zl Wydatki---grudzien 2011 ---------------------------------- ---karma w batonach 10 x 2.98zl = 29.80zl ---PDT--150zl --sucha karma 5kg x 11zl=55zl ---karma w batonach 10 x 2.98zl = 29.80zl ---------------------------------------------- Wydatki ---styczen 2012 --------------------------------------------- ---karma w batonach 10 x 2.98zl =29.80zl ---sucha karma 5kg x 11zl = 55zl ---PDT--150zl ---ryz,warzywa,mieso drobiowe---19.20zl ---------------------------------------------------- Wydatki luty 2012 -------------------------- --karma w batonach 10 x 2.98zl=29.80zl ---kasze,mieso,warzywa-- 18zl ---sucha karma 5kg x 11zl=55zl ---PDT--150zl --------------------------------------------------- Wydatki marzec 2012 --karma w batonach 10 x 2.98zl=29.80zl --kasza,mieso,warzywa---18zl --sucha karma 5kg x 11zl=55zl --PDT-----150zl ------------------------------------------------------- Wydatki kwiecien 2012 --karma w batonach 10 x 3.20zl=32zl --ryz,mieso,warzywa------------15zl --sucha karma----5kg x 11zl =55zl ---PDT----150zl ----------------------------------------------------------- Wydatki maj 2012 ---
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Juz lece podnosic :)[/QUOTE] Dziekuje:lol: -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dziekuje diano za bazarek dla Nero:loveu: Zapraszam do kupowania fajnych ciuszkow:lol: -
Dzieki za bazarek:lol:Werce przyda sie kazdy grosik.
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
DORA1020 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']Może umowa z domowym hotelem na warunkach dożywocia i na koncie przeznaczone pieniądze . Nie wiem ale to faktycznie by się przydało .[/QUOTE] Bardzo dobry pomysl:lol: -
Oczywiscie,to bardzo dobre miejsce dla Werki,ale czy realne? Z adopcjami nie jest latwo.
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
DORA1020 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='omi']Budrysku zgłoś maliznę, do mikropsiaków.[/QUOTE] Koniecznie,mysle ,ze szybko znajdzie dom,jest taki malutki,sliczny i taki smutny. -
Jestem Parys...czekamy na wieści z nowego domu....
DORA1020 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kofeina']powiem ci ze z okolo 5-7 minut... ale bylo to zesztywnienie i brak jakiejkolwiek reakci.. poki co zdarzylo sie to raz.. i na razie zadnych lekow nie wprowadzamy...[/QUOTE] Oczywiscie,leki to ostatecznosc,na jedno pomoga/chociaz tez tak nie do konca/ a na drugie zaszkodza/nerki,watroba,zoladek/ Nikus tez ma zesztywnienia,ale podczas bardzo cierpi,na poczatku to trwalo 5-7min,a teraz niestety ok.20min. Ale lekow jeszcze nie podaje/chociaz mam juz/.Sledze watek Paryska,bo obaj maja ta sama chorobe.Tylko,ze Parysek trafil do schronu,a Nikusia wywalili na bruk. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Niestety ja tez jestem w takim piekle,dzisiaj bylam u psiaka/watek Polska wies-glodujace psy/ Pies na upale,bez wody,w misce chleb zalany woda,metrowy lancuch,koltuny na grzbiecie:angryy: i wiesniaki,debile,na ktorych juz nie mam sily na walke. -
[quote name='taks']Znalazłam takie ogłoszenie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211941-Szansa-dla-psa-schroniskowego.-Sesja-zdj%C4%99ciowa-na-ok%C5%82adk%C4%99.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?[/URL] może warto zgłosić Zahirka?[/QUOTE] Zahir nie bardzo przypomina takiego pieska,no i nie jest w schronisku,tylko w Dt no,ale sprobuje go zgloscic,kazda szansa trzeba wykorzystac.