-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero ze Szczebrzeszyna juz prawie rok w hoteliku u jamora,mial tyle roznych ogloszen,i nic. Lucyna placi za jego pobyt 450zl.miesiecznie:-oBardzo jej za to dziekuje,ale przeciez taki suerowy psiak musi w koncu znalezc dom.Moze zrobil by ktos wydarzenie na fb? Ja niestety nie potrafie:oops: i musze kogos poprosic o pomoc.Moze ktos na fb by go wypatrzyl.Lucynka byla taka optymistka,kilka miesiecy i taki piekny psiak znajdzie dom,a on juz prawie rok szuka. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188186-Nero-w-hoteliku-u-Jamora-pomozcie-oplacic-hotel-nie-mamy-deklaracji!!!/page30[/URL]
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Mysle o Nero codziennie i zachodze w glowe gdzie by go jeszcze ogloscic,mial tyle ogloszen i nic,a moze zrobil by ktos wydarzeenie na fb ? -
[quote name='Asia & Ginger']No to wspaniale Sarunia trafiła. :multi: :loveu: :p Możesz do mnie wysłać fotki, wstawię na wątek. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Asia,wyslalam Ci fotki Saruni.
-
Tak,Sarunia jest jeszcze w Siedlcach,u rodzicow pani Marioli,tam to dopiero Sarunia rzadzi:lol:wszyscy ja pokochali,koty gania,a niech ktory sprobuje zajrzec do jej miski:evil_lol: wtedy zabiera co moze i zakopuje.Sama nie zje i komus nie da:eviltong:Jak bede miala chwilke moge podeslac na maila komus zdjecia do wstawienia,juz dawno p.Mariola mi wyslala.Sara nie mogla trafic lepiej:lol:cala rodzinka jest zwierzolubna:lol:
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
To czekamy na Jagodke i duuuuzo zdjec Stefcia:lol:dobre ogloszenia to podstawa.Ewuniu,moze sprobojcie dac rowniez ogloszenie w Przyjaciel Pies,to miesiecznik,daja tam bezplatnie 4 ogloszenia ze zdjeciem. -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Czy to ON-ek? Cudo ten Stefcio:lol: -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
DORA1020 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Slamsy,margines....tepota,glupota,brak serc:-(i ktos cierpi... Trzymaj sie malenka....teraz juz musi sie udac. -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ale dobrze,ze jest bezpieczny i spokojnie moze czekac na swojego ludzia. -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dobrze Ewuniu,ze zalozylas Stefciowi watek:lol:napewno znajdzie domek. -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
DORA1020 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='oktawia6']BAZAREK JUŻ GOTOWY DLA MALUTKIEJ, ZAPRASZAM::) http://www.dogomania.pl/threads/209578-2-lux-pojemniki-na-karmę-rc-dla-skatowanej-przypalonej-mini-ze-śmieci-do-19.06.-!!! Moze nie wszyscy wiedza,jest bazarek dla malutkiej. -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
DORA1020 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak sie zastanawiam co sie stalo z pozostalymi szczeniakami,bo przeciez nie urodzil sie jeden. -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
DORA1020 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O tym samym pomyslalam,ile jeszcze bolu i cierpienia beda zwierzeta znosc? Wcale sie z tym nie spiesza,jeden zwierzak w ta,jeden w ta,co za roznica:angryy:przeciez zlozeczenie potworom nic nam nie da,trzeba karac,jak nie zmieni sie ustawa,jeszcze nie raz uslyszymy o takiej tragedii:-(.Biedny maluch,mial duzo szczescia,ze ktos o dobrym sercu uratowal mu zycie. -
Jest potwierdzenie z Vivy,ze pieniazki z bazarku w wys.150zl. wplynely na konto Werki:lol: Rozliczenie ile jest,ile ubylo--w najblizszym czasie.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ja wiem, ale co z jej adopcją? Dlatego się boję. O sterylki nigdy się nie obawiam, bo jak dotąd jeszcze nigdy nie słyszałam aby zdarzyła się jakaś katastrofa w tej dziedzinie.[/QUOTE] A nie slyszalas o naszej Zuzi,ktora w hoteliku nijakiej Aliny S. nie przezyla sterylki?A malutki Koreczek/w moim banerku/ zaginal w niweyjasnionych okolicznosciach,a moze tez nie zyje:-( Co do Zojki,to ta pani miala zadzwonic za 2 tygodnie,wiec czekam.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tak ,czesto o nim mysle:lol: i o waszym schronisku,ze stawem:lol: i o pozostalych piesiulach:lol: -
[quote name='inga.mm']a ja nadal czekam na potwierdzenie wpływu na konto ViVY.[/QUOTE] I ja rowniez czekam.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']zmiany wprowadzone :) Co z Zojką? Boję się pytać ...[/QUOTE] Nie boj sie pytac:lol:Wszystko jest w porzadku:lol: jutro maja byc zdjete szwy. Koszty sterylizacji pokryla taks,bardzo dziekuje:loveu:.Koszt to 150zl./ i tez prosze wpisz to w 1 poscie,ze taks zaplacila za sterylke Sary i Zojki/
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Jantarka:lol: -
Zaraz napisze do p.Magdy Buszko z Vivy i poprosze o potwierdzenie wplaty.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziekuje terier,ze moge nacieszyc oko szczesliwym psiakiem:lol: