-
Posts
26221 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='handzia']To strasznie dużo :shake:[/QUOTE] Czyli miesieczny pobyt Werki -z karma-moze wyniesc ok.600zl:crazyeye: Czy wet wczesniej nie zauwazyl,ze Wera ma nuzenca,skoro laik domyslil sie tego wczesniej?
-
Dzieki malibo za info z dorkowego domku:lol:Jak sie nie cieszyc czytajac takie wiadomosci:multi:Zawsze jestem myslami z rudaskiem i ciesze sie,ze mlodnieje pod opieka kochanej rodzinki:lol:
-
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I mnie jest smutno:-( To taki smutny watek,gdzie juz tylko myslami jestesmy z naszymi kochanymi.... -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ona się nazywała Kasia/Kruszynka. Ja ją zawsze na allegro nazywałam Kruszynka, bo dużo moich znajomych i uczennic to Kasie i strasznie mi głupio było tak nazywać psinkę.. Jak zwał tak zwał :)[/QUOTE] No wiem,bo pani,u ktorej jest Kasiula tez zmienila jej imie,bo ma sasiadke Kasie;)
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dziwne to dla mnie,ze pani Krysia chce sunie ON-kowata,chciala Tinke,a Tinka nawet ociupinke do ON-ka niepodobna.Tina to sunia po przejsciach,patologia faszerowala ja sterydami,az sunia przytyla do rozmiarow hipcia i nigdy juz nie schudnie i nie moze byc sterylizowana,bo nie przezyje narkozy,jest wiekowa i chora na serce i alergie.Pani Krysia nie poradzila by sobie z sunia. -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Napewno pani poczeka,porozmawiaj z nia Ewuniu,powiedz co i jak,i napewno poczeka,mnie sie wydaje,ze to wrazliwa osoba. -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki,zeby to byl dobry domek,pani psio i kociolubna,no i Ewunia blisko,zajrzy do Stefcia czasami,oby sie tylko udalo. -
[quote name='diana79']a teraz ciągle leje :-( nie ma pewnie nawet suchego schronienia :-([/QUOTE] Nie ma,i to jest najgorsze:-(jak bylo cieplo i sucho,no to jeszcze,a teraz tak leje,a on nie ma gdzie sie polozyc,wszedzie mokro:shake:widac po nim juz i zmeczenie i smutek.Ozywia sie jak jedzenie przynosze i jak dzieci go wolaja.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ewatonieja']piękny i pełen radości ale bym wyściskała :)[/QUOTE] I ja tez:lol:Barni tak ma tam dobrze,ze do nowego domku mu nie spieszy sie:lol: -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dzwonilam na te numery z 1 postu,ale nikt sie nie zglasza,byc moze bedzie dom dla Stefcia/moja Tinka nie skorzysta/ale jesli nie Stefcio to pomyslimy nad naszym innym psiakiem,bo tez niestety mam sporo do adopcji.Dom jest w Dabrowie Gorniczej,ale mieszkanie w bloku,pani nie przeszkadza,ze psiak bedzie duzy,ale jest tam kot i suczka/nie wiem czy wysterylizowana/ale domek trzeba sprawdzic,jesli nie Stefcio to pomysle nad psiakiem od nas/chociaz to strasznie daleko/Moj numer tel.664500434 -
[quote name='Ingrid44']Mundek jest przesliczny , zal ze tak biega po ulicy. Zeby tylko ktos mu krzywdy nie zrobil .[/QUOTE] Moze krzywdy nikt mu nie zrobi,ale niestety nie ma gdzie sie biedactwo polozyc,dzisiaj tak leje,a on zwiniety w klebek spi na chodniku:-( teraz codziennie chodze go karmic,bo takie chude nieboze,boki zapadniete,raz da ktos jesc,innym razem niekoniecznie,wiec ide go nakarmic,nie moze biegac caly dzien glodny:shake:.Teraz zawsze zastane go przy szkole,dzieci sa na koloniach,bawia sie z nim,glaskaja go i on tak przy tych dzieciakach waruje.Kochane psiko:eviltong:
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dobrze,ze chlopaki maja taka opieke:lol: -
Tekst dla [COLOR=royalblue][B]Mundka [/B][/COLOR][COLOR=black]/moze byc takie imie dla siersciucha?/A jesli nie,bo moze nie pasuje do niego,to czekam na propozycje.[/COLOR] Mlody,ok.roczny piesek w typie foksteriera.Wesoly,przyjazny,tryska energia.Otwarty na kontakt z czlowiekiem,szczegolnie upodobal sobie zabawy z dziecmi,ale uwielbia rowniez zabawe z innymi psiakami.Lubi obszczekiwac jadace auta.Nie lubi towarzystwa kotow,ptakow. Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ,tel.664500434.Mundek jest w Szczebrzeszynie,woj.lubelskie [INDENT][IMG]http://images40.fotosik.pl/853/5cbdc81430822df7.jpg[/IMG] [/INDENT]