Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26221
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Iljova']Co z Psotką ???[/QUOTE] No wlasnie,jak sie ma sunieczka?
  2. [quote name='handzia']To strasznie dużo :shake:[/QUOTE] Czyli miesieczny pobyt Werki -z karma-moze wyniesc ok.600zl:crazyeye: Czy wet wczesniej nie zauwazyl,ze Wera ma nuzenca,skoro laik domyslil sie tego wczesniej?
  3. Dzieki malibo za info z dorkowego domku:lol:Jak sie nie cieszyc czytajac takie wiadomosci:multi:Zawsze jestem myslami z rudaskiem i ciesze sie,ze mlodnieje pod opieka kochanej rodzinki:lol:
  4. [quote name='diana79']ok jutro rano postaram się zrobić książkowy, mam tez dodatkowe książki od ala123 fotki już sa pozmniejszane, na serwer wrzucone, od rana biorę się za bazarek[/QUOTE] Dziekuje:lol:baaaardzo...:lol::lol::lol:
  5. I mnie jest smutno:-( To taki smutny watek,gdzie juz tylko myslami jestesmy z naszymi kochanymi....
  6. Diano Kochana wyslalam Ci zdjecia i opisy ksiazeczek do bazarku.A i troche ciuchow dostalam od pani Basi,ktora w taki sposob chce pomoc psiakom.Dasz zrobic dwa na raz?
  7. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ona się nazywała Kasia/Kruszynka. Ja ją zawsze na allegro nazywałam Kruszynka, bo dużo moich znajomych i uczennic to Kasie i strasznie mi głupio było tak nazywać psinkę.. Jak zwał tak zwał :)[/QUOTE] No wiem,bo pani,u ktorej jest Kasiula tez zmienila jej imie,bo ma sasiadke Kasie;)
  8. Dziwne to dla mnie,ze pani Krysia chce sunie ON-kowata,chciala Tinke,a Tinka nawet ociupinke do ON-ka niepodobna.Tina to sunia po przejsciach,patologia faszerowala ja sterydami,az sunia przytyla do rozmiarow hipcia i nigdy juz nie schudnie i nie moze byc sterylizowana,bo nie przezyje narkozy,jest wiekowa i chora na serce i alergie.Pani Krysia nie poradzila by sobie z sunia.
  9. [quote name='Rodzice Maciusia :)']super :) trzymam kciuki za Kruszynkę[/QUOTE] Za Kasie:lol: Kruszynek to staruszek w BDT u Krystyny:lol:
  10. Napewno pani poczeka,porozmawiaj z nia Ewuniu,powiedz co i jak,i napewno poczeka,mnie sie wydaje,ze to wrazliwa osoba.
  11. Trzymam kciuki,zeby to byl dobry domek,pani psio i kociolubna,no i Ewunia blisko,zajrzy do Stefcia czasami,oby sie tylko udalo.
  12. [quote name='diana79']a teraz ciągle leje :-( nie ma pewnie nawet suchego schronienia :-([/QUOTE] Nie ma,i to jest najgorsze:-(jak bylo cieplo i sucho,no to jeszcze,a teraz tak leje,a on nie ma gdzie sie polozyc,wszedzie mokro:shake:widac po nim juz i zmeczenie i smutek.Ozywia sie jak jedzenie przynosze i jak dzieci go wolaja.
  13. [quote name='ewatonieja']piękny i pełen radości ale bym wyściskała :)[/QUOTE] I ja tez:lol:Barni tak ma tam dobrze,ze do nowego domku mu nie spieszy sie:lol:
  14. Dzwonilam na te numery z 1 postu,ale nikt sie nie zglasza,byc moze bedzie dom dla Stefcia/moja Tinka nie skorzysta/ale jesli nie Stefcio to pomyslimy nad naszym innym psiakiem,bo tez niestety mam sporo do adopcji.Dom jest w Dabrowie Gorniczej,ale mieszkanie w bloku,pani nie przeszkadza,ze psiak bedzie duzy,ale jest tam kot i suczka/nie wiem czy wysterylizowana/ale domek trzeba sprawdzic,jesli nie Stefcio to pomysle nad psiakiem od nas/chociaz to strasznie daleko/Moj numer tel.664500434
  15. [quote name='Ingrid44']Mundek jest przesliczny , zal ze tak biega po ulicy. Zeby tylko ktos mu krzywdy nie zrobil .[/QUOTE] Moze krzywdy nikt mu nie zrobi,ale niestety nie ma gdzie sie biedactwo polozyc,dzisiaj tak leje,a on zwiniety w klebek spi na chodniku:-( teraz codziennie chodze go karmic,bo takie chude nieboze,boki zapadniete,raz da ktos jesc,innym razem niekoniecznie,wiec ide go nakarmic,nie moze biegac caly dzien glodny:shake:.Teraz zawsze zastane go przy szkole,dzieci sa na koloniach,bawia sie z nim,glaskaja go i on tak przy tych dzieciakach waruje.Kochane psiko:eviltong:
  16. Dziekuje diano,za wstawienie zdjec,wszystkim Cie obciazam,a to zrob bazarek,a to wstaw zdjecia,a to jeszcze co innego......za wszystko dzieki:loveu:
  17. Dobrze,ze chlopaki maja taka opieke:lol:
  18. Ok. ustale,ta wetka,ktora sterylizowala Zojke,na razie nie sterylizuje/przez 2 m-ce/.Wiec zapytam wetke ze Szczebrzeszyna.
  19. Tekst dla [COLOR=royalblue][B]Mundka [/B][/COLOR][COLOR=black]/moze byc takie imie dla siersciucha?/A jesli nie,bo moze nie pasuje do niego,to czekam na propozycje.[/COLOR] Mlody,ok.roczny piesek w typie foksteriera.Wesoly,przyjazny,tryska energia.Otwarty na kontakt z czlowiekiem,szczegolnie upodobal sobie zabawy z dziecmi,ale uwielbia rowniez zabawe z innymi psiakami.Lubi obszczekiwac jadace auta.Nie lubi towarzystwa kotow,ptakow. Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ,tel.664500434.Mundek jest w Szczebrzeszynie,woj.lubelskie [INDENT][IMG]http://images40.fotosik.pl/853/5cbdc81430822df7.jpg[/IMG] [/INDENT]
  20. Nie mam tym razem dobrych wiesci:shake:. Przyjechali dzisiaj po Zojke i nie zabrali jej,bo za duza:shake: i za gruba:shake:.Na tymczasie psiakow nie glodza,jak maja apetyt,jedza.
×
×
  • Create New...