Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Na pomoc czekają 3 koty,w typie rasy,rozmnażane,małe kotki patologi sprzedają koty są w złym stanie,śpia na dworze,są głodne,jedzą chleb z wodą:( sierść skołtuniona,boją się w innym domu do zabrania kotka,niesterylizowana dt na cito potrzbny jeden miot dzieci zamęczyły,drugi miot nie przeżył,koteczka juz może byc w ciąży:( sąsiadka tej kobiety prosi o pomoc
  2. i jeszcze ta pięknota nie ma szczęścia:( https://www.olx.pl/oferta/mizia-7-miesieczna-mila-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDDoX9n.html
  3. Bardzo proszę o wyróżnienie ogłoszenia kicia ma czas na znalezienie domu do świąt pózniej adopcje staną w miejscu a już tak długo czeka na dom:( https://www.olx.pl/oferta/dorcia-roczna-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDCMjKN.html
  4. Rysio wykastrowany:) Razem z Lulu szykują się do drogi:) Dziękuję bakusiowej za zakupienie 2 kontenerków materiałowych:) w których pojadą do DS Rysio i Lulu.
  5. dziękuję za ogłoszenie:) inne ogłoszenie Rexa to moje prosiłam o wyróżnienie...... Rex nie jest wykastrowany,to już jest starszy psiak i kastracja to ryzyko Rex może mieć już ok 9lat,narkoza nie byłaby dobra dla starszego psiaka, w ogłoszeniu piszemy,że 8 ,bo może łatwiej o adopcje,chociaż wątpię ogłaszałam na Lublin i zero odzewu,więc zmieniłam na Kraków czekam na nowe obiecane zdjęcia Rexsia
  6. Super,że w końcu coś ruszyło niestety do zapłacenia za Lusie w lecznicy zostaje 2350zł sue założy bazarek cegiełkowy nie ma innego wyjścia pomoc kotom /bez dt/ to ogromne koszty na szczęście Esmeralda jest juz w dt w Krakowie dt tylko do maja,ale mam nadzieję,że do tego czasu dzikuska się oswoi,w lecznicy nie miałaby szansy na adopcję dobrze.że trafił się ten tymczas no i dobrze,że Migotka i Radek na dt u Isabel i bakusiowej,bo koszty byłyby o wiele wyższe
  7. Fajne ogłoszenie:) Dziękuję:)
  8. Poprosiłam o ogłoszenie Rexa może jak będą inne fotki ktoś zdecyduje się pomóc w ogłoszeniach
  9. W marcu będzie taniej odejdą badania i karma 60zł jest już na marzec więc w marcu będzie do zapłacenia tylko hotelikowanie
  10. Oczywiście,ogłoszenie zrobiłam już dawno,niestety żadnego odzewu zdjęcia będą,więc trzeba będzie ogłaszać na inne miasta
  11. Też się cieszę ,bo ostanio był zastój w adopcjach
  12. Napewno wizyta będzie,niech tylko ktos zadzwoni
  13. Dziękuje za wyróżnienie:)
  14. Wczoraj pojechała do DT w Krakowie Esmeralda z lecznicy i Lusia ,tez z lecznicy bardzo dziękujemy Baltimoore za organizację transportu:) i pokrycie kosztów transportu:) na wizytę pa /która zrobi Isabel/ czekają Pola i Boluś a taże Bajeczka vel Mizia
  15. malagos,to my dziękujemy:) nigdy nie zapomnę łapanki pod śmietnikiem koteczki z maluszkami wtedy udało mi się złapac do łapaka kotke i 4 kociaki,ale pamietam,że stres był baaardzo duży cieszyłamn sie jakbym w totka wygrała kociaki domy znalazły a szylkrecia do Ciebie trafiła:)
  16. Myślałam,zeby sue zmieniła z zrzutki na pomagam ale skoro Ingrid wpłaciła,to może się uda,szkoda tylko,ze Jo37 sie nie udało
×
×
  • Create New...