Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Cudowne,jak ta pani pakowała je do kontenerka widziałam jakie spokojne i grzeczniutkie,kotki marzenie
  2. Tak się cieszę,nareszcie mógł pokazać emoje,nie bać się ,szaleć zwierzaki czują kiedy zmienia się ich życie ale mnie też martwi ta łapka,patologi mówią,że wpadł pod samochód jak był szczeniorkiem,ale nic z tym nie zrobili,łapkasię zrosła,ale chyba go to nie boli
  3. Aldrumka,dziekuję Ci,że zgodziłaś się je przetrzymać kotki są śliczne i kochane,mam nadzieję,że szybko znajdą dom
  4. Kurcze,ale długi:( piesiulka się zasiedział:( a taki śliczny i dobry
  5. Uf...... Wesoły autobus wyruszył w drogę Nie było problemów śliczna,miła ,duża sunieczka,przestraszony Neruś,jest śliczny,dwa cudne kociaczki dziękuję Aldrumka,że zgodziłaś się je przetrzymać:) i jeden maluszek dołączy w Izbicy trzymamy kicuki,żeby wszyscy szczęśliwie dojechali
  6. Uf...... Wesoły autobus wyruszył w drogę Nie było problemów śliczna,miła ,duża sunieczka,przestraszony Neruś,jest śliczny,dwa cudne kociaczki dziękuję Aldrumka,że zgodziłaś się je przetrzymać:) i jeden maluszek dołączy w Izbicy trzymamy kicuki,żeby wszyscy szczęśliwie dojechali
  7. Bardzo dziekuję:) Debora tez ma już dom,Baltimoore ogarnia transport Tyśka,jeśli możesz podmieniać jeszcze to proszę na te dwie malizny,które sa na dt u sue są śliczne,i takie biedniutkie maluszki
  8. Kolejna faktura za karmę 109zł razem:470zł diagnostyka Pluto[*]:(eutanazja 262zł/dług w lecznicy Royalvet/ 100zł sąsiadka,zostało 162zł Razem:632zł Z mojego bazarku 125zł Zostaje do spłacenia:507zł
  9. Jeszcze to nieśmiałe cudo,w klatce w Izbicy odpchlona,odrobaczona,wysterylizowana,testy ujemne ale w przyszłym domu potrzebuje trochę czasu,bo jest nieśmiała i dobrze by było gdyby w ds był jakis miły kotek,dający przykład,że nie ma co się bać ludzi
  10. Pewnie,że szkoda ja tez już podmieniłam,Isabel troche odpocznie może podmienń na te dwa cuda,które są u sue na tymczasie to są dwie trzymiesięczne koteczki
  11. Dziękuję Tyśka za ogłoszenia:) Aurora niech jeszcze chwilke poczeka,śliczna jest dla Kajko można szukać domu,najlepiej gdzyby w tym domu była juz jakaś kicia miła i dziękuję za ogłoszenia kotków od Krystyny:) dobrze,że jej pomagasz
  12. A ja jeszcze miałam problem z kobietą,u której jest Neruś wczpraj i dzisiaj nie odbierała telefonów,nie odpowiadała na smsy,nagrałam sie i cisza Isabel dzwoniła z innego numeru,ale tez nie odbierała,bakusiowa dzwoniła do pracy,ale i tak nic z tego nie wyszło byłam w tym domu,dzwoniłam,pukałam,jakieś dziecko powiedziało,że nikogo nie ma w domu,ale wiem,że to nie było prawda w końcu zadzwoniła i powiedziała,że jutro będzie można zabrac psiaka ale stres zejdzie ze mnie dopiero jutro,jak Nero pojedzie bo myślałam,że juz nic z tego nie będzie
  13. Juz mam,włączyli wcześniej dziękuje jola&tina za wstawienie fotek,Murka zobaczy rozrabiaka takich właśnie domów szukamy dziękuję Isabel za znalezienie takiego domu,aż miło popatrzeć
  14. Bardzo Ci dziekuję wiem,ze tam mało kto zagląda a te kotki również potrzebuja domów może zmien na Kraków,chyba większa szansa na znalezienie domu,niz w Lublinie jeszcze raz wielkie dzięki za ogloszenia
  15. Murka wczoraj dzwoniła,że psiowóz juz sprawnzwierzaki będą jechały prawdopodobnie w niedzielę agat,te dwa maluszki mogą jechać? to szansa dla nich ogromna,są śliczne i mam nadzieję,że długo nie będą czekały na dom Madie pisała,że je we wtorek zabierze
×
×
  • Create New...