Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Widać,że pan bardzo nie chce,żeby Bezik mu zwiał z tych rąk gdyby tak wysłał jeszcze kilka fotek byłoby fajnie
  2. Trzeba jak najwięcej ogłoszeń wiadomo,że nie będzie łatwo ale ja wierzę w to,ze taki fajny psiaczek znajdzie dom są osoby,które adoptując chcą pomóc,i może ktoś taki adoptuje Arguska
  3. No ,niestety u pani Ewy nie:( współpracuje z osobą,która umieszcza psiaka,a jak on znajdzie dom umieszcza kolejnego,taka współpraca szkoda:(
  4. Spory,ale jak na razie nie mamy juz tam kotków więc pomalutku może jakoś spłacimy ale dług mu Murki rośnie,na szczęście nie tak szybko jak w lecznicy kotki u Murki mają dobrą opiekę,jestem jej niezmiernie wdzięczna za ten tymczas.
  5. Dzwoniłam do p.Ewy z pytaniem o miejsce dla Arguska. To jest domowy płatny tymczas,chyba 300zł miesięcznie była tam moja kochana niewidoma Tyczunia,miała bardzo dobra opieke dzisiaj mam mieć odpowiedz gdyby na tak,to i tak dopiero na poczatku stycznia,bo wtedy tymczas ma opuścić sunia,która znalazła ds
  6. Dzwoniłam,pisałam sms-y do 6 osób z Wrocławia lub okolic z prosbą o pomoc niestety:( niektórzy nie odbieraja telefonów,na prośbę smsowa o kontakt--brak odpowiedzi:( jedna dziewczyna z fundacji nie może pomóc,w domu ma 10 kotów,niektóre z problemami zdrowotnymi druga mi odpisała,że działalność fundacji zawieszona i nie może pomóc:( czy nie ma w tym Wrocławiu nikogo kto by mógł pomóc?:(
  7. Dobre info w Sułowie ok. 15 kotów,drugie tyle zaginęło:( To nie jest to dobre indo:( kobieta,która trzyma "rękę na pulsie" ogarnęła to zabrała jedna kicię /Celinka--juź ds/ i 3 jej dzieci /Maczek już w ds/ Ruduś i Czaruś nadal szukaja domu i wysterylizowała 7 kotek wyobrażacie sobie co by było gdyby te kotki na wiosnę się rozmnożyły takie akcje naprawdę budują ale też zostało tam ok.15 kotków,bo są i kocurki kobieta miała robić zbiórkę karmy w szkole,ale wiadomu szkoły zamknięte a kotki chća jeść 15 kotów to naprawde duzo,i kobieta prosi o pomoc.
  8. Zgadza się,ale cyt: też szybko znaleźć dt lub hotelik domowy. Tyśka jak tutaj zajrzy to napewno zrobi fajne ogłoszenie Arguskowi ale
  9. Też tak myśle może trzeba zbierać deklaracje? łatwiej by było gdyby miał stałe miejsce w hoteliku i spokojnie czekał na ds
  10. Niekoniecznie 8 mogą byc 3 pewnie,że lepiej gdyby było 8,ale ja robiłam ogłoszenia nawet z 1 zdjęciem Może Tyśka tutaj zajrzy,pisze faktycznie dobre teksty
  11. Proszę zaglądajcie na wątek biednego Arguska choroba:( śmierć Pani:( ile może znieść biedne psie serce:(
  12. Musi znależć dom,po prostu musi szkoda biednego pieska wiem co to padaczka u psiaka nie ma się czego bać,szczęśliwy psiaczek i ataki będzie miał rzadsze oby stał się cud i ktoś mu pomógł tak napisała ala123 szukając domu dla starego,chorego kotka....i dom się znalazł zyczę tego Arguskowi z całego serca.
  13. Dziękuje Tyśka:) Juz mamy transport z Lublina, 27go grudnia teraz tylko inna pomoc,ale to juz wiesz z rozmowy telefonicznej.
  14. Dzięki,że jesteście:) Te kotki wiele przeżyły,mają tylko nas
  15. Szukam transportu do Poznania dla psinki,której staramy sie pomóc gdyby ktoś ...coś...prosze o info na pw
  16. Wczoraj byłas wizyta pa dla Bezika,zrobiła yossariana,bardzo dziekujemy:) wizyta wypadła dobrze i kotek szykuje sie do wyjazdu także ogłoszenie mozna juz zdjąć mam nadzieję,że niczego nie pomieszałam..............
  17. Niko pojechała 13.12. do DS Jola&tina wpłaciła 14.12. do Izbicy 350zł
  18. Dobrze,że jesteś:) Bo tak smutno jak nikt nie zagląda.
  19. Wielkie dzięki:) Baltimoore jak tutaj zajrzy to poda numer konta.
  20. Prawda? Cudeńka:) Domki szybko sie znajdą,cudne fotki:) Ogłoś Tyśka proszę,z Twoimi tekstami nie mam szans
×
×
  • Create New...