Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Wygląda na Arguska chyba nikt go niestety nie wyciąga:( ja dzwoniłam do pani Ewy,to PDT ,bardzo dobry,miałam tam niewidomą Tyczkę ale pani Ewa współpracuje z osobą,która umieszcza psiaka,znajduje mu dom,a pózniej umieszcza kolejnego nie nie ma miejsca dla Aruska:( i nie znam więcej żadnych miejsc w Krakowie,gdzie mógłby trafić Argusek może media mogłby nagłośnić jego bardzo smutną historię? jeśli człowiek po śmierci bliskiej osoby ląduje na ulicy,robi się głośno może opisaliby historię dobrego pieska może ktos ma jakieś znajomości?
  2. Na siebie,ale opisałam całą sytuację psiaka więcej info jeśli ktoś zadzwoni
  3. Nieudana próba wczoraj złapania Felka,ze świerzbem:( Stałyśmy z Kasią godzinę,ale kotek nie przyszedł:( No i nieudana próba złapania dzisiaj rano czarnego kocurka:( Też stałam godzine pod śmietnikiem,ale również nie przyszedł.
  4. Nie poszło tak łatwo,wiele stresu kosztowało to Baltimoore i Asię
  5. O byłoby super te info napawa nadzieją,oby tylok się nie rozmyślili
  6. Z bazarku lunarmermaid wpłace 80zł dla Fabio bardzo dziękuję za pomoc:)
  7. Kolejna faktura za karmę 101zł dług w RoyalVecie 91zł /Molly/ transport Molly do weta---20zDług:474zł z lunarmermaid ------162zł + 200zł serdecznie dziękuję :) 80zł z tego bazarku dla zadłużonego Fabio 100zł dla kotków u Murki 182zł na długi za karme i leczenie Molly Obecny dług:292zł
  8. Tak właśnie myślę,że po wyleczeniu mógłby do Ciebie ten kot jest bardzo chory:( Bianka niestety też:(
  9. Myślę,że wszedłby do łapaka niestety mam problem kto zawiezie jeszcze bedzie łapany Felek...i ten sam problem........
  10. Koniec roku i początek nie najlepszy:( niestety martwię się o te kociaki, Felek z działek tez chory:( czarny przy śmietniku bardzo przeziebiony,bardzo:( podam mu na razie unidox
  11. Dziękuję Jola za wstawienie faktury za karmę i zdjęcia Felka ten właścicielki kocurek ma świerzba,jego uszy są w fatalnym stanie,cierpi ja go karmię od kilku lat nie wiem jak mu pomóc,jeśli uda się go złapać pojedzie do Izbicy ale w lecie mi sie nie udało
  12. Potwierdzę bardzo dziękuje:) niedługo zrobię rozliczenie,teraz tyle trudnych spraw:( ten grudzień to najgorszy miesiąc
  13. Widocznie tak kochała matkę możemy zyczyc tej babie tylko wszystkiego najgorszego,złych i podłych ludzi nie brakuje nadzieja tylko w supergodze,juz z nia wcześniej rozmawiałam,obiecała wejść na wątek psiaka jeszcze raz zadzwonię do niej psiak nie może zostać w schronisku,ale przynajmniej babsztyl nie ma do niego juz żadnych praw
  14. Na razie wstrzymaj się,ale gdybys mogła ogłosić dwa 4 misięczne kocurki ,adopcja w dwupaku,Czaruś i Ruduś rudo-biały i czarny dwie w podobnym wieku kicie ,burasia i szylkrecia,od sue,adopcja tez w dwupaku oraz Wafelka i Aurorę,tez w dwupaku,te kotki bardzo sie lubią/są u Murki/ bardzo dziękuję:)
  15. Dziękuję lunarmermaid /gratuluję nicku:)/ za kolejny bazarek:) z poprzedniego 100zł przeznaczę na długi za karmę , a 62zł dla zadłużonego u Murki Fabio.
×
×
  • Create New...