Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bardzo dziękuję lipsik za wpłatę 50zł:) Pieniądze zostaną przeznaczone na spłatę długu w RoyalVecie. Dziękuję również bakusiowej za wpłatę 100zł na ten sam cel:)
  2. Zapraszam na kolejny bazarek
  3. kolejny sms od pani Joli nie potrafię o tym rozmawiać,cieszę się każdą chwila z Misiulkiem,cały personel weterynarii tez w szoku,,wszyscy Misia bardzo lubia, jest niepowtarzalnym Misiaczkiem o pięknej jedwabnej śierści,i takie coś,to się nazywa niesprawiedliwość losu, modlimy się,żeby przerzuty nie poszły na kości i na węzły chłonne,bo to straszny ból.najlżej jeśli pojdzie na płuca,i co mam powiedzieć,jestem załamna ja też,szok,niedowierzanie,biedny...biedny Misio:)
  4. Trzy lata szczęścia,tylko trzy:( Niektórzy w życiu szczęścia nie mają:( dostałam od Pani Joli mtakiego smsa: mam bardzo ciężko chorego Misia,miesiąc temu miał operację w jamie ustnej,wczoraj otrzymaliśmy wynik histopatologiczny i okazało się ,że jest to czerniak złośliwy bezbarwinkowy jamy ustnej,dostaje zastrzyki wzmacniające i przeciwbólowe nie tak miało być tak bardzo mi szkoda kochanego Misia i Pani Joli,która bardzo to przeżywa dlaczego to szczęście trwało tak krótko:(
  5. Wetka z Izbicy gdzie przebywał Dyzio znalazła mu DS:) Kotek został odpchlony,odrobaczony i wykastrowany.
  6. Bardzo Ci dziękuję:) Dzięki temu bazarkowi długi sie zmniejszyły:) Dziękuję również za dołożenie 75zł:)
  7. Dziękuję bakusiowej za karmę dla kotków:) Przepraszam,że z opóznieniem,ostanio wszystko robię z opóznieniem i również bardzo dziękuję za wyróznienie dwóch ogłoszeń Molci:) i kocurka z Izbicy:)
  8. Super jest Pani doktor:) Bardzo dziękujemy:) Bo przecież nie każdego weta stać na taki gest. Dzięki temu dług się zmiejszy To naprawdę wspaniała wiadomość.
  9. Jeśli ktoś mógłby wyróżnić ogłoszenia kotków będę wdzięczna mamy jeszcze do adopcji 7 kotków:( a telefon milczy:(
  10. Cieszę się ,że z Kaktusem lepiej:) Ważne,że Jagódka wysterylizowana, przyjmiemy jakąś datę,zapytam sue może pamięta
  11. Zapraszam na kolejny bazarek
  12. Wieści z ds Fabusia: Dzień dobry, Czy chciałby Pani poznać najnowsze wieści ws Fabio? Jeden ząb Fabio będzie do usunięcia, drugi może da się uratować. Reszta zębów jest w stanie zadowalającym. Chyba skończy się to myciem zębów szczoteczką. Szkoda, że nie ma w zwyczaju gryzienia patyków, ale... W USG wyszła jakaś zmiana w śledzionie. Ale chciałabym to zweryfikować u innego lekarza. Jutro będzie miał robione echo serca - potrzebne jest to badanie gdyby był konieczny jakikolwiek zabieg. Jeszcze raz musimy oddać mocz do badania, pierwsze badanie wyszło bardzo dziwnie. Poza tym wymaga małej korekty charakterku - rzuca się na większe psy. Już mieliśmy kłopoty z tego powodu. Ale nic czego nie dało by się załagodzić. Niestety ucierpiała sąsiadka - wsadziła rękę między psy. Jeżeli nie ma większych psów ani żadnych kotów na horyzoncie - Fabio chodzi przy nodze, bardzo nas pilnuje, w domu każe się głaskać po brzuszku, pozwala robić wszystko ze sobą. Jest kochany. I bardzo kocha. Do tej pory nie rozumiem, jak ktoś mógł go uwiązać na łańcuchu. Pozdrawiam, Anna
  13. Dziekuje sue za wstawienie faktury, i wyników Molci Właściwie to nie wiadomo dlaczego miała biegunkę,wyniki w miarę dobre, test FiV , FeLV ujemne Moli podczas badania była bardzo zestresowana, posiusiała si e ze strachu miała mieć robione USG ,ale zrezygnowałam, również ze względu na większe koszty Molcia gryzie i drapie, również w lecznicy nie pozwalała nic przy sobie zrobic ale tez z adopcja bedzie ciężko czy ktoś zechce adoptować kota,który nie pozwoli się pogłaskać,w dodatku gryzie i drapie nie wiadomo dlaczego przez dwie noce kicia miała biegunkę ale nie chciałam ryzykować, dlatego trafiła do lecznicy niestety koszty pobytu sa bardzo wysokie:(
  14. Kiedyś myślałam,że to takie umaszczenie kotka,a to niedożywienie:( I dlatego czekoladowy, a nie czarny.
  15. Faktura za karmę str.745 ---113zl Dług wynosi: 260zł + zakup antybiotyku dla Bianki 30zł. Razem:290zł wpłaty: Isabel---50zł Bardzo dziekuję:) z mojego bazarku 152zł Obecne zadłużenie za karmę: 88zł
×
×
  • Create New...