Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bardzo dziekuję:) Farcik to bardzo ładne imię :) i pasuje do niego. No napewno te kołtuny muszą być obcięte. Już nie mogę się doczekać kiedy opuści to schronisko.
  2. Kolejna faktura za karmę 130zł 220 + 130zł = 350zł z mojego ostatniego bazarku 104zł Obecny dług za karmę: 246zł
  3. Dziękuję Ingrid,że jesteś:) I pomoc w deklaracjach:) Byc może jeszcze w tym tygodniu trafi do Murki
  4. Jak zwolni się miejsce jakis psiak czeka na transport, jedzie chyba do ds , więc na jego miejsce pojedzie psiak a propo...jakie imie do niego pasuje? Przecież nie może byc bezimienny
  5. Nie wiem jak go nazywali,nie wiem ile lat u nich był,nie miał tam łatwego życia.Na koniec oddali go do schroniska.Woleli zapłacić za przyjęcie go do schroniska 1800zł niz odpowiednio po interwencji się nim zaopiekować. Uwiązany przy budzie,gdzieś za budynkami gospodarczymi,cały w dredach,które juz zachodziły na oczy i praktycznie psiak niewiele widział. Ktos sie zlitował i zadzwonił na policje,po interwencji właściciel odwiózł go do schroniska. Z deszczu pod rynnę. Teraz siedzi tam przerażony..Jedzenie ma podawane na kiju. Ucieka do budy. Psiak czeka na miejsce u Murki. Dlatego bardzo proszę o finansową pomoc dla niego,o deklaracje,żeby u Murki mógł uwierzyć i zaufać człowiekowi.I znależć prawdziwy i kochający dom. Piesek ma juz imię: Farcik Murka jest Skarbnikiem,podaję więc konto do wpłat dla Farcika: Hotelik u Murki Alior Bank 66 2490 0005 0000 4500 9421 4126 03.09.2021 Farcik pojechał do fundacji Ada. 25 czerwiec jest dniem szczęśliwym dla Farcika,opuścił schronisko i jest już pod opieką Murki:) Deklaracje stałe: muza_51------20zł /od lipca/ teresa118-------deklaracja od pazdziernika Deklaracje jednorazowe: Anula----100zł:) Farcik dostał 1000 zł po Kokosku i Rabarbarku:) Fundacja ZEA---100zł Rozliczenie za piewszy miesiąc pobytu /do 25 lipca/ Rozliczenie: +1000 zł Jo37 +100 zł Anula +100 zł Grażyna R. +20 zł muza_51 +20 zł Niesiowata +50 zł terra +50 zł Lipsik +20 zł malti +100 zł Karen116 +50 zł limonka80 -450 zł hotelowanie 25.06-24.07 -112 zł transport ze schroniska do weta i do hotelu -15 zł odrobaczenie II -16 zł przejazd do weta na kastrację/golenie (nieudana próba) Stan konta na 24 lipiec wynosi +917 zł. Stan konta na 24 lipiec wynosił +917 zł +100 zł Grażyna R. +15 zł Niesiowata +50 zł Lipsik -450 zł hotelowanie 25.07-23.08 -250 zł kastracja -32 zł przejazdy do weta na kastrację Stan konta na 23 sierpień wynosi +350 zł. Stan konta na 23 sierpień wynosił +350 zł +150 zł Karen116 +30 zł ŚWIAT +300 zł Grażyna R. +15 zł Niesiowata +20 zł muza_51 -165 zł hotelowanie 24.08-03.09 -800 zł wymiana drzwi w psiowozie -230 zł transport do Przemyśla Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -330 zł. Pozostałość po hotelkiowaniu /07.11.2021/ wynosi 0 zł
  6. Zapraszam na bazarek
  7. A co do trzech tymczasowiczów ze Szczebrzeszyna,to chyba będą musiały poczekać na okres adopcyjny:( szkoda,takie śliczne......ale nikt nie dzwoni:( teraz naprawdę trudno o dom dla kotków
  8. Sliczne kociaczki,takie ufne maleństwa,takie malutkie i już wiedzą,że uzyskały pomoc dobrze,że zostały uratowane.... jeszcze tak ze dwa miesi.ące i można szukać domów jak troszeczkę podrosną oczywiście pomogę w ogłoszeniach
  9. Ten piesek jest bezdomny musi znależć dom na razie jest w takim miejscu,innego dla niego nie było:( przez jakiś czas był na posesji jakiejś kobiety,ale nie chciała,żeby tam przebywał i zagrodziła mu wejście więc teraz jest w takim miejscu,a kobieta zadzwoniła z prośbą o pomoc zaniosłam trochę karmy,którą dostałam od Ingrid,za co bardzo dziękuję:) zaniosę jeszcze jakiś kocyk,bo psiak leży na barłogu,takiego brudu dawno nie widziałam piesek jest kochany,miły,nieduży ,taki może ok.10-12kg kobieta,u której teraz przebywa psiak jest bardzo biedna,sama nie ma z czego żyć ale ma dobre serce,piesek chodzi za nią krok w krok ale śpi w tym korytarzu,a tam czasami przbywa różne menelstwo zrobiłam jeszcze kilka fotek na trawie,takie do ogłoszeń
  10. Wiem od sue,że Rudasek nie żyje:( Przykro dostawać takie informacje Miał dobre życie u tego Pana,szkoda tylko,że takie krótkie:( Bardzo współczuję temu Panu i braciszkowi,który został sam
  11. Kolejna faktura 126zł + 30zł na zakup kaspsułek na odporność dla Bianki Obecny dług: 244zł 244zł + kolejna faktura 117zł Dług:361zł Dług za leczenie Moli w RoyalVecie wynosi 470zł Na ten dług wpłaciły:bakusiowa 100zł , lipsik 50zł ,44zł z bazarku yossariany,z mojego bazarku 26zł. Bardzo dziękuję:) Wpłacam na ten dług do lecznicy 220zł. Zostanie do zapłacenia 250zł Z mojego bazarku będzie jeszcze 141zł. 361 - 141 zł. Dlug za karmę wynosi: 220zł
×
×
  • Create New...