Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Ciężko będzie znależć dom dla psiaka,który nie pozwala się dotknąć:( to nie szczeniak,którego można nauczyc pewnych zachowań,tylko 8 letni psiak nie będzie łatwo:( za rok znowu przybedzie dredów,jak trafi do DS to mogą sobie nie poradzić z obcięciem ich:(
  2. Czułam,że mogą byc problemy,ale miałam nadzieję,że może się uda chciałybysmy,żeby Farcik pozbył się dredów,został wykastrowany,ładne fotki i do adopcji ale nie zawsze się układa tak dobrze:( Murka zrobiła wszystko ,żeby mu pomóc może za tydzień sie uda.........
  3. Dziękuję bakusiowej za karmę dla kotków:) i dziękuję lipsik za wpłatę 100zł:) Pieniądze zostaną przeznaczone ns spłatę /ostatnia rata/ długu za leczenie Molci w RoyalVecie.
  4. Ta tri na zdjęciu nie wyglądała dobrze jak byłysmy w Kawęczynie:( Teraz pewnie sie zaokrągliła bo jest w ciąży,ale to bardzo chuda kicia:( Bardzo się cieszę,że udało się ja przechwycić na sterylke.
  5. Niestety z doświadczenia wiem,że przynajmniej do 15 sierpnia będzie zastój:( dużych i małych:( ale pózniej ruszy do przodu i ludzie będą dzwonić,no trzeba przeczekać,nie ma innego wyjścia.
  6. Dziękuję za ogłaszanie kotków:) Róże, Kaktusa,Jagódkę i Molcię wyróżniłam z pieniędzy bakusiowej za co jej jeszcze raz bardzo dziękuję:) Nie zmieniaj lokalizacji,teraz po prostu jest zastój w adopcjach,może w sierpniu coś ruszy
  7. Mamy kolejne zgłoszenia maluchów do pomocy............. w jednym miejscu 5....w drugim 5.......w trzecim 4....... boję się kolejnych telefonów
  8. Helli może mieć rację, czasami warto jeszcze chwilę poczekać,żeby chcąc pomóc nie zaszkodzić
  9. Szybka akcja:) Dobrze,że się w końcu złapał,był bardzo głodny,zjadł razem ze ślimakami Mario to ładne imię i chyba pasuje do niego ma śliczne umaszczenie,może nie będzie długo czekał na dom /chociaż o Moli tez tak myślałam/ ale jak przytulasek to ma większe szanse widać na zdjęciu,że potrzebował pomocy najadło sie biedactwo i ułozyło do snu
  10. Tez tak myślę:) Fajnie,że juz chodzi na spacerki:) Tylko ten upał:( deszczu ani rusz........... Murka ma dużo wiary w psiaczki i cierpliwość
  11. Jakie kochane maleństwo,pewnie uszkodził sobie kręgosłup spadając z drzewa:( Dobrze,,że kop zrobił,napewno mu ulżyło Murko jak dobrze,że się nim zaopiekowałaś
  12. Kolejna faktura za karmę 130zł Dopisuję do zadłużenia :376zł Po wpłaceniu przez bakusiową /bardzo dziękuję:) / 100zł na dług w Royalvecie zostaje tam zadłużenie 150zł Z mojego ostaniego bazarku uzbierało się 144zł do Royalvetu wpłacę 50zł, więc zostanie do spłaty 100zł resztę czyli 94zł na dług za karmę dla kotków Zadłużenie za zakup karmy: 375zł za karmę minus 94zł z bazarku Dług obecny :282zł
×
×
  • Create New...