Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Zapraszam na bazarek
  2. Dziękuję:) Część z tych ogłoszeń wyróżnię jak będę miała promocję,zawsze taniej. Z pieniędzxy,które wysłała bakusiowa już część swoich ogłoszeń wyróżniłam
  3. Murko dostał Ci się trudny psiaczek,ale jak zawsze dasz radę:) JUż i tak duży postęp.
  4. Sliczne:) Róża i Kaktusik Niestety teraz adopcje stoją w miejscu myślę,że tak będzie do końca wakacji:(
  5. Odszedł Misio[*]:( Ma swój watek,ale tutaj też o nim pisałam,zanim trafił do Murki ,a pózniej do DS. 29 czerwca Pani Jola wysłała mi sms-a,że pękło jej serce. Zegnaj kochany psiaczku:( Nic już nie boli...........juz nie cierpisz........ Szkoda tylko,że twoje dobre życie było takie krótkie:(
  6. Muszę to w końcu napisać:( ale tak mi ciężko na sercu,że nawet nie mogłam wejść na ten wątek 29.06 Pani Jola wysłała mi sms-a : Wczoraj o godzinie 14.15 pękło mi serce:( Takie miał wspaniałe życie ,był bardzo kochany i kochał człowieka bezgranicznie,Pani Jola była dla niego wszystkim oczywiście wspaniałe życie po adopcji, wcześniejsze życie było dla niego koszmarem przeganiany,rzucano w niego petardami,spał w śniegu ,błocie,a wcześniej musiał go podły człowiek wyrzucić na bruk, dbałam o to,żeby chociaż nie głodował, i bardzo,bardzo żałuję,że wcześniej nie udało się pomóc:( to był bardzo kochany psiak,i tak bardzo mi przykro,że jego wspaniałe życie trwało tak krótko:( za dużo dla mnie......mój rudy Niki[*] , Pluto [*] ,rudo-biały kotek [*] Misio [*] Bardzo współczuję Pani Joli , żegnaj Misiaczku [*]:(
  7. Dziękuję bakusiowej za rozsyłanie zaproszeń :) i cieszę się,że Farcik ma coraz więcej przyjaciół:)
  8. Wyżej czarno-biały dokarmiany kocurek dostał karmę na bruku,ponieważ przeważnie pojawia się przy śmietniku i tam go karmię nie miałam z sobą miseczki,a kotek był bardzo głodny,więc dałam mu na kostkach brukowych zawsze noszę z soba jakieś jedzenie
  9. Bardzo dziękuję ,bakusiowej za zakup karmy dla dokarmianych kotków:) wpłatę 150zł na wyróżnienie ogłoszeń:) Część juz wyrózniłam,pozostałe przy kolejnej promocji OLX-a i wpłate 100zł na dług w RoyalVecie:) Bardzo dziękuję:)
  10. Napewno bardzo mu przeszkadzają i z tego powodu może tak reaguje. Wydaje mi się,że jeszcze kilka dni trzeba poczekać. Juz macha do Ciebie ogonem,a przecież jest dopiero drugi dzień,będzie dobrze.
  11. Tak , to jest ten dzień. Piesek juz u Murki. Okazał się więszy niż przypuszczałyśmy. Więcej napisze Murka.
  12. Cieszę sie bardzo, kiedys juz miałam jednego Farcika,zabrany z patologii, też imię pasowało do niego,udało sie ,ale mogło być różnie no to piesku.....do lepszego życia..................
×
×
  • Create New...