Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Po prostu kocham zwierzaki,i jest mi ich bardzo szkoda,że marzną,że głoduja,chorują,więc pomagam jak mogę ale i Dogomaniaczki nie zostawiają mnie z tym problemem,wspierają jak mogą i czym mogą,za co jestem im bardzo wdzięczna do nich równiez malgos się zaliczasz:) zabrałaś odemnie dwie koteczki, a Musia była moją kochaną kicia,która karmiłam przez może? 10lat bardzo martwił mnie jej los,że marznie,ze choruje,a to takie kochane kocisko zawsze będę Ci wdzięczna,ze jej pomogłaś:)
  2. Bardzo dziękuję:) Jeśli możesz to pocztą mam tez dwa polarki od pani Ani ze Szczekocin,bardzo dziękuję:) i obiecane polarki od lipsik także będzie dobrze:) bardzo wszytkim dziękuję za odzew:) jestem w trakcie przygotowania tych budek,muszę na działki nosic cegły,ponieważ muszę czyms te budki obciążać w razie wiatrów,te cegły są ciężkie,więc trochę mi to schodzi,noszę po jednej:) Bianka już ma budkę ful wypas:) polarki,obciązenie,budka przykryta liścmi czasami troche to trwa zanim wyjdzie z budki na śniadanko,jest jej cieplutko i nie chce sie wychodzic:) jestem w trakcie przygotowywania nastepnych budek zaniosłyśmy również jedna budkę dla kotka,którego dokamia sue
  3. W moich też,jeszcze Talcott i Zuzka:( Szkoda gdy tacy Ludzie odchodzą,wielka szkoda:(
  4. Bardzo dziękujemy Pani Oli:) Udało się:) i kotki w swoim domku:) po tylu miesiącach czekania.....
  5. Czy może ktoś podarować kotkom polarki? Do budki mieści się dużo,a pózniej muszę wymieniać,a te które zabieram piorę jak jest juz mokro,wymieniam co tydzień Bianka juz siedzi w budce,jest jej cieplutko. Ale potrzebuję jeszcze polarków do 2 budek. Dla Felka i kici z działki. Muszą to byc polarki,inne materiały sie nie nadają /sprawdzone/ kupowałam w ciuchlandzie polarowe szlafroki,duże bluzy,ale ciągle mało:(
  6. Figa............zmieniłam imie kici,z Szałwi na Figę Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona.
  7. i jeszcze to biedactwo,zostało samo,kocurek,ok półroczny kobieta nie wpuszcza do domu,napewno nie ma też żadnego schronienia a juz jest tak zimno
  8. Ta fotka ładniejsza i może jakieś inne imię chociaż ja ogłaszam jako Szałwia,ale może imię bardziej miekkie sue możesz napisać jakiś któtki tekst? ładnie Ci to wychodzi,a ja zupełnie nie mam głowy do tekstów Może Figa Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona.
  9. Dziękuję sue za wstaienie fotek:) Udało sie sunieczce:) bardzo,bardzo i mnie to cieszy
  10. Pamiętacie jeszcze Carmen? Będą zdjęcia,ja jej nie poznałam,pan sam przysłał,myślałam o niej, żeby poprosić o fotki,ale czas mi na wszystko nie pozwala super dom suni się trafił,a takie nędzne życie ją czekało
×
×
  • Create New...