Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Rozmawiałam wczoraj z chłopakiem córki tej kobiety,on spróbuje ją przekonać do oddania psiaka oni mieszkaja oddzielnie, w lecie chcieli zabrać Zdzisia /tak ma na imię psiak/ i zabrali go do siebie ale on im uciekł ,i wrócił do tej kobiety /a to niedaleko/ zastanawiam sie /jeśli nie uda się go odebrać/ czy nie zaniesiliby go do miejscowej lecznicy trzeba by było pokryć koszt leczenia/ może dostałby leki chociaż na ten uporczywy kaszel oni boja się,że po zabraniu Zdzisia,zostanie uśpiony,bo kto zechce ratować psa w tajkim stanie jeszcze nadzieja w tym chłopaku i córce taj kobiety,że ja przekonaja,ale chyba nie ma na to dużych szans
  2. Cztery,trzy młode kociaki,zabrane z działki,i starsza kotka z kk ,na leczeniu jest troche lepiej,ale nadal leczona i nie można jej w takmi stanie wypuścić na mróz,bo jest jeszcze w trakcie leczenia
  3. To jest najpiękniejszy kiciuś na świecie:)
  4. No niestety alkoholiczka nie chce oddać pieska:( a on naprawdę ma sie nienajlepiej:( jest chory:( kaszle,popiskuje przy głaskaniu,jest głuchy,śpi w piwnicowym korytarzu w jakimś pudełku. Alkoholieczka wczoraj dzwoniła i jedyne co słyszałałam to: nie oddam...nie oddam....tłumaczenie nic nie dało,że chory,że potrzebuje leczenia,nic do tej kobiety nie docierało,powiedziała,że inne psy maja gorzej,że są na łańcuchach,głodne,a on nie jest głodny i nie jest na łańcuchu. Rano jak tam byłam ona juz była po piwku. Szkoda mi bardzo tego pieska. Długo szukałam dla niego pomocy,i w końcu jak znalazłam to babsko się rozmyśliło,a wcześniej sama prosiła o pomoc.
  5. Ten starszy psiak może zimy nie przeżyć od dawna szukam dla niego pomocy zgodziły się mu pomóc dziewczyny z Kudłatego Przyjaciela ale trzeba go dowieżć do Miączyna i znowu problem z transportem:(
  6. Bardzo dziekuję lipsik za pomoc:) Za rzeczy na kolejny bazarek:) za polarki do budek:) za taśmy izolacyjne:) i wiele innych rzeczy :)
  7. Gawronek pojechał do Ośrodka Reh dzikich Zw bardzo dziekuję Asi,która do zawiozła:) wcześniej sue zaniosła go naszej lecznicy,właściwie na uśpienie,gawronek był w złym stanie,nie mógł się utrzymać na łapkach ,leżał przewrócony,myślałam,zeby tylko mu ulżyc w ciepieniu ale wetka stwierdziła,ze ptak nie do uśpienia,otrzymał pomoc,dostał glukozę i lek przeciwbólowy,został nakarmiony i napojony,i odzył:) i uratowany:) pózniej znowu do łapaka,ale widziałam,że juz lepiej i będzie żył ponieważ sam nie jadl,pojechał do Ośrodka tam dostał jeszcze steryd,i zostanie kilka dni na obserwacji jest bardzo towarzyski,nie boi sie człowieka,można go pogłaskać,ciekawski,i zrobił się bardzo żarłoczny:) i kolejny problem /jak zwykle/ trzeba go wypuścic w miejsce bytowania,a więc przywieżć zpowrotem:( ledwo mi sie udało znależć transport w jedna stronę,a juŻ musze szukać na powrót gawronka ale na szczęście zostanie kilka dni na obserwacji
  8. Bardzo dziekuję wszystkim za pomoc:) Kasi,jej córka zwiozła kotki do Krakowa:) Laurze:) , ali123,która zapłaciła za transpot:), Isabel,która miała to wszystko pod kontrolą:) Serdecznie dziekuję:)
  9. Miziaczek Polcia juz w DS:) Na dzień dobry nasyczała na wszystkich:) Jest tam sunia i miałam trochę obawy,czy zaakceptuje Polcie ale to kicia nafukała na sunię:) pani Iza,do której trafiła kicia powiedziała,że w ich mieszkaniu pojawiła się kierowniczka:) będzie rządzic wszystkimi :)
  10. Dziekuję bakusiowej za zakup jeszcze 2 budek dla kotków:) Budki podaruję kobiecie,która ma kilka kotków,które śpią w komórce
  11. Tak,kotek jest bardzo miły:)....dla ludzi:) niestety goni inne miłe kocurki i trzeba było go wykastrować na kastrację czeka jeszcze jeden niecnota:) Będziemy dla Barnaby? szukać domu,niechby miał swojego człowieka,a teraz będę dbac o niego:) głodny nie będzie
  12. Już widzę:) psią owieczkę:) szkoda tylko,że jeszcze domku nie ma:( ładnie wydląda ten nasz piesiulek:)
  13. Dzisiaj przekazanie Polusi do DS :) I z sue bedziemy łapać kocurka działkowego na kastrację. Bo przegania inne kocurki,które sie go boją,więc koniecznie musi być wykastrowany. Ale nie wiem czy sie uda. Nie wiadomo czy wejdzie do kontenerka? To miły kotek, dla ludzi,więc może sie uda,ale nie wiadomo czy przyjdzie na stołówkę wcześniej,ponoewaz do 12 tej musi trafic do lecznicy.
  14. Sliczne:) Wszystkie trzy:) Może chociaż Sreberko będzie miało przed świetami dom Isabel na początku tygodnia zrobi wizytę,bardzo dziekujemy:)
  15. Z dobrych wiadomości to jeszcze: że szykuje się dom dla Toma i Jerego, Słoneczka vel Arniki, Sreberka 2 wszędzie wizyty zrobi Isabel Isabel bardzo dziekujemy:) Jeszcze byc może będzie domek dla kocurka od ala123 wizyte tez zrobi Isabel:) I wtedy wesoły autobus wyruszyłby do Krakowa tylko szukamy kogoś kto zawiózby kotki
  16. No i w końcu dzisiaj...czwartek...udało się:) Poszłam rano karmic Biankę /cały dzień wczoraj jej nie było:(/ wołałam ja,a odezwał się mały ciciuś. Potrzebowałam jeszcze jednej osoby do pomocy,pomogła sąsiadka,za co bardzo jej dziekuję kicia była przy śmietniku,gdzie ciągle ktoś chodził,a maluszek uciekał przerażony trwało to ponad godzinę,ale w końcu się udało:) I to najważniejsze Na chwilę trafił do domu sąsiadki,i tam zostały zrobione zdjęcia do ogłoszeń,bo pózniej nie będzie takiej możliwości pojechał juz do awaryjnego domu tymczasowego to chyba koteczka,ma może 3 miesiące,jest malutka sue wstawi fotki
  17. To straszne:( dlatego muszą byc wizyty poadopcyjne My znajdujey domy raczej w Krakowie i Warszawie. Taka kobietę trzeba ukarać
  18. Jest szansa na dom dla Toma i Jerego. W tym tygodniu Isabel zrobi wizytę. Isabel bardzo Ci dziekuję:) Jest zimno,jest pandemia,a Ty nieustannie ruszasz w drogę.
×
×
  • Create New...