Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. zapraszam na kolejny bazarek
  2. Może ma ktoś pomysł jak pomoc tej rodzince? My już nie mamy........ Kotka wyrzucona z kociętami do rowu:( a nas po prostu o tym poinformowano.
  3. Zycie na wolności zrobiło swoje:( och gdybm mogła chociaż raz ja pogłaskać też nam na dt taką niewidomą staruszkę
  4. ojej,mój kochany wypłoszek:) Malagos uratowałaś jej życie:) Jestem i będę zawsze Ci wdzięczna Ona nie ma więcej jak 13 lat,ale życie na działce i choroba zrobiły swoje na szczęście jak była chora udawało mi się podawać jej antybiotyk dzięki temu przeżyła,jest kochana kicią:) i teraz ma u Ciebie tak dobrze:)
  5. Rózia już została wysterylizowana,chociaż miała termin na 25 maja,okazało się,że ma ropomacicze,uratowana w ostatniej chwili
  6. Na tym zdjęciu widać przy ogonku krew,sąsiadka trzyma ją na rękach,ale tylko na chwilę,pózniej nie dała się wziąć na ręce,pewne,że z powodu bólu
  7. a na poczatku tygodnia chciałam zabrać do prania polarki z działkowej budki znalazłam w tej budce małego,może 3-4 miesięcznego kociaka,niestety nie żył:( pochowałyśmy go z sue
  8. Niestety kolejna wyrzucona bida:( Pod blok,już wcześniej słyszałam,ze jest jakiś rudy kotek,ale nie widziałam go a wczoraj póznym wieczorem zadzwoniła sąsiadka,że bidak jest pod jej klatką jest to ruda kotka,po przejściach:( nie wiadomo co się stało tył zakrwawiony:( a dzień wcześniej znalazłyśmy trzy maluszki,jeszcze ślepe,trzeba było je zostawić,chociaż bardzo płakały,z nadzieją że matka wróci po nie,niestety nie wróciła:( a maluszki nie przeżyły:( podejrzewamy,ze to kocięta tej rudej kotki,być może zaatakował ją kocur,i bała się do kociaków wrócić,nie wiem kicia miziaczek,ale bardzo smutna:( i napewno ma świerzb dzisiaj rano pojechała do Izbicy,może sue uda się wstawić zdjęcia
  9. Dziekuję a wstawieie faktury:) Wpłaciłam z bazarku 135zł do Izbicy/ dług za kwiecień za Zefirka/ i 250zł na dług ogólny w Izbicy 150zł przeznaczyłam na karmę
  10. Czy mógłby ktoś zrobić Julkowi ogłoszenie? Mi OLX jedno usunął Julek ma dt tylko do końca czerwca,i fajnie by było gdyby znalazł dom,bo pózniej może być problem
  11. Otrzymałam od bakusiowej 120zł na wyróżnienie ogłoszeń. Bardzo dziekuję:) Część już wyróżniłam,część wyróżnie po 3 maja,wtedy kończąsię wyróżnienia.
  12. zrobię ogłoszenia psiakom,ale one potrzebują pomocy na już,nie mogą czekać tam na ds nie wiemy nic,trudno od wiesniaków czegokolwiek się dowiedzieć w jakim są wieku? psiaki czy suczki? człowiek,który w takim syfie trzymał psiaki zmarł i nikt o tym nie wiedział,znalezli go dopiero po 2 tygodniach,a przez ten czas głodowały
  13. Bakusiowa znalazła na allegro taką rotha bella,może taka by była dobra,podstawa pod doniczkę raczej by była a mała
  14. Potrzebuję kuwety dla niewidomej staruszki,, która jest u mnie na dt,takiej z niskim progiem,wchodzenie do tej,którą mam sprawia jej problem,kici rozjeżdzają się tylne łapki. Może ktoś ma taką i nie potrzebuje już jej.
  15. Z bazarku 250zł 140zł wpłaciłam na dług w Izbicy,107zł dług za karmę Zostaje 3zł na plusie/nie zdarzyło to się od lat/ a jeszcze kolejny bazarek do rozliczenia,więc będzie kolejna wpłata do Izbicy Na plusie 3zł
  16. Od kilku dni szukałyśmy pomocy dla psiaka po przejściach,udało się,znalazł dt,teraz szukamy dla niedo domu i ten kotek potrzebował pomocy,wychudzony,bardzo godny,chudziutki,z przerzedzoną sierścią,kołtuny,które trzeba wyciąć,no i więcej nie wiadomo.Pojechał do Izbicy. Kasia,która go zawiozła zrobiła mu fotkę,ale wiadomo,w kontenerku,więc dokładnie nie widać kotka.To długowłosy kotek.
×
×
  • Create New...