-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
zapraszam na kolejny bazarek
-
ojej,mój kochany wypłoszek:) Malagos uratowałaś jej życie:) Jestem i będę zawsze Ci wdzięczna Ona nie ma więcej jak 13 lat,ale życie na działce i choroba zrobiły swoje na szczęście jak była chora udawało mi się podawać jej antybiotyk dzięki temu przeżyła,jest kochana kicią:) i teraz ma u Ciebie tak dobrze:)
-
Niestety kolejna wyrzucona bida:( Pod blok,już wcześniej słyszałam,ze jest jakiś rudy kotek,ale nie widziałam go a wczoraj póznym wieczorem zadzwoniła sąsiadka,że bidak jest pod jej klatką jest to ruda kotka,po przejściach:( nie wiadomo co się stało tył zakrwawiony:( a dzień wcześniej znalazłyśmy trzy maluszki,jeszcze ślepe,trzeba było je zostawić,chociaż bardzo płakały,z nadzieją że matka wróci po nie,niestety nie wróciła:( a maluszki nie przeżyły:( podejrzewamy,ze to kocięta tej rudej kotki,być może zaatakował ją kocur,i bała się do kociaków wrócić,nie wiem kicia miziaczek,ale bardzo smutna:( i napewno ma świerzb dzisiaj rano pojechała do Izbicy,może sue uda się wstawić zdjęcia
-
zrobię ogłoszenia psiakom,ale one potrzebują pomocy na już,nie mogą czekać tam na ds nie wiemy nic,trudno od wiesniaków czegokolwiek się dowiedzieć w jakim są wieku? psiaki czy suczki? człowiek,który w takim syfie trzymał psiaki zmarł i nikt o tym nie wiedział,znalezli go dopiero po 2 tygodniach,a przez ten czas głodowały
-
Od kilku dni szukałyśmy pomocy dla psiaka po przejściach,udało się,znalazł dt,teraz szukamy dla niedo domu i ten kotek potrzebował pomocy,wychudzony,bardzo godny,chudziutki,z przerzedzoną sierścią,kołtuny,które trzeba wyciąć,no i więcej nie wiadomo.Pojechał do Izbicy. Kasia,która go zawiozła zrobiła mu fotkę,ale wiadomo,w kontenerku,więc dokładnie nie widać kotka.To długowłosy kotek.