-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Pani Ania ze Szczekocin wpłaciła na karmę dla kotków 50zł.Bardzo dziekuję:) zostaje z tej faktury 61zł wyróżniłam dwa ogłoszenia,jeden kotek wraca z adopcji,ale na szczęście ma na jakiś czas dt w Warszawie, ale na cito trzeba szukać mu nowego domu i drugie wyróznione Kofika,który 15 czerwca trafił do lecznicy 61zł + 17zł,zostaje dług 78zł
-
Zapraszam na bazarek:)
-
Tak,bardzo się martwiłam,bo pani nie była skłonna do współpracy,nie chciała osiatkować balkonu,mieszka na 1 piętrze,powiedziała,że jak Molcia spadnie to na dół,do ogródka sąsiada,ona po nią pójdzie i ją przyniesie.Wiedziałam,że jak Molcia spadnie to ona nigdy jej nie złapie.W końcu dobrze poznałam charakterek Molci. No i sąsiad niby nie wyrażał zgody,a to wspólnota mieszkaniowa,i inne przeszkody ale w końcu zrozumiała,że musi to zrobić,pokochała Molcię i wiedziała,że musi osiatkować jak chce,żeby kicia u niej została i w końcu takie szczęśliwe zakończenie wiem,ze to jest ten domek dla Molcibędzie tam kochana:)
-
Sama Molcia to rewelacja:) Była u mnie rok i dwa miesiące na dt,ciężko było jak wyjechała,bardzo to przeżyłam a teraz ma Molcia taki dom,o jakim każdy kot marzy,wszystko dla kota,drapaki/jeden w każdym pomieszczeniu/ dobre jedzonko,koszyczki,w których śpi,zabawki,trawki/co widać na fotce/,i najważniejsze Pani bardzo kocha Molcię,i mówi,że jest wyjątkowa....ale ja to wiem:)