Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Zapłaciłam z pieniędzy bazarkowych za szczepienie Zefirka p/wściekliznie 40zł taki był warunek przyjęcia go do dt
  2. Rózia na rączkach u sąsiadki,która pomogła kicię zgarnąć z ulicy. W prezencie przyniosła Rózi pastę odkłaczającą. Kotka odzyskała apetyt,nadal jest bardzo chudziutka. I niestety nadal drapie się i podgryza łapki:(
  3. Bardzo dziekujemy Isabel za zrobienie wizyty przedadopcyjnej dla Perełki Wizyta wypadła dobrze i kicia jedzie do swojego domku. To młoda czarno biała koteczka zabrana ze wsi.
  4. Pani Ania ze Szczekocin wpłaciła na karmę dla kotków 50zł.Bardzo dziekuję:) zostaje z tej faktury 61zł wyróżniłam dwa ogłoszenia,jeden kotek wraca z adopcji,ale na szczęście ma na jakiś czas dt w Warszawie, ale na cito trzeba szukać mu nowego domu i drugie wyróznione Kofika,który 15 czerwca trafił do lecznicy 61zł + 17zł,zostaje dług 78zł
  5. Rózia ma niestety problemy zdrowotne,brak apetytu,praktycznie nie je, okropnie się drapie,skubie sierść,jest bardzo pobudzona,w nocy wogóle nie śpi,w dzień dżemka może z godzinkę. Jest miłą koteczką,uwielbia przytulanki,głaski,można ją wziąć na ręce.
  6. Zapraszam na bazarek:)
  7. Tak to jest z tymi adopcjami,nie zawsze się udaje gdyby był w dt może było by więcej informacji o jego charakterze
  8. Razem z Różyczką został ok. miesiąc temu wyrzucony drugi kot buro-biały został pogryziony.... chyba? przez innego kocura kotka,którą karmię przy śmietnikach atakowała tego biedaka dzisiaj udało się toto złapać sue wstawi zdjęcie
  9. Tak,bardzo się martwiłam,bo pani nie była skłonna do współpracy,nie chciała osiatkować balkonu,mieszka na 1 piętrze,powiedziała,że jak Molcia spadnie to na dół,do ogródka sąsiada,ona po nią pójdzie i ją przyniesie.Wiedziałam,że jak Molcia spadnie to ona nigdy jej nie złapie.W końcu dobrze poznałam charakterek Molci. No i sąsiad niby nie wyrażał zgody,a to wspólnota mieszkaniowa,i inne przeszkody ale w końcu zrozumiała,że musi to zrobić,pokochała Molcię i wiedziała,że musi osiatkować jak chce,żeby kicia u niej została i w końcu takie szczęśliwe zakończenie wiem,ze to jest ten domek dla Molcibędzie tam kochana:)
  10. Sama Molcia to rewelacja:) Była u mnie rok i dwa miesiące na dt,ciężko było jak wyjechała,bardzo to przeżyłam a teraz ma Molcia taki dom,o jakim każdy kot marzy,wszystko dla kota,drapaki/jeden w każdym pomieszczeniu/ dobre jedzonko,koszyczki,w których śpi,zabawki,trawki/co widać na fotce/,i najważniejsze Pani bardzo kocha Molcię,i mówi,że jest wyjątkowa....ale ja to wiem:)
  11. Jedne super:) inne mniej super musimy zabrać kolejną kotkę z kociakami a dt nie są z gumy.... cud,że ostatnio udało się znalezć dwa dobre dt dla Julka i Rysiaczka,a Zefirek pojechał do ds ale są kolejne kotki w potrzebie.....i tak bez końca....
  12. Szykuje się ds dla rudej bidulki i jednej burasi-córeczki do adopcji zostałyby 3 maluszki: dwie burasie i kocurek rudy adopcja byłaby dopiero od 11 lipca, w Skawinie poczatkowo pani proponowała dt dla całej rodzinki,ale powiedziała,że niestety nie ogarnie tego
  13. Być może rudo biały kotek,który jest u 90 letniej staruszki w Zwierzyńcu będzie miał dt w Krakowie. Może sue uda się wstawić jego fotkę na wątek. Isabel w poniedziałek zrobi wizytę,za co z góry jej bardzo dziekuję
  14. Julek wczoraj pojechał z dt w Krakowie do dt w Warszawie Eh......może w Warszwie będzie mał więcej szczęścia.
  15. Po raz kolejny bakusiowa Bardzo dziekuję za wpłatę 120zł na ogłoszenia:) Te,które były do 1 czerwca już wyróżnione.
×
×
  • Create New...