Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bardzo się tym martwię,pojechał do Krakowa,miałyśmy nadzieję,że tam znajdzie dom,ale niestety:( no i zdjęcia do ogłoszeń nie są najlepsze,owszem są wyrazne,ale wszystkie do siebie podobne
  2. Zapraszam na bazarek:)
  3. Skasowałam ogłoszenie,że szukamy DT dla kociej rodzinki,bo pytają sami nieciekawi ludzie,przeważnie piszą,że chcą maluszka i to najlepiej rudego
  4. Z bazarku 525zł wpłaty---p.Ania ze z Szczekocin----50zł /bardzo dziekuję:)/ Razem:575zł Wydatki: wpłata do Izbicy 385zł na dług karma---150zł tabletka dla kotka czarno białego na kleszcze---40zł
  5. Wyglądają bardzo podobnie. Ladne zdjęcia,zrobię dzisiaj dodatkowe ogłoszenia na Katowice,może coś ruszy
  6. Bardzo niedobrze,martwię się co z nim będzie,bidulek:( Ma ogłoszenia wyróżnione na Krakow i Katowice...i cisza:(
  7. Może byłoby skuteczne podawanie antybiotyku,jeśli masz taka możliwość i codziennie go karmisz ja podawałam Biance i Musi jak były chore,i dały radę.....
  8. nie wiadomo czy taki dzikusek wejdzie do klatki,ale spróbować warto nawet najdziksze koty jeśli nie widziały łapania mogą wejść do klatki a jeśli się nie uda to pewnie tak jak pisze sue,coś przeciwzapalnego i podnoszącego odporność tak trudno pomagać takim kotom:(
  9. na ogłoszenie odpowiedzieli z Myszkowa,że mogą przyjąć,pózniej szukać domów.....niewychodzących to jakiś azyl,może ktoś zna ich?
×
×
  • Create New...