Bardzo się tym martwię,pojechał do Krakowa,miałyśmy nadzieję,że tam znajdzie dom,ale niestety:(
no i zdjęcia do ogłoszeń nie są najlepsze,owszem są wyrazne,ale wszystkie do siebie podobne
Z bazarku 525zł
wpłaty---p.Ania ze z Szczekocin----50zł /bardzo dziekuję:)/
Razem:575zł
Wydatki:
wpłata do Izbicy 385zł na dług
karma---150zł
tabletka dla kotka czarno białego na kleszcze---40zł
Może byłoby skuteczne podawanie antybiotyku,jeśli masz taka możliwość i codziennie go karmisz
ja podawałam Biance i Musi jak były chore,i dały radę.....
nie wiadomo czy taki dzikusek wejdzie do klatki,ale spróbować warto
nawet najdziksze koty jeśli nie widziały łapania mogą wejść do klatki
a jeśli się nie uda to pewnie tak jak pisze sue,coś przeciwzapalnego i podnoszącego odporność
tak trudno pomagać takim kotom:(