Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Pani ze Skawiny jednak dotrzymała słowa powiedziała,że jak wróci z urlopu po 11 lipca adoptuje rudą kicię i jednego maluszka jeszcze w dodatku wezmie na dt jednego maluszka wizyta w Skawinie to pewnie tylko formalność,jednak trzeba ją zrobić w związku z tym szukamy kogoś ze Skawiny do zorbienia tej wizyty
  2. Przybywajciedo Amberka:)
  3. Slicznie dziekujemy
  4. Dzisiaj sue była u weta z moją tymczasowiczką Rózia. Za co bardzo jej dziekuję Odkąd przyjechała do mnie to nieustannie się drapie,wyskubuje ,non stop myje. Ma świerzb, 04,06 dostała w lecznicy Otodectes,teraz trzeba powtórzyć,ale nie mam tego leku. Może też mieć alergię,chociaż nie wiadomo na co,dostała steryd Dexafort po za tym ma przepuklinę,trzeba obserwować,jeśli się nie poprawi czeka ja operacja koszt wizyty 47zł ---20zł z moich bazarków,27zł dołożyła sue z bazarku fb
  5. Zapraszamy na wątek Amberka to psiak po przejściach,całe życie przy budzie,dokarmiany przez dobrych ludzi,pózniej trafił na krótko w bardzo złe miejsce,teraz w dt ,potem hotelik.......a kiedy ds? Przecież to starszy psiak,taki smutny los go spotkał Amber potrzebuje deklaracji,żeby mógł pojechać do tego hoteliku,bardzo proszę jeśli ktoś może pomóc będziemy wdzięczne.
  6. Faktura za karmę 172zł + żwirek 34zł + dług 32zł.Razem:238zł Z kolejnego bazarku 195zł. Obecne zadłużenie 43zł.
  7. Dziekujemy To naprawdę kochane psisko
  8. Zapraszam na kolejny bazarek
  9. Bardzo dziękujemy za każdą pomoc Amberkowi:)
  10. Bardzo dziekuję bakusiowej za karmę dla maluszków i żwirek dla Rózi także 120zł na wyróżnienie ogłoszeń część ogłoszeń już wyróżniłam,chociaż adopcje stoją w miejscu
  11. Dziekujemy:) i zapraszamy do kramiku.
  12. Ten psiak wiele przeżył,widać na jednym zdjęciu łańcuch,budę i przerażonego psiaka gdyby dobrzy ludzie go nie dokarmiali,juz dawno by go nie było o wielu sprawach dot psiaka nie możemy pisać na wątku,ze względu na jego dobro po tylu latach udręki zasługuje na kochający dom kilka lat temu chciałyśmy go zabrać i znalezć mu dom,ale ten człowiek nie chciał go oddać bardzo dziekuję Wszystkim,którzy chcą mu pomóc
  13. Niestety maluszków jest 4 + 3 na innej działce,mam pod kontrolą te biedaczki ale dobrze by było gdyby chociaż jeden pojechał na dt też nie mamy transportu,ale popytam
  14. Wielkie dzięki:) Adopcje teraz stoją w miejscu,a kotków,którym trzeba pomóc przybywa.Szczególnie maluszków,już jest ich 6 do pomocy.
  15. Z kolejnego bazarku 157zł + 11zł=168zł Wpłaciłam do Izbicy 200zł na długi / 168zł + z wpłat z kolejnego bazarku 32zł/odliczę przy kolejnym rozliczeniu bazarku/
  16. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  17. Sliczne kotki, Snieżek to by znalazł dom w czasie adopcyjnym,śliczny jest a Tinka ma bardzo chore oczka:(
  18. Co za widok:) malagos mają u Ciebie jak w raju:) to biszkoptowe to chyba psinka? Musiu,ale miałaś szczęście po tylu latach bezdomności te fotki to miód na moje serce,dwie szczebrzeszynianki i jedna zamojszczanka:) malagos nigdy nie przestanę Ci dziękować, zlitowałaś się nad bidulkami i teraz aż miło popatrzeć:) jakie masz śliczne kwiatki
  19. Z bazarku 316zł minus dług 118zł minus kolejna faktura 167zł minus żwirek 20zł Zostaje na plusie 11zł
  20. Bardzo ładne fotki,a ta najładniejsza być może będzie ds dla mamusi i malutkiej burasi od 11 lipca....ale to byc może,bo z ludzmi nigdy nie wiadomo
×
×
  • Create New...