Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Male kociatko ze Szczebrzeszyna pochorowalo sie:( chyba to przez okropne zarobaczenie:( mam nadzieje,ze dzisiaj czuje sie lepiej
  2. Zapomnialam dopisac ,ze w tej kwocie miala zrobiony test na pp,bylo podejrzenie pp,ale wynik ujemny,na szczescie
  3. Rózia od dwóch dni ma biegunkę:( wczoraj byłam nią u weta,dostała leki,zobaczymy koszt wizyty 148zł ,plus 22 dałam Kasi,która mnie zawiozła do weta na paliwo jeszcze będzie kopa do badania,mam przez trzy dni zbierać i zawiezć
  4. Zefirekz nieudanej adopcji był pod opieką warszawskiej fundacji,i to oni znalezli mu fajny domek. dostałyśmy info,ze ma się dobrze,w domu jest sam,a o to chodziło
  5. Bardzo dziekuję Aska7 za zawiezienie malutkiego,ślicznego dzikuska do dt i podziekowania dla Jaagi za dt przed wyjazdem maleństwo miało zrobiony test.......ujemny jeszcze 5 dzikusków czeka na dt /ze Szczebrzeszyna/ i z Suchowoli 4
  6. wielkie dzieki dla Jaagi za dt dla malutkiego,najśliczniejszego koteczka to miód na moje serce , ze te psiaki opuszczają schron robicie Kochani dużo dobrego
  7. Bardzo dziekujemy Aska7 za zawiezienie naszego malutkiego dzikuska do dt
  8. 120zł od Malagos i Ani wpłaciłam do Izbicy na dług. 30zł na moje zadłużenie,które obecnie wynosi 154zł. Serdecznie i nieustannie dziękuję za pomoc kotkom
  9. Nie mam niestety dobrych info, Perełka wraca z adopcji,niby nie dogaduje się z kocurkiem,który ze stresu,że ona tam jest rozchorował się....totalne bzdury............ Ale dokąd wraca nie wiem:( Nie wiem gdzie są jej zdjęcia,są jakieś czarno białego kotka a str.812,ale nie wiem czy to ona
  10. Trzymamy kciuki,żeby Delma nie chorowała na tarczycę/Delma to ta ruda kicia z maluchami/ bo będzie kłopot z adopcją:(
  11. Malagos,dziekuję bardzo Tobie i Ani za pomoc kotkom:) Potrzeb jest tak dużo,że nie wiadomo od czego zaczynać napewno część pieniązków pójdzie na dług w lecznicy napiszę na watku na co poszły pieniądze Bardzo,bardzo Wam dziekuję,Ty wiesz jak bardzo:):):)
×
×
  • Create New...