Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. I byc moze Misio będzie miał dt w Rzeszowie, a Balbinek ds coś ostanio ruszło z adopcjami i cieszymy się z tego bardzo
  2. Być może ta kicia będzie miała dt w Krakowie. Napisała do mnie dziewczyna proponując dt i doszłyśmy z Isabel do wniosku,ze może by pojechała Tinka
  3. Dołączam do podziękowań Uratowałyście sunię i dziękuję za to bardzo I oby to był ten dom i kotki na tym nie ucierpiały. Bo Kika jak widzę na fotkach ma się dobrze:)
  4. Dobrze,ze została uratowana,a długi jakoś będziemy spłacać,przecież nie można było zostawić biednej koteczki dziekujemy Maćkowi za zawiezienie koteczki do lecznicy,jaki to wspaniały człowiek,zawsze mozna na niego liczyć,nigdy nie odmówi pomocy,jestem pełna podziwu dla jego wrażliwości,chęci pomocy w ratowaniu zwierzaków,nie mamy tutaj takich ludzi.
  5. Eh......................ale zadłużenie:( A kolejny wyrzucony czarny kotek trafił do Izbicy Cieszę się,że Bianeczka w końcu zrozumiała,że nikt jej nie skrzywdzi
  6. Vercia pojechała. Pani sama przyjechała po nią. Zostawiła dla kotków 100zł. Nie dosyć ,że adoptowała,to jeszcze zostawiła pieniądze dla pozostałych kotków. Bardzo dziekujemy
  7. No to szukamy domu to mądry kotek,napewno swoje juz przeżył,a teraz zaufał ludziom,którzy mu pomogli
  8. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  9. Nie, przepraszam....Vera to Vera,ale myslałam o rudo białej Balbince,która okazała się kocurkiem.
  10. Wydaje mi się,ze to nie jest dobry dom dla Kiry,właśnie ze względu na koty.Nigdy nie odizoluje kotów tak,żeby były na sto procent bezpieczne.Koty to ciekawskie stworzenia.A praca ze szkoleniowcem niczego nie załatwi,bo ta rasa tak ma,dorwać wszystko co się rusza,myślę,że nie tylko koty,kury,chomiki,większe ptaki. Może poczekamy jeszcze chwilę.
  11. Z mojego ostatniego bazarku 129zł 385zł - 129zł. Dług 256zł .Minus 100zł od Ani B. Dług za karmę w chwili obecnej wynosi 156zł Wpłaty na konto szczebrzeszyniaków bakusiowa ------- 150zł /na wróżnienie ogłoszeń/ Ania B ---------- 200zł Figunia -------- 100zł 200zł /100zł od Ani B i 100zł od Figuni/ wpłaciłam wczoraj do Murki. Bardzo dziekuję wszystkim za pomoc szczebrzeszyniakom
  12. Kotki,które karmię,tylko niektóre Rudy Felek to starszy kocurek,przydałby sie normalny dom czarne,nie wiem,ale chyba kotka,daje się pogłaskać,ale brązowy ogon i część futerka:( buro biały Felicjan tez powinien znależć dom,wiosna sprzedaja dom po starszej pani,i nie wiem co będzie z Felicjanem,ani z jego siostra Burasią
  13. Dziękuję:) Zdjęcia by się bardzo przydały,ogłosiłam na Katowice,ale tylko z jednym zdjęciem.
×
×
  • Create New...